mis pigi
Autor: Milostiva | 01.05.2011. u 0:52 | opcije
oš se udat
Autor: Milostiva | 01.05.2011. u 0:54 | opcije
hahaha naravno...nisi izdržala...hahah koji nivo komunikacije...
jadno skroz jadno...neko sa tolko inteligencije..
ah zašto se ja svaki puta ponovno čudim??
Autor: ladonna2 | 01.05.2011. u 1:14 | opcije
kako ti pričaš s najboljiim prijateljicama.
priko odvjetnika
Autor: Milostiva | 01.05.2011. u 0:56 | opcije
• Prijavi nepoćudni komentar
ili priko njihovih muževa
Autor: Milostiva | 01.05.2011. u 0:56 | opcije
• Prijavi nepoćudni komentar
pa recimo ni jednoj ako mi je prijateljica ne kažem da trkelja...
svakako ne kažem da p*** privlači komentare
nikada ne kažem da je k****
dakle ne treba mi odvjetnik...samo malo dobrog odgoja i opće kulture:)))
Autor: la-donna-ines | 01.05.2011. u 0:59 | opcije
Autor: ladonna2 | 01.05.2011. u 1:15 | opcije
