evo i stare kvočke .mogu srat po tvom blogu ona glupača otrovnica nema wc papira
Autor: leo28god | 27.04.2011. u 23:03 | opcije
Nemreš! Ja nemam živaca za neotesane derane.
Autor: vevegaga08 | 27.04.2011. u 23:07 | opcije
Ova konstatacija mi se sviđa a stjecao se ponekad dojam o nečem drugom.
Autor: romantic1az | 27.04.2011. u 23:11 | opcije
Jel'? A o čemu?
Autor: vegavega8 | 27.04.2011. u 23:13 | opcije
karlo ode kakati u maminu ćenifu
Autor: Milostiva | 27.04.2011. u 23:18 | opcije
ah..uvijek nadjes neko milo stvorenje...
ovaj je bistrooki..:)))
Autor: cyberlady | 27.04.2011. u 23:19 | opcije
A koji sad pak Karlo, Milostiva?! Pardonirajte moju upitnost, neizmjerno sam premorena.
Autor: vegavega8 | 27.04.2011. u 23:19 | opcije
Naš Đuro zaslužuje ovakvu facu, cyber :-))
Autor: vegavega8 | 27.04.2011. u 23:20 | opcije
ma onaj iz reklame što vječno kenja.
Autor: Milostiva | 27.04.2011. u 23:20 | opcije
idem malo čitati blog prije spavanja
Autor: Milostiva | 27.04.2011. u 23:21 | opcije
noć Vega
Autor: Milostiva | 27.04.2011. u 23:21 | opcije
Aha, ne znam koji je, ali sad znam da JA nisam pobrljavila... Noć, Milostiva, ugodno čitanje i lijepe snove vam želim :-))
Autor: vegavega8 | 27.04.2011. u 23:25 | opcije
Svima presahnule inspiracije.
Autor: romantic1az | 27.04.2011. u 23:40 | opcije
Na pitanje bi trebao odgovoriti diskretno ali ta mogućnost mi je potezom pera oduzeta.
Autor: romantic1az | 27.04.2011. u 23:41 | opcije
