NNNI

24.04.2011. u 23:53   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dvije vjernice griju promrzlu ateisticu? :)

Autor: mevezemasajuneu   |   24.04.2011. u 23:58   |   opcije


Hahaha...ovaj meve je solidno lapdalo.

Autor: marta-marta   |   25.04.2011. u 0:00   |   opcije


Po veličini glava bih zaključila da je u sredini mačak.

Autor: marta-marta   |   25.04.2011. u 0:02   |   opcije


A ove dvije znaju kaj pravom muškarcu treba.

Autor: marta-marta   |   25.04.2011. u 0:03   |   opcije


Rekla bih da je to klasična vjernička situacija - uvijek je neki glavonja između ;-))

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 0:04   |   opcije


Nda.Trojstvo u jedinstvu.

Autor: marta-marta   |   25.04.2011. u 0:06   |   opcije


Eh, nađoh citat iz romana Rebecce Goldstein "36 argumenata u prilog postojanja boga". Veli vako (prijevod otprilike jer sam umorna): "Istraživanja su pokazala da veliki broj Amerikanaca ateiste smatra gorima od Muslimana, imigranata prve generacije, homića i komunista po pitanju "u kojoj mjeri dijele njihovo shvaćanje američkog društva'. (...) Kao da je jedini razlog za moralan život strah da će te sveti otac uhvatiti i isprašiti po turu."

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 0:10   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   25.04.2011. u 0:11   |   opcije


Idem u krpe polako.Cmok!

Autor: marta-marta   |   25.04.2011. u 0:14   |   opcije


Slika, kao i katolička vjera, zapravo ukazuje na znanstvenu činjenicu: muškarci nisu potrebni za oplodnju, jer je cijepanje jajne stanice moguće i bez spermića, što će reći, bezgrešno začeće iliti samooplodnja žene po sebi samoj je moguće, iako rijetko. I onda ti se u sve to skupa mora ugurati neki glavonja, jer nemre podnijeti da žene mogu bez njega! I eto ti ga na, dan-danas ispaštamo nečiju povrijeđenu taštinu! (Iako ja mislim da je žena jednostavno malo slagala, ali štaš... Službena verzija je, priznajem, ipak zanimljivija.)

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 0:16   |   opcije


Noćka!

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 0:17   |   opcije


Veliki vjernici Amerikanci, samo što im se bog zove novac. Ali dobro, nije bukvalno tako.

Autor: romantic1az   |   25.04.2011. u 7:52   |   opcije


Onaj u sredini se ne žali.

Autor: romantic1az   |   25.04.2011. u 8:29   |   opcije


Dodaj komentar