mis pigi

Autor: Milostiva   |   01.05.2011. u 0:52   |   opcije


oš se udat

Autor: Milostiva   |   01.05.2011. u 0:54   |   opcije


hahaha naravno...nisi izdržala...hahah koji nivo komunikacije...
jadno skroz jadno...neko sa tolko inteligencije..
ah zašto se ja svaki puta ponovno čudim??

Autor: ladonna2   |   01.05.2011. u 1:14   |   opcije


kako ti pričaš s najboljiim prijateljicama.
priko odvjetnika

Autor: Milostiva | 01.05.2011. u 0:56 | opcije

• Prijavi nepoćudni komentar




ili priko njihovih muževa

Autor: Milostiva | 01.05.2011. u 0:56 | opcije

• Prijavi nepoćudni komentar




pa recimo ni jednoj ako mi je prijateljica ne kažem da trkelja...
svakako ne kažem da p*** privlači komentare
nikada ne kažem da je k****
dakle ne treba mi odvjetnik...samo malo dobrog odgoja i opće kulture:)))

Autor: la-donna-ines | 01.05.2011. u 0:59 | opcije

Autor: ladonna2   |   01.05.2011. u 1:15   |   opcije


Dodaj komentar