NE RADIM, PA ŠTO?

22.04.2011. u 10:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ccc...nije ni čudo kaj na je rvacka u takvom stanju. Nitko ne dela.

Autor: boooocka   |   22.04.2011. u 10:50   |   opcije


Što manje rada to manje gubitaka i štete. A je to!

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.04.2011. u 10:51   |   opcije


Je, i navek su im tuđa jajca slađa :-((

Autor: vegavega8   |   22.04.2011. u 10:51   |   opcije


Tak je, Svileni, i poslije ti vele da si ko slon u staklarni... Bolje onda žirafa u gnijezdu.

Autor: vegavega8   |   22.04.2011. u 10:52   |   opcije


Ma meni je isto dal' mi prdili il' govorili.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.04.2011. u 10:54   |   opcije


Ja mislim da to ipak ovisi o tome kakve tko ima zube.

Autor: vegavega8   |   22.04.2011. u 10:57   |   opcije


Zubi su mliječni.

Autor: dudhaimurvimorus   |   22.04.2011. u 10:59   |   opcije


Ufff, gadno - kiseli osmijeh :-((

Autor: vegavega8   |   22.04.2011. u 11:13   |   opcije


lajk žirafe:)

Autor: Leah_   |   22.04.2011. u 11:15   |   opcije


Tko ne radi, ne boji se gladi ...
Tko radi, ne treba ni da jede ...

Autor: -rozmarinababa   |   22.04.2011. u 11:17   |   opcije


Dodaj komentar