PA-PA, ĐURO!

27.04.2011. u 23:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

evo i stare kvočke .mogu srat po tvom blogu ona glupača otrovnica nema wc papira

Autor: leo28god   |   27.04.2011. u 23:03   |   opcije


Nemreš! Ja nemam živaca za neotesane derane.

Autor: vevegaga08   |   27.04.2011. u 23:07   |   opcije


Ova konstatacija mi se sviđa a stjecao se ponekad dojam o nečem drugom.

Autor: romantic1az   |   27.04.2011. u 23:11   |   opcije


Jel'? A o čemu?

Autor: vegavega8   |   27.04.2011. u 23:13   |   opcije


karlo ode kakati u maminu ćenifu

Autor: Milostiva   |   27.04.2011. u 23:18   |   opcije


ah..uvijek nadjes neko milo stvorenje...
ovaj je bistrooki..:)))

Autor: cyberlady   |   27.04.2011. u 23:19   |   opcije


A koji sad pak Karlo, Milostiva?! Pardonirajte moju upitnost, neizmjerno sam premorena.

Autor: vegavega8   |   27.04.2011. u 23:19   |   opcije


Naš Đuro zaslužuje ovakvu facu, cyber :-))

Autor: vegavega8   |   27.04.2011. u 23:20   |   opcije


ma onaj iz reklame što vječno kenja.

Autor: Milostiva   |   27.04.2011. u 23:20   |   opcije


idem malo čitati blog prije spavanja

Autor: Milostiva   |   27.04.2011. u 23:21   |   opcije


noć Vega

Autor: Milostiva   |   27.04.2011. u 23:21   |   opcije


Aha, ne znam koji je, ali sad znam da JA nisam pobrljavila... Noć, Milostiva, ugodno čitanje i lijepe snove vam želim :-))

Autor: vegavega8   |   27.04.2011. u 23:25   |   opcije


Svima presahnule inspiracije.

Autor: romantic1az   |   27.04.2011. u 23:40   |   opcije


Na pitanje bi trebao odgovoriti diskretno ali ta mogućnost mi je potezom pera oduzeta.

Autor: romantic1az   |   27.04.2011. u 23:41   |   opcije


Dodaj komentar