Ja mislim da ce picek biti u ljubavi s macom do kraja zivota zbog imprintinga, haha

Autor: juicy-mama   |   25.04.2011. u 22:16   |   opcije


jadna mica, krvoločno kondor pile će je zatući!

Autor: staranaivan   |   25.04.2011. u 22:16   |   opcije


Men se čini da se ovdje sprema grupnjak: kondor-pile vs. DVIJE usnule mace!

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 22:17   |   opcije


Ako su to uopće mice, a ne neke demonice...

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 22:18   |   opcije


edip promašio pičku

Autor: Milostiva   |   25.04.2011. u 22:27   |   opcije


Oooo, Milostiva, vi odmah u klasiku! :-))))

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 22:31   |   opcije


Mace su usnule, a pilie iz budi.Vrijeme je za igru :))

Autor: Zarobljenik   |   25.04.2011. u 22:34   |   opcije


A ne bih se ja kladila, Zarobljeniče, ovaj kondor-pilac se nekak opako upiljio!

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 22:34   |   opcije


nemre se odlučit hoče li kljucnut oko ili nos!

Autor: staranaivan   |   25.04.2011. u 22:36   |   opcije


klasika li kašika. ili bešila
ccc, prebrzo.
kasni mi net
(morat ću te opet konzultirati u vezi onih stickova-ništa ne razumijem)
idem spavati.
noć.
cmok

Autor: Milostiva   |   25.04.2011. u 22:37   |   opcije


Da, istina. Malo se ljuti jer su se dogovorili naći kod zidića ispred zgrade u pola devet, a sad je već deset sati :((

Autor: Zarobljenik   |   25.04.2011. u 22:41   |   opcije


Ah, čuj, stari moj, onu u pozadini je već izgazio, a što ovoj sprema, hm, bit će neka opačina!

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 22:51   |   opcije


Zarobljeniče, ma ti si stvarno romantičar! Je, to je lijepa varijanta ove priče: ah, sirota moja mica-demonica, kako se uknjavala, neću joj sad kljucati, neka spava kad je umorna :-))

Autor: vegavega8   |   25.04.2011. u 22:52   |   opcije


Dodaj komentar