"Ako cure nisu ništa skuhale, donijet ću nešto gotovo iz Konzuma i onda na Iskricu. Neću se odmah ulogirati, moram vidjeti što se pisalo dok me nije bilo. Onda ću nazvati nekoliko svojih da dogovorimo strategiju za dalje"


"Da, da, ali ne zapravo, nije me briga, neka se svatko bori sam za sebe, meni samo idu na živce ovi koji o svemu i svakome imaju neko mišljenje, pa onda po blogu razvlače neke svoje rasprave, nekakve "argumente"... Pa nismo u Saboru!"


;)

Autor: PreacherMan   |   30.04.2011. u 15:23   |   opcije


Citati su obično praćeni i izvorom: https://www.iskrica.com/weblogs/post.php?web=17749&log=407944

Autor: vegavega8   |   30.04.2011. u 15:46   |   opcije


:)..isti samo s peticom na kraju

Autor: labrador19745   |   30.04.2011. u 16:36   |   opcije


šekši. brend pit

Autor: Milostiva   |   30.04.2011. u 17:28   |   opcije


Dodaj komentar