STIŽE ŠUNKA!

23.04.2011. u 10:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

šmrc, nije pošteno (u nedilju sam pozvana na ručak (pečena janjetina) ;p .. ajme, blago vegeterijancima ;((

Autor: ema-emily   |   23.04.2011. u 10:52   |   opcije


kmeeee, ajme meni ;((

Autor: ema-emily   |   23.04.2011. u 10:55   |   opcije


Je, i voditeljici je žao: viš kak se namrštila.

Autor: vegavega8   |   23.04.2011. u 10:58   |   opcije


Ali šunkodavac/teljica je vesela: konačno 15 minuta (a bit će i više!) slave :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   23.04.2011. u 10:58   |   opcije


fino i vriško

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.04.2011. u 11:00   |   opcije


hehehe, baš jučer jedna prošla takva pored busa:)))

Autor: bracoiseka   |   23.04.2011. u 11:07   |   opcije


Pa da, a još i altruistično, Pilipe ;-))

Autor: vegavega8   |   23.04.2011. u 11:13   |   opcije


Tko, bis, ovakva debela ili ova mršava?

Autor: vegavega8   |   23.04.2011. u 11:14   |   opcije


Svi ste vi neznalice: ova krmača na slici ide na parenje s krmkom radi mladih praščića... Glede klanja, sigurno bi je gonili muškarci... he-he...

Autor: dobravoda   |   23.04.2011. u 11:54   |   opcije


..netočno ovo je nerast i ide na parenje sa krmačom,radi malih praščića....vidiš da je obukao radno sad-mazo odijelo...konopci,štrikovi.šibe,i dr...i još će mu platiti 300kuna za skok...lik je mraka.

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   23.04.2011. u 12:14   |   opcije


Dodaj komentar