a di je mica cica maca???
Autor: cyberlady | 24.04.2011. u 20:15 | opcije
''Vidjela sam mica-macu !!!!!!''
Autor: Petra-a-stijena | 24.04.2011. u 20:23 | opcije
vidim ja ..netko ce stradati ovdje..
prevelika je tisina..
Autor: cyberlady | 24.04.2011. u 20:29 | opcije
Ma jock, morala sam malo telefonirati.
Autor: vevegaga08 | 24.04.2011. u 20:35 | opcije
Tko je ovdje Žeč Pjavi?
Autor: vevegaga08 | 24.04.2011. u 20:35 | opcije
Koji jesi da jesi, Žeč, gadiš mi se :-((
Autor: vevegaga08 | 24.04.2011. u 20:36 | opcije
bip_bip !
(kidam)
Autor: Petra-a-stijena | 24.04.2011. u 20:39 | opcije
Mislim da sam vidla micu-macu koja se pravi da je žeč!
Autor: vevegaga08 | 24.04.2011. u 20:41 | opcije
Zašto ovdje nitko nema jajca? :-((
Autor: vevegaga08 | 24.04.2011. u 20:43 | opcije
Tike tike tačke:-Mahinalno pomislih, vidi ovog šupka
A "On" - "Možda je koš zatezala pa koka joj do pupka"
Zgrabim je za kosu I vrisnem: "Šta je ovo, kucko"
A ona "Osjećam se kao žena, u stvari sam muško"
Maznem je za koku, u ruci Dugouško Duško
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 20:46 | opcije
IMAM JA JAJCA SAMO DANAS SAM U KUJCU,,,PJEŽDEJAJ SAM SE............
Autor: kjele | 24.04.2011. u 20:51 | opcije
"Uh, jebem ti život!" - kraj citata :D
Autor: GeorgeClooney_pravi | 24.04.2011. u 20:52 | opcije
Ni to ne možeš bez jajca.
Autor: romantic1az | 24.04.2011. u 20:58 | opcije
Jajca popala maca?
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 20:58 | opcije
A da nisu nestala sa i babom?
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 20:59 | opcije
Kjele, nekako mi nejasan taj odnos jajaca i kujca... :-((
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 20:59 | opcije
VEGA SINOĆ SI IH JAKO JAZJEBAJA PA SAM DOBIJ 20 POJUKA,,,,,SAD SAM IM SVIMA JEBO MATEJ............
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:00 | opcije
vega, tek kad dođu Petrove vrućine bit će veća kesa od kurčine.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:00 | opcije
Kjeje, ma koga sam jazjebaja, uopće nisam bija na Iskjici, ja sam ti se tucaja negdje djugdje?!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:04 | opcije
Ako u kesi zlata ima, neće nama trebat niti klima, Svileni ;-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:05 | opcije
Kesa je puna čudotvornog sjemena.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:06 | opcije
Moj sije. A slabo žanje.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:07 | opcije
neznam kaj je bijo aj su navajiji na mene ko bjesni psi...................
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:07 | opcije
A jel sije tako da proklije npr. čudotvorni pasulj?
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:08 | opcije
Vajda sam im fajija, kjeje :-)))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:08 | opcije
E taj prost pasulj ima oblik burega, ušne školjke, embrija.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:10 | opcije
(bubrega)
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:10 | opcije
A ja već mislila buraga... Znači, pasulj-multipraktik, gdje god upikne, nešto nikne?
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:11 | opcije
SVIJENI PA TI BI NEŠTO PJCAO?????
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:11 | opcije
vega, pa da upiknem i u kreletovu guzicu nešto bi izniklo.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:12 | opcije
jeste krele, kome oca, kome majku.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:12 | opcije
...a nekome i sve po spisku.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:13 | opcije
Bojni gas, bojim se, Svijeni :-)))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:13 | opcije
JE IZAŠAO BI PJDAC OD KOJEG BI ODJETIO U TJI JEPE PIČKE MATEJINE...............
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:13 | opcije
Hihihihi krele, prde Mahmut ne da se dahnut.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:13 | opcije
Prdi kurvo dok te dasa jebe. Hihihihihih.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:14 | opcije
To jedino moja mica-maca može podnijeti.
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:15 | opcije
vega, tvoja maca može, al' moj dugouško bi povraćao.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:17 | opcije
SVIJENI TEBI SAMO BEDASTOĆE IDEJU PO GJAVI DAJ SE MAJO UJAZUMI BUDI MAJO PAMETAN...UGJEDAJ SE NA MENE.
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:17 | opcije
Je, al pilencetu bi frcalo perje!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:18 | opcije
krele, pa i u mene ima kave, dopa, šita, vina droge, ljepila...
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:21 | opcije
vega, pa neka frca. Na sve strane.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:21 | opcije
Krele će ga skupljati. Skupljač perja.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:22 | opcije
SVIJENI NEKU VEČEJ SAM TI JEKAJ DA PJOMENIŠ DIJEJA............BJZO BU TE VJAG ODNESAJ,,,,,,,,,
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:22 | opcije
Zna kjele pustiti i goluba ;-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:22 | opcije
Neće krele, jer imam i tablete. U raznoraznim bojama.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:23 | opcije
A kad kjele pusti, moja mica-maca lovi :-)))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:23 | opcije
ETO BAŠ SAD IZJETJEJO JATO...................
Autor: kjele | 24.04.2011. u 21:23 | opcije
Svileni, jel imaš i one male, plave?
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:24 | opcije
vega, a doma nema goluba da te miluje.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:24 | opcije
vega, imam plavu travu. Plava trava zaborava.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:25 | opcije
krele, i to mrtvo jato fazana, a niti jedan ne pada.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:25 | opcije
Aha, znači imaš i Antisklerin. Pa malo pomiješaš da bolje miješaš :-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:25 | opcije
Svileni, kod mene doma samo papige :-((
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:26 | opcije
vega, zvijezda margarin se u sve miješa. Pa i u odijelo.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:26 | opcije
vega, pa onda papi ga ti!
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:27 | opcije
Vele da je dukat bolji, a sigurno duže traje.
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:28 | opcije
Ja se pravim da sam ptica-rugalica, Svileni :-))
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:28 | opcije
vega, sve se kuje od metala, al' vitalnost od Vitala. Nekad je Vital bio najbolji.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:29 | opcije
vega, a ja ptica jatiserka.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:29 | opcije
Ako već mora biti margarin, neka je bar u Parizu, Svileni!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:31 | opcije
vega, takve stvari se rade s maslacem. Pa i u Parizu.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:32 | opcije
Ah, u Parizu nema (s)rama!
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:38 | opcije
Al' selo moje ljepše od Pariza, lijepo izdaleka, a još ljepše izbliza.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:43 | opcije
U mom selu širok šor, psi laju, psi laju
Pod prozorom tambure sviraju, sviraju
Širok šor, psi laju, tambure sviraju,
Momci cure biraju.
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:48 | opcije
A u mom selu čađava mehana, u njoj stoji kosa nečešljana, nečešljana od silnoga pića, to je kuća seoskih mladića.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.04.2011. u 21:50 | opcije
Prošetaj Lelo, kroz naše selo.
Nek' vidi nana da imaš dragana.
Autor: vegavega8 | 24.04.2011. u 21:53 | opcije
