šmrc, nije pošteno (u nedilju sam pozvana na ručak (pečena janjetina) ;p .. ajme, blago vegeterijancima ;((
Autor: ema-emily | 23.04.2011. u 10:52 | opcije
kmeeee, ajme meni ;((
Autor: ema-emily | 23.04.2011. u 10:55 | opcije
Je, i voditeljici je žao: viš kak se namrštila.
Autor: vegavega8 | 23.04.2011. u 10:58 | opcije
Ali šunkodavac/teljica je vesela: konačno 15 minuta (a bit će i više!) slave :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 23.04.2011. u 10:58 | opcije
fino i vriško
Autor: Philippe_de_Mala | 23.04.2011. u 11:00 | opcije
hehehe, baš jučer jedna prošla takva pored busa:)))
Autor: bracoiseka | 23.04.2011. u 11:07 | opcije
Pa da, a još i altruistično, Pilipe ;-))
Autor: vegavega8 | 23.04.2011. u 11:13 | opcije
Tko, bis, ovakva debela ili ova mršava?
Autor: vegavega8 | 23.04.2011. u 11:14 | opcije
Svi ste vi neznalice: ova krmača na slici ide na parenje s krmkom radi mladih praščića... Glede klanja, sigurno bi je gonili muškarci... he-he...
Autor: dobravoda | 23.04.2011. u 11:54 | opcije
..netočno ovo je nerast i ide na parenje sa krmačom,radi malih praščića....vidiš da je obukao radno sad-mazo odijelo...konopci,štrikovi.šibe,i dr...i još će mu platiti 300kuna za skok...lik je mraka.
Autor: ruznopace_shmrcshmrc | 23.04.2011. u 12:14 | opcije
