Tužibeba.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 10:45 | opcije
...Reza za komadić mesa.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 10:45 | opcije
Pogledala, Milostiva, niš mi ta faca ne znači.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 10:49 | opcije
Je, tužibeba uči od malih nogu, Svileni.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 10:49 | opcije
mali žica za nogu od gazele:)
Autor: labrador19745 | 01.05.2011. u 12:07 | opcije
Sassumi, ni ja. Čovjek stavlja slike po internetu i onda se čudi - ma što čudi! prijeti! - kad ga prepoznaju. Ali ja nisam, fakat, ružni ljudi su mi svi isti.
Autor: vevegaga08 | 01.05.2011. u 13:30 | opcije
