Ja mislim da ce picek biti u ljubavi s macom do kraja zivota zbog imprintinga, haha
Autor: juicy-mama | 25.04.2011. u 22:16 | opcije
jadna mica, krvoločno kondor pile će je zatući!
Autor: staranaivan | 25.04.2011. u 22:16 | opcije
Men se čini da se ovdje sprema grupnjak: kondor-pile vs. DVIJE usnule mace!
Autor: vegavega8 | 25.04.2011. u 22:17 | opcije
Ako su to uopće mice, a ne neke demonice...
Autor: vegavega8 | 25.04.2011. u 22:18 | opcije
edip promašio pičku
Autor: Milostiva | 25.04.2011. u 22:27 | opcije
Oooo, Milostiva, vi odmah u klasiku! :-))))
Autor: vegavega8 | 25.04.2011. u 22:31 | opcije
Mace su usnule, a pilie iz budi.Vrijeme je za igru :))
Autor: Zarobljenik | 25.04.2011. u 22:34 | opcije
A ne bih se ja kladila, Zarobljeniče, ovaj kondor-pilac se nekak opako upiljio!
Autor: vegavega8 | 25.04.2011. u 22:34 | opcije
nemre se odlučit hoče li kljucnut oko ili nos!
Autor: staranaivan | 25.04.2011. u 22:36 | opcije
klasika li kašika. ili bešila
ccc, prebrzo.
kasni mi net
(morat ću te opet konzultirati u vezi onih stickova-ništa ne razumijem)
idem spavati.
noć.
cmok
Autor: Milostiva | 25.04.2011. u 22:37 | opcije
Da, istina. Malo se ljuti jer su se dogovorili naći kod zidića ispred zgrade u pola devet, a sad je već deset sati :((
Autor: Zarobljenik | 25.04.2011. u 22:41 | opcije
Ah, čuj, stari moj, onu u pozadini je već izgazio, a što ovoj sprema, hm, bit će neka opačina!
Autor: vegavega8 | 25.04.2011. u 22:51 | opcije
Zarobljeniče, ma ti si stvarno romantičar! Je, to je lijepa varijanta ove priče: ah, sirota moja mica-demonica, kako se uknjavala, neću joj sad kljucati, neka spava kad je umorna :-))
Autor: vegavega8 | 25.04.2011. u 22:52 | opcije
