BAŠ VOLIM USKRS

24.04.2011. u 10:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Vega! Volim te! Želim ti sretan Uskrs!!! CMOK!

Autor: I_started_a_joke   |   24.04.2011. u 10:02   |   opcije


Sretno i tebi!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:10   |   opcije


Jel ovo muško, žensko il' čokoladno jaje?

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:13   |   opcije


Znat ću kad liznem, Svileni :-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:14   |   opcije


A prepoznat ćeš po tome dal' je dlaka na jajetu il' u jajetu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:16   |   opcije


Dlake su nebitne, Svileni, nisam ja cjepidlaka :-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:20   |   opcije


Danas se opraštaju grijesi.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 10:24   |   opcije


Danas NEMA grijeha!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:25   |   opcije


A kada ga je bilo.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 10:30   |   opcije


vega, baš šteta. Što danas nema grijeha. Daklem, ništa slatko. Samo gorko ko čokolada.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:31   |   opcije


Ustvari, više oporo nego gorko.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:32   |   opcije


....stezajuće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:33   |   opcije


Naprotiv, danas ništa ne treba okajavati i u svemu se smije uživati - Uskrs je stari poganski običaj slavlja života i životnih užitaka, zar ne? :-))))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:33   |   opcije


Pa ne okajavam ja ni jučer, a bome još manje sutra.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:45   |   opcije


Pogani gdje ste imate riječ.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 10:45   |   opcije


...a standardi uživanja su različiti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:46   |   opcije


A kak onda znaš da si zabrazdio? (Ja po stiskanju pasice u struku :-) )

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:47   |   opcije


:) Jutro! Moram priznati da je ova čestitka oku ugodna.Sretan Uskrs!

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 10:47   |   opcije


Svatko ima pravo na svoj standard ne ugrožavajući tuđe standarde.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 10:47   |   opcije


Btw, bogu hvala na darovima koje blagujemo;)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 10:48   |   opcije


Ma, ne vidi se to samo po struku nego i po očima, borama, usnama, noktima, jeziku, pulsu, tj. vibraciji. A kod nekog se i čuje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:49   |   opcije


romantični, ti odmah po pravima i obavezama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:50   |   opcije


Zašto su crni ljudi tako lijepi, mišamu?

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 10:50   |   opcije


Odričem se prava, a obaveze prepuštam drugima.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:50   |   opcije


Sretan Uskrs, marta! Da navalimo? ;-))))))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:51   |   opcije


marta, možda bi ti od crnih bila muka iako je svakom kraći nego ruka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:51   |   opcije


Kvalitetan ševac može izazvati sve te simptome. Se ubrajaš u takve?

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 10:51   |   opcije


Misliš da bi nas mogao...voljeti?:)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 10:52   |   opcije


Al' zato ja umjesto tvrda i velika kurca imam dušu napaćenog crnca.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:52   |   opcije


Kažu da je tamna čokolada dobra za srce, Svileni :-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:52   |   opcije


Hahahaha!

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 10:52   |   opcije


vega, a najviše za ženske genitalije, a može i bubrege pomjeriti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:55   |   opcije


Ljekovita, pače! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:56   |   opcije


Napaćeni crnci ima ih svakakvih. Svakome se može desiti patnja.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 10:56   |   opcije


A vidim, ni s jajima se ne škrtari...

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:56   |   opcije


Jednom davno sam mogla probati...ali nisam:(

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 10:56   |   opcije


Usput, kakaovac (trebao bi biti glavni sastojak čokolade) uspijeva u tropskim krajevima, među plodovima kakaovca ima dosta glodavačkih izmeta i kad se melje kakao ne samo da se melje i izmet nego i glodavci kao i zmije. Pa s toga čokolada baš i nije tako zdrava.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:58   |   opcije


Romantiči, ti sada kao probuđeni al' mamurni Budha kad prozbori:-Patnja jest!

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 10:59   |   opcije


Svileni, nemoj biti ljubomoran!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 10:59   |   opcije


Hahaha!

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:00   |   opcije


marta, jedna je probala pa se usrala. Usput što ispadne križanjem šarplaninca i pudlice?

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:00   |   opcije


kaj?

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:00   |   opcije


vega, pa samo malo sam ljubomoran.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:01   |   opcije


marta, pudlici ispadnu oči.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:01   |   opcije


Sada znam zašto je kakao gorak. Netko ga sabotira.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 11:01   |   opcije


Ljubomoran je zeru...dvadesetak centimetara.

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:01   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:02   |   opcije


Svileni...znaš kaj je moja baba govorila?Sinko...kad je plast sijena miša zgnječio?(ona je bila visoka cca 160 a dida blizu 200)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:03   |   opcije


Hihihihi marta, sklona si pretjerivanju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:04   |   opcije


marta, a moja baba je govorila da se vagina nikad nije uplašila kurca.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:05   |   opcije


Nasljedno je.

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:05   |   opcije


Poznato je da su žene fleksibilne :-)))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:05   |   opcije


A muškarci kruti.

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:05   |   opcije


hehehe...

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:05   |   opcije


vega, a sva mudrost ovog svijeta je da žene trebaju ubrzati, a muškarci usporiti. Pa da svrše zajedno.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:08   |   opcije


Vrelo mudrosti.

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:09   |   opcije


Trebali bismo sve ovo na krpe..

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:10   |   opcije


Iako..i ova zadnja je zavrijedila ručnik.

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:10   |   opcije


Mački nisu baš potentni al su vrhunski majstori.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 11:10   |   opcije


Pa na plažu s njim:)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:10   |   opcije


Pa još je i Parni valjak pjevao "Uhvati ritam" :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:13   |   opcije


Nda.Hvatamo.

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:17   |   opcije


Moram prošetati pasicu.Danas kava?

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:18   |   opcije


A Električni orgazam:-Hajde da rolamo i kotrljamo kako bubanj kaže.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:19   |   opcije


Meni je draža Gopčeva Frida:)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:19   |   opcije


http://youtu.be/f489JeFnCXI

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:20   |   opcije


Gibam:)Vegs...danas oko...14 si free?

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:20   |   opcije


marta, a nisi čula za Lou Reeda.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:21   |   opcije


Obavezno kava!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:21   |   opcije


Men se uvijek sviđalo kak ono pjevaju Frankie Goes To Hollywood - "Relax! :-))))))))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:21   |   opcije


Načula;)

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:21   |   opcije


Ok.Čujemo se oko 13 30:) Pusa svima!

Autor: marta-marta   |   24.04.2011. u 11:22   |   opcije


vega, e bome. Relax je mnogo više značio ako si bio u Borovu. http://youtu.be/f489JeFnCXI

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:23   |   opcije


Iako ja nisam bio u Relaxu nego u zepama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:24   |   opcije


Pusa! I uživaj u jajcima i tucanju :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:24   |   opcije


...sa zabodenim zihericama. Ziheraš.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:24   |   opcije


murvi i tebi pozdrav..

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 11:26   |   opcije


Sretan Uskrs Vega ... i dobar tek! :))

Autor: Zarobljenik   |   24.04.2011. u 11:27   |   opcije


Pozdrav romantičnom i ožujki.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 11:40   |   opcije


Pozdrav svima, idem se malo tucati! :-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 11:42   |   opcije


pazi što javno pišeš.................neko to s neba vidi sve (đorđe balašević)

Autor: thin_saint   |   24.04.2011. u 19:54   |   opcije


i pazi koga i što mičeš, brišeš - mnogi to marljivo skupljaju sve-osobito studenti!

Autor: thin_saint   |   24.04.2011. u 19:56   |   opcije


Dodaj komentar