AJDE RADITI...

20.04.2011. u 15:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Čekaj malo. Prvo Iskrica, tek onda posao.

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:40   |   opcije


haha ovo si moram kopirat :D

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 15:40   |   opcije


Nemre više pošten čovjek ni iskričarit za vrijeme posla. Pljuc :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:41   |   opcije


"Ja sam za multitasking", kaže ovaj.

Autor: vevegaga08   |   20.04.2011. u 15:42   |   opcije


Predlažem egzekuciju svih koji se za radnog vremena logiraju na Iskru. Jerbo, taj potez će spasiti našu državu od svih nedaća i dugova :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:46   |   opcije


Faca zatvorila komentiranje. Haahahaha. Pravi strateški potez :D

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:48   |   opcije


Je, upravo sam ispala hakerica :-(( A napisah joj sljedeće:
1. kakvo je njeno radno vrijeme? Jerbo, i ona je zamijećena ovdje u raznorazna doba dana i noći.
2. otkud zna kad tko treba raditi? Ja, npr., 60% svojeg posla radim od kuće i nitko me ne pita jesam li radila u 4 u noći ili popodne, te jesam li između rada iskričarila, knjavala, kuhala ili sam nonstop šljakala.

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 15:50   |   opcije


Haha, opet ćeš biti optužena za hakiranje, pazi. :) I ja sam je htjela pitati....odakle zna da ja visim ovdje danonoćno, ako ne visi i ona sama? :) I neka mi kopira bar jedan moj komentar u kojem sam ja nekoga vrijeđala. :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:51   |   opcije


Ma dobro, nitko ne mora ovdje visiti danonoćno da bi primijetio da netko drugi posta svakih sat vremena. Ali zbilja, zar postoje ljudi koji nemaju prečega posla nego voditi računa o tome?!

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 15:53   |   opcije


Očito nema. Podsjeća me to na one babe, kaj se nakelje na plot, pa po cijele dane samo gledaju i ogovaraju susjede, di su, di idu i kaj rade :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:55   |   opcije


ja se odjavljujem. gdje se ono kuca kartica??

Autor: Wava   |   20.04.2011. u 15:56   |   opcije


Eto, ode administracija kući...saće blog opustjet :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 15:57   |   opcije


Ma gle, ja se mai_sarai zapraf divim: ona uvijek za svoje najniže strasti (npr. zavist prema blogerima koji se zabavljaju kak bi ona htjela, a ne ide joj) uspijeva sublimirati u nekakvu priču o svojoj superiornoj jedinstvenosti i stoga neuklopivosti u taj prijezira vrijedan svijet ;-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 15:57   |   opcije


jebga. neki imaju život i izvan posla na kojem se samo iskričari:)

Autor: Wava   |   20.04.2011. u 15:57   |   opcije


Wava, sam pogladi ljenjivca i moš ići :-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 15:58   |   opcije


Ma mucek mali baš bi si nabavio takvog...

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 15:58   |   opcije


jel to onaj koji spava na recepciji umijesto da revno radi i zarađuje za one koji ne rade??!

Autor: Wava   |   20.04.2011. u 15:58   |   opcije


napokon sam vas bolje upoznala:))))))))

Autor: cyberlady   |   20.04.2011. u 15:59   |   opcije


On se bavi intelektualnim radom ;-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 15:59   |   opcije


aaaaaa ok. glad glad, mali poglađen, ja napuštam brod. pozdrav svim neradnicima!

Autor: Wava   |   20.04.2011. u 16:00   |   opcije


U Hrvatskoj, ubio se ti od posla, ili ne radio skoro ništa mala je razlika u novcu koju ćeš dobit, a živci su ipak neprocjenjivi ;)

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:00   |   opcije


Hehe, vegs :) svatko se bori kako zna za svoj komadić virtualnog prostora. Neki to rade tako što se usuđuju javno napisati "pička", a neki tako što moraliziraju :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:01   |   opcije


Na Iskrici bar prsti rade. A ima i seksa :-)))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:01   |   opcije


onda svima mah mah uz kurac pičku i jebeno zadovoljstvo:)

Autor: Wava   |   20.04.2011. u 16:02   |   opcije


vega,,,sve znas!! lol

Autor: cyberlady   |   20.04.2011. u 16:02   |   opcije


Hehe, a ja se uštekala baš u pravom trentku: okršaju pičke i morala!

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:02   |   opcije


I opet je moral dobio po pički, ali nije svršio :-((

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:03   |   opcije


Jesi, da. Samo, bojim se da ženski organ uvijek premoćno pobjeđuje u takvim bitkama. :)) Jednom je netko rekao da je naša rado spominjana pička centar svemira. A sad....ja se tu ne bih štela mešat :D

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:03   |   opcije


Pa znamo da je svemir nastao od velikog praska, zar ne?

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:04   |   opcije


Hahaha, veliki prasak. :)) Fakat, sad ta teza ima logike. :) Jbt, kak se ja toga nisam sjetila :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:05   |   opcije


Vi se jebite, a meni dajte ljenivca :)

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:05   |   opcije


Ljenivci su fakat slatki. I koale. Jooj, ja bih jednu koalu...to mi san od djetinjstva.

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:06   |   opcije


Ma viš ti pohlepnika! A nije mi dao čak ni sporednu ulogu u svojem filmu, cccccc... :-((

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:06   |   opcije


Eto ti poante, dođeš na Iskru za radnog vremena, i dobiješ kurac. :)) Uz duboku ispriku na izrazu

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:09   |   opcije


zatvorila sam komentiranje jer nemam običaj cijeli dan trkeljat (ko ona za plotom koju si spomenula bocka) o nebitnom. ne bildam ego tu na blogu. a bdw neću vam kvarit sabor ružnih žena...uživajte!

Autor: mai_sarai   |   20.04.2011. u 16:10   |   opcije


Propalo snimanje filma :(

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:11   |   opcije


Ma kažem ti ja, Iskrica rulz: ili dobiš po pički, ili dobiš kurac, ali uvijek si na dobitku :-)))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:11   |   opcije


Hvala što si svojom nazočnošću i prisutnošću uveličala ovaj sabor ružnih žena :) malo si nam podigla prosjek, što jest, jest :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:11   |   opcije


E, jesam li rekla: počinje junačka sublimacija! Ajmo čuti kak je to mai_sarai nama izgledom superiorna :-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:12   |   opcije


Lijepe žene prolaze kroz grad a ja na uglu stojim sasvim sam. Ružne žene prolaze kroz blog, a ja na blogu sasvim sam.

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:13   |   opcije


Haha, točno tak. :))) U krajnjoj liniji, ovo je ipak dating site...a znamo da svi putevi vode seksu :D

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:13   |   opcije


Single, posudim ti ljenjivca za novu produkciju, ali nemoj da me izostaviš!!!

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:13   |   opcije


Vegs, to ti je jednostavno, mi smo ružne, a ona je lijepa. I to ti je to, the end :)))

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:14   |   opcije


Pa, booocka, možda i jest tako, ali ja znam i drugu (presudnu) činjenicu: mi smo privlačne, ona očito nije.

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:15   |   opcije


E da...znate kaj mi je još fora? :) Ženska kaže da ja samo prostačim...a pogledajte samo naslov njenog posta iznad. U naslovu "jebanje". Ideššš. A di ti je kultura, mai? :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:15   |   opcije


Post ispod, pardoniram se.

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:16   |   opcije


Eh, kad bi za kulturu bilo dovoljno ne koristiti određene izraze, onda bi najveći kulturnjaci bili nijemi. I kak bi mi onda saznali da su oni kulturni, ha???

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:17   |   opcije


Ne lenjivac nije za prostote on je za moju dušu :).

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:17   |   opcije


Uuu, ovim gornjim komentarom buš nam navukla vraga na vrat :)) "mi privlačne, ona nije" :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:17   |   opcije


Naravno da nekoliko prostih napisanih ili izgovorenih riječi nisu znak nekulture. To sam spomenula samo zato kaj je ona to i meni nabila na nos :)

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:19   |   opcije


ajme ko u djecjem vrticu !

Autor: cyberlady   |   20.04.2011. u 16:19   |   opcije


Single, zar ljenjivac izgleda kao netko sposoban za prostote??? Ne, ja ti ga posudim za nadahnuće!

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:20   |   opcije


Cyber, pa kaj nam u vrtiću nije bilo lijepo? Uostalom, tada smo bili najiskreniji, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:21   |   opcije


bocka, opet mi je žao kaj slabo pamtiš! jer da pamtiš vidjela bi da ja nigdje, ali doista nigdje nisam napisala da ti prostačiš? vidim da te to muči...kaj prostačiš? obična cura koja želi skrenuti pažnju...prostačenjem, pa ju to muči u podsvjesti! a o tebi vega ili kako već, ne želim trošit riječi...tvoja pojava je posve rječita (mislim, ako si ti spodoba sa nekih fotki od tee jeya, krelea i comp)! i zabavljate me...cijeli čopor a ja solo...što mogu kad se nikad nisam skrivala iza stampeta i čopora...a i kavu sam popila...gibam sada! drago mi je da imate o čemu trkeljat...kad već niste drugima zanimljive, drago mi je da sam vam ja zanimljiva za...trkeljanje! ne smeta me to...ja ipak mjerim stvari po stvarnosti, al nisam sama mjera stvari!

Autor: mai_sarai   |   20.04.2011. u 16:22   |   opcije


Booocka, kaj misliš, kak bi se pokojna Lady Di provela na Iskrici da ima fotku? Ili Mick Jagger? Privlačnost uopće ne mora imati veze s ljepotom, a očito je da ti i ja ovdje uspijevamo privući ljude s kojima nam je dobro, a mai ne.

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:22   |   opcije


Evo, odgalopira ona prema obzoru, ostavljajući selo nakon što je goloruka sredila situaciju... A u pozadini se čuje zvuk usne harmonike :-)) Razlika je jedino u tome što će se mai opet vratiti, ali dobro, i Lassie je zapraf iz westerna :-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:24   |   opcije


Vegs....to je zato što se znamo zezati, smijati, ali i ozbiljno pričati kad je tema takva. Ljudi više vole ekipu s kojom se mogu nasmijati i zabaviti, nego one koje stalno cmolje, moraliziraju i serendaju.

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:24   |   opcije


da, ali i djeca su sposobna za razne okrutnosti...
nemaju percepciju..a svejedno ih volimo..lol

Autor: cyberlady   |   20.04.2011. u 16:25   |   opcije


Idem ja čuvajte mi ljenivca dok se ne vratim, ako mu padne vlas s glave najebale ste sve. A posebno mai jer mu nanosi traume svojim oštrim jezikom :(.

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:26   |   opcije


Djeca su djeca. Njima su, na neki način, takve okrutnosti dozvoljene. Odrasli bi ipak trebali znati granice...

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:27   |   opcije


Single...gotovo i tebi radno vrijeme, a? :) Bokić :))

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:27   |   opcije


I nemojte se svađat pred ljenivcem kasnije ću ga morat po psihijatrima furat zbog vas.

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:27   |   opcije


Moje radno vrijeme tek počinje, pozdrav s mažuranca ;)

Autor: singlemoment   |   20.04.2011. u 16:28   |   opcije


drage moje sve vam je to nebitno...
pojacaj neku dobru stvar..i u ritmu....treba si ugadjati..

Autor: cyberlady   |   20.04.2011. u 16:29   |   opcije


Idem i ja. Šef kaže da sam dosta iskričarila za danas i da moram sad malo prileći. Pozdrav svima dobre volje :))

Autor: boooocka   |   20.04.2011. u 16:30   |   opcije


Ma to meni ne ide u glavu, da netko može pizditi zato jer se netko drugi, tko ju navodno ne zanima, zeza u nekom svojem krugu, a ne zeza se na njen račun, nego svoj vlastiti! Mene pičkaraste teme rijetko kad zanimaju, pa kaj onda, napišem svoju, popričam s nekim kome se hoće ili ne popričam ako se nikome neće i kvit, idemo dalje... A sad i fizički idem dalje, ljenjivac ostaje ovdje i dabogda se ruka sasušila svakoj zlonamjernoj pojavi! Pozdrav :-))

Autor: vegavega8   |   20.04.2011. u 16:30   |   opcije


Ajd napokon malo gobrog fajta, samo kaj ja najbolje prespavam (6 sati razlike u vremenu)...morate organizirati jedan za mene, kad sam budna :))))

Autor: juicy-mama   |   20.04.2011. u 16:45   |   opcije


Ljenjivac (uz tapira) je jedan od najsavršenijih oblika života na zemlji :P

Autor: FionnbharrYnyr   |   20.04.2011. u 17:28   |   opcije


idemo delati!

http://www.youtube.com/watch?v=_yJ9-f8N5EM

:)))

Autor: lucille_in_the_sky   |   20.04.2011. u 18:11   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   20.04.2011. u 18:34   |   opcije


Vegs...još niš od onog.Jbt...nikom se ne radi u 5.mjesecu.Kažu, sve puno.Može 6.?

Autor: marta-marta   |   20.04.2011. u 18:36   |   opcije


Dodaj komentar