svaka ti čast, smijem se!

Autor: staranaivan   |   29.04.2011. u 22:28   |   opcije


Kako su slatki, ma sta rekli nasi kriticari, smijeh mi je ozario lice...nema nista sladje od ovog zgoljavog velikog, koji se ponasa kao da je mali, jer nema pojma da je veliki

Autor: juicy-mama   |   29.04.2011. u 22:29   |   opcije


Ček, tko je ono rekao "Ništa nije tako nježno kao prava snaga"...? Šteta kaj nam nema krparice, ona to sigurno negdje ima.

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:30   |   opcije


eto skoro pa idilične slike :)

Autor: la-donna-ines   |   29.04.2011. u 22:31   |   opcije


Evo i udava.

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:32   |   opcije


Baš su cool

Autor: Jorgovanica   |   29.04.2011. u 22:34   |   opcije


a trebal je potpisat?i na lancu spavat ko pseto

Autor: roman10   |   29.04.2011. u 22:35   |   opcije


nadam se da ne prdi

Autor: roman10   |   29.04.2011. u 22:36   |   opcije


Eh, Romane, viš kak si brzo smislio podmuklu bračnu osveticu... a sve pod krinkom velikodušnosti :-))

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:39   |   opcije


ko u mojoj kuci..haha

Autor: cyberlady   |   29.04.2011. u 22:40   |   opcije


Naravno da je trebao potpisati, neka se zna tko spava na kojem jastuku. A ako se tu i tamo zamijene, a božemoj, nek se onda zna tko je bio dobar, a tko je dobro prošao.

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:40   |   opcije


Jel' prđenje ili spavanje, cyberlady? ;-))

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:41   |   opcije


..pa s obzirom da ona spava na otomanu,a on na hladnom parketu..tu je već došlo do podjele imovine na štetu potonjeg.

Autor: ruznopace_shmrcshmrc   |   29.04.2011. u 22:43   |   opcije


A sve je počelo tako lijepo: piš simo, piš tamo, njuš-njuš, skokić, naskokić... E hebga, ne valja donositi dalekosežne odluke dok si munjen od feromona!

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:46   |   opcije


vega..kakvo ti to pitanje..
pa macak je gazda u kuci..pas je ionako dobrica...

Autor: cyberlady   |   29.04.2011. u 22:48   |   opcije


Priznajem, pitanje je bilo indiskretno, ali neodoljivo! Moj cucak ima podlu taktiku prikrivene velikodušnosti: dopusti mački da mi skoči na krevet, ali on legne uz krevet i pušta miomire dok obje ne pobjegnemo :-((

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:51   |   opcije


hahhahaaa, vega
sva sreca imam kucu , pa su cesce vani..ali kad spavaju su preslatki...

Autor: cyberlady   |   29.04.2011. u 22:55   |   opcije


Nije ni kod mene skučeno, pas čak ima cijeli krevet samo za sebe (naslijedio od mog pokojnog oca), mačka ni sama ne zna koja joj je fotelja najudobnija, ali moj krevet - e, viš, to ti je prestižni teritorij!

Autor: vegavega8   |   29.04.2011. u 22:57   |   opcije


Dodaj komentar