Vega! Volim te! Želim ti sretan Uskrs!!! CMOK!
Autor: I_started_a_joke | 24.04.2011. u 10:02 | opcije
Sretno i tebi!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:10 | opcije
Jel ovo muško, žensko il' čokoladno jaje?
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:13 | opcije
Znat ću kad liznem, Svileni :-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:14 | opcije
A prepoznat ćeš po tome dal' je dlaka na jajetu il' u jajetu.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:16 | opcije
Dlake su nebitne, Svileni, nisam ja cjepidlaka :-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:20 | opcije
Danas se opraštaju grijesi.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 10:24 | opcije
Danas NEMA grijeha!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:25 | opcije
A kada ga je bilo.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 10:30 | opcije
vega, baš šteta. Što danas nema grijeha. Daklem, ništa slatko. Samo gorko ko čokolada.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:31 | opcije
Ustvari, više oporo nego gorko.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:32 | opcije
....stezajuće.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:33 | opcije
Naprotiv, danas ništa ne treba okajavati i u svemu se smije uživati - Uskrs je stari poganski običaj slavlja života i životnih užitaka, zar ne? :-))))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:33 | opcije
Pa ne okajavam ja ni jučer, a bome još manje sutra.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:45 | opcije
Pogani gdje ste imate riječ.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 10:45 | opcije
...a standardi uživanja su različiti.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:46 | opcije
A kak onda znaš da si zabrazdio? (Ja po stiskanju pasice u struku :-) )
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:47 | opcije
:) Jutro! Moram priznati da je ova čestitka oku ugodna.Sretan Uskrs!
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 10:47 | opcije
Svatko ima pravo na svoj standard ne ugrožavajući tuđe standarde.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 10:47 | opcije
Btw, bogu hvala na darovima koje blagujemo;)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 10:48 | opcije
Ma, ne vidi se to samo po struku nego i po očima, borama, usnama, noktima, jeziku, pulsu, tj. vibraciji. A kod nekog se i čuje.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:49 | opcije
romantični, ti odmah po pravima i obavezama.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:50 | opcije
Zašto su crni ljudi tako lijepi, mišamu?
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 10:50 | opcije
Odričem se prava, a obaveze prepuštam drugima.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:50 | opcije
Sretan Uskrs, marta! Da navalimo? ;-))))))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:51 | opcije
marta, možda bi ti od crnih bila muka iako je svakom kraći nego ruka.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:51 | opcije
Kvalitetan ševac može izazvati sve te simptome. Se ubrajaš u takve?
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 10:51 | opcije
Misliš da bi nas mogao...voljeti?:)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 10:52 | opcije
Al' zato ja umjesto tvrda i velika kurca imam dušu napaćenog crnca.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:52 | opcije
Kažu da je tamna čokolada dobra za srce, Svileni :-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:52 | opcije
Hahahaha!
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 10:52 | opcije
vega, a najviše za ženske genitalije, a može i bubrege pomjeriti.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:55 | opcije
Ljekovita, pače! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:56 | opcije
Napaćeni crnci ima ih svakakvih. Svakome se može desiti patnja.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 10:56 | opcije
A vidim, ni s jajima se ne škrtari...
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:56 | opcije
Jednom davno sam mogla probati...ali nisam:(
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 10:56 | opcije
Usput, kakaovac (trebao bi biti glavni sastojak čokolade) uspijeva u tropskim krajevima, među plodovima kakaovca ima dosta glodavačkih izmeta i kad se melje kakao ne samo da se melje i izmet nego i glodavci kao i zmije. Pa s toga čokolada baš i nije tako zdrava.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:58 | opcije
Romantiči, ti sada kao probuđeni al' mamurni Budha kad prozbori:-Patnja jest!
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 10:59 | opcije
Svileni, nemoj biti ljubomoran!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 10:59 | opcije
Hahaha!
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:00 | opcije
marta, jedna je probala pa se usrala. Usput što ispadne križanjem šarplaninca i pudlice?
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:00 | opcije
kaj?
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:00 | opcije
vega, pa samo malo sam ljubomoran.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:01 | opcije
marta, pudlici ispadnu oči.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:01 | opcije
Sada znam zašto je kakao gorak. Netko ga sabotira.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 11:01 | opcije
Ljubomoran je zeru...dvadesetak centimetara.
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:01 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:02 | opcije
Svileni...znaš kaj je moja baba govorila?Sinko...kad je plast sijena miša zgnječio?(ona je bila visoka cca 160 a dida blizu 200)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:03 | opcije
Hihihihi marta, sklona si pretjerivanju.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:04 | opcije
marta, a moja baba je govorila da se vagina nikad nije uplašila kurca.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:05 | opcije
Nasljedno je.
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:05 | opcije
Poznato je da su žene fleksibilne :-)))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:05 | opcije
A muškarci kruti.
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:05 | opcije
hehehe...
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:05 | opcije
vega, a sva mudrost ovog svijeta je da žene trebaju ubrzati, a muškarci usporiti. Pa da svrše zajedno.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:08 | opcije
Vrelo mudrosti.
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:09 | opcije
Trebali bismo sve ovo na krpe..
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:10 | opcije
Iako..i ova zadnja je zavrijedila ručnik.
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:10 | opcije
Mački nisu baš potentni al su vrhunski majstori.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 11:10 | opcije
Pa na plažu s njim:)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:10 | opcije
Pa još je i Parni valjak pjevao "Uhvati ritam" :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:13 | opcije
Nda.Hvatamo.
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:17 | opcije
Moram prošetati pasicu.Danas kava?
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:18 | opcije
A Električni orgazam:-Hajde da rolamo i kotrljamo kako bubanj kaže.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:19 | opcije
Meni je draža Gopčeva Frida:)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:19 | opcije
http://youtu.be/f489JeFnCXI
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:20 | opcije
Gibam:)Vegs...danas oko...14 si free?
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:20 | opcije
marta, a nisi čula za Lou Reeda.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:21 | opcije
Obavezno kava!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:21 | opcije
Men se uvijek sviđalo kak ono pjevaju Frankie Goes To Hollywood - "Relax! :-))))))))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:21 | opcije
Načula;)
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:21 | opcije
Ok.Čujemo se oko 13 30:) Pusa svima!
Autor: marta-marta | 24.04.2011. u 11:22 | opcije
vega, e bome. Relax je mnogo više značio ako si bio u Borovu. http://youtu.be/f489JeFnCXI
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:23 | opcije
Iako ja nisam bio u Relaxu nego u zepama.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:24 | opcije
Pusa! I uživaj u jajcima i tucanju :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:24 | opcije
...sa zabodenim zihericama. Ziheraš.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:24 | opcije
murvi i tebi pozdrav..
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 11:26 | opcije
Sretan Uskrs Vega ... i dobar tek! :))
Autor: Zarobljenik | 24.04.2011. u 11:27 | opcije
Pozdrav romantičnom i ožujki.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 11:40 | opcije
Pozdrav svima, idem se malo tucati! :-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 11:42 | opcije
pazi što javno pišeš.................neko to s neba vidi sve (đorđe balašević)
Autor: thin_saint | 24.04.2011. u 19:54 | opcije
i pazi koga i što mičeš, brišeš - mnogi to marljivo skupljaju sve-osobito studenti!
Autor: thin_saint | 24.04.2011. u 19:56 | opcije
