Ccc...nije ni čudo kaj na je rvacka u takvom stanju. Nitko ne dela.
Autor: boooocka | 22.04.2011. u 10:50 | opcije
Što manje rada to manje gubitaka i štete. A je to!
Autor: dudhaimurvimorus | 22.04.2011. u 10:51 | opcije
Je, i navek su im tuđa jajca slađa :-((
Autor: vegavega8 | 22.04.2011. u 10:51 | opcije
Tak je, Svileni, i poslije ti vele da si ko slon u staklarni... Bolje onda žirafa u gnijezdu.
Autor: vegavega8 | 22.04.2011. u 10:52 | opcije
Ma meni je isto dal' mi prdili il' govorili.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.04.2011. u 10:54 | opcije
Ja mislim da to ipak ovisi o tome kakve tko ima zube.
Autor: vegavega8 | 22.04.2011. u 10:57 | opcije
Zubi su mliječni.
Autor: dudhaimurvimorus | 22.04.2011. u 10:59 | opcije
Ufff, gadno - kiseli osmijeh :-((
Autor: vegavega8 | 22.04.2011. u 11:13 | opcije
lajk žirafe:)
Autor: Leah_ | 22.04.2011. u 11:15 | opcije
Tko ne radi, ne boji se gladi ...
Tko radi, ne treba ni da jede ...
Autor: -rozmarinababa | 22.04.2011. u 11:17 | opcije
