a di je mica cica maca???

Autor: cyberlady   |   24.04.2011. u 20:15   |   opcije


''Vidjela sam mica-macu !!!!!!''

Autor: Petra-a-stijena   |   24.04.2011. u 20:23   |   opcije


vidim ja ..netko ce stradati ovdje..
prevelika je tisina..

Autor: cyberlady   |   24.04.2011. u 20:29   |   opcije


Ma jock, morala sam malo telefonirati.

Autor: vevegaga08   |   24.04.2011. u 20:35   |   opcije


Tko je ovdje Žeč Pjavi?

Autor: vevegaga08   |   24.04.2011. u 20:35   |   opcije


Koji jesi da jesi, Žeč, gadiš mi se :-((

Autor: vevegaga08   |   24.04.2011. u 20:36   |   opcije


bip_bip !
(kidam)

Autor: Petra-a-stijena   |   24.04.2011. u 20:39   |   opcije


Mislim da sam vidla micu-macu koja se pravi da je žeč!

Autor: vevegaga08   |   24.04.2011. u 20:41   |   opcije


Zašto ovdje nitko nema jajca? :-((

Autor: vevegaga08   |   24.04.2011. u 20:43   |   opcije


Tike tike tačke:-Mahinalno pomislih, vidi ovog šupka
A "On" - "Možda je koš zatezala pa koka joj do pupka"
Zgrabim je za kosu I vrisnem: "Šta je ovo, kucko"
A ona "Osjećam se kao žena, u stvari sam muško"
Maznem je za koku, u ruci Dugouško Duško

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 20:46   |   opcije


IMAM JA JAJCA SAMO DANAS SAM U KUJCU,,,PJEŽDEJAJ SAM SE............

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 20:51   |   opcije


"Uh, jebem ti život!" - kraj citata :D

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   24.04.2011. u 20:52   |   opcije


Ni to ne možeš bez jajca.

Autor: romantic1az   |   24.04.2011. u 20:58   |   opcije


Jajca popala maca?

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 20:58   |   opcije


A da nisu nestala sa i babom?

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 20:59   |   opcije


Kjele, nekako mi nejasan taj odnos jajaca i kujca... :-((

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 20:59   |   opcije


VEGA SINOĆ SI IH JAKO JAZJEBAJA PA SAM DOBIJ 20 POJUKA,,,,,SAD SAM IM SVIMA JEBO MATEJ............

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:00   |   opcije


vega, tek kad dođu Petrove vrućine bit će veća kesa od kurčine.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:00   |   opcije


Kjeje, ma koga sam jazjebaja, uopće nisam bija na Iskjici, ja sam ti se tucaja negdje djugdje?!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:04   |   opcije


Ako u kesi zlata ima, neće nama trebat niti klima, Svileni ;-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:05   |   opcije


Kesa je puna čudotvornog sjemena.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:06   |   opcije


Moj sije. A slabo žanje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:07   |   opcije


neznam kaj je bijo aj su navajiji na mene ko bjesni psi...................

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:07   |   opcije


A jel sije tako da proklije npr. čudotvorni pasulj?

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:08   |   opcije


Vajda sam im fajija, kjeje :-)))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:08   |   opcije


E taj prost pasulj ima oblik burega, ušne školjke, embrija.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:10   |   opcije


(bubrega)

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:10   |   opcije


A ja već mislila buraga... Znači, pasulj-multipraktik, gdje god upikne, nešto nikne?

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:11   |   opcije


SVIJENI PA TI BI NEŠTO PJCAO?????

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:11   |   opcije


vega, pa da upiknem i u kreletovu guzicu nešto bi izniklo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:12   |   opcije


jeste krele, kome oca, kome majku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:12   |   opcije


...a nekome i sve po spisku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:13   |   opcije


Bojni gas, bojim se, Svijeni :-)))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:13   |   opcije


JE IZAŠAO BI PJDAC OD KOJEG BI ODJETIO U TJI JEPE PIČKE MATEJINE...............

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:13   |   opcije


Hihihihi krele, prde Mahmut ne da se dahnut.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:13   |   opcije


Prdi kurvo dok te dasa jebe. Hihihihihih.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:14   |   opcije


To jedino moja mica-maca može podnijeti.

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:15   |   opcije


vega, tvoja maca može, al' moj dugouško bi povraćao.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:17   |   opcije


SVIJENI TEBI SAMO BEDASTOĆE IDEJU PO GJAVI DAJ SE MAJO UJAZUMI BUDI MAJO PAMETAN...UGJEDAJ SE NA MENE.

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:17   |   opcije


Je, al pilencetu bi frcalo perje!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:18   |   opcije


krele, pa i u mene ima kave, dopa, šita, vina droge, ljepila...

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:21   |   opcije


vega, pa neka frca. Na sve strane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:21   |   opcije


Krele će ga skupljati. Skupljač perja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:22   |   opcije


SVIJENI NEKU VEČEJ SAM TI JEKAJ DA PJOMENIŠ DIJEJA............BJZO BU TE VJAG ODNESAJ,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:22   |   opcije


Zna kjele pustiti i goluba ;-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:22   |   opcije


Neće krele, jer imam i tablete. U raznoraznim bojama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:23   |   opcije


A kad kjele pusti, moja mica-maca lovi :-)))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:23   |   opcije


ETO BAŠ SAD IZJETJEJO JATO...................

Autor: kjele   |   24.04.2011. u 21:23   |   opcije


Svileni, jel imaš i one male, plave?

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:24   |   opcije


vega, a doma nema goluba da te miluje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:24   |   opcije


vega, imam plavu travu. Plava trava zaborava.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:25   |   opcije


krele, i to mrtvo jato fazana, a niti jedan ne pada.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:25   |   opcije


Aha, znači imaš i Antisklerin. Pa malo pomiješaš da bolje miješaš :-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:25   |   opcije


Svileni, kod mene doma samo papige :-((

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:26   |   opcije


vega, zvijezda margarin se u sve miješa. Pa i u odijelo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:26   |   opcije


vega, pa onda papi ga ti!

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:27   |   opcije


Vele da je dukat bolji, a sigurno duže traje.

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:28   |   opcije


Ja se pravim da sam ptica-rugalica, Svileni :-))

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:28   |   opcije


vega, sve se kuje od metala, al' vitalnost od Vitala. Nekad je Vital bio najbolji.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:29   |   opcije


vega, a ja ptica jatiserka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:29   |   opcije


Ako već mora biti margarin, neka je bar u Parizu, Svileni!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:31   |   opcije


vega, takve stvari se rade s maslacem. Pa i u Parizu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:32   |   opcije


Ah, u Parizu nema (s)rama!

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:38   |   opcije


Al' selo moje ljepše od Pariza, lijepo izdaleka, a još ljepše izbliza.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:43   |   opcije


U mom selu širok šor, psi laju, psi laju
Pod prozorom tambure sviraju, sviraju
Širok šor, psi laju, tambure sviraju,
Momci cure biraju.

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:48   |   opcije


A u mom selu čađava mehana, u njoj stoji kosa nečešljana, nečešljana od silnoga pića, to je kuća seoskih mladića.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.04.2011. u 21:50   |   opcije


Prošetaj Lelo, kroz naše selo.
Nek' vidi nana da imaš dragana.

Autor: vegavega8   |   24.04.2011. u 21:53   |   opcije


Dodaj komentar