SAMO NJEŽNO!

01.05.2011. u 22:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ko bi reko da je i na ovakvu pala prašina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:26   |   opcije


Eh, da... Ali, bar nije ukaljana!

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:28   |   opcije


fora:)

Autor: marta-marta   |   01.05.2011. u 22:28   |   opcije


vega, možda nije do sada, al' ovaj će je sigurno razmusati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:30   |   opcije


Zato sam mu i rekla "Samo nježno!", Svileni.

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:30   |   opcije


gdje mu je lijeva ruka ? :)

Autor: unfeigned_32   |   01.05.2011. u 22:31   |   opcije


Ko u onoj prekokrasnoj Mandićevoj uspješnici:-Ljuljaj me nježno, ljuljaj me nježno polako...

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:32   |   opcije


http://youtu.be/VSdrXcHv5KM

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:33   |   opcije


Lijeva ruka? Pa, hm... Valjda se drži. Zbog ravnoteže.

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:34   |   opcije


Svileni, ovdje ćemo malo promijeniti tekst: "Trljaj me nježno, fino, polako..." ;-))

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:36   |   opcije


Važno je da se ima za što uhvatiti. Ljevicom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:36   |   opcije


Pa parafraze su moja omiljena zanimacija oliti hobi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:37   |   opcije


U ovome slučaju je jako važna koordinacija oko-ruka, tj. ruke u multitaskingu. Život mu (o)visi o tome.

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:38   |   opcije


Nego, Svileni, jel bi se ti uplašio ovako velike?

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:39   |   opcije


Što visi teži da otpadne.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:40   |   opcije


Ma jok, ušao bih ja cijeli u nju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:40   |   opcije


...samo da ne smrdi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:41   |   opcije


...previše.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:41   |   opcije


Misliš da ne smrdi na farbu? Ili na prašinu?

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:44   |   opcije


vega, za mene je divota prašine. Rodom sam iz Slavonije. Ravne. A omiljeno nam je bilo pišanje po prašini.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:45   |   opcije


Onda ošini po prašini! :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:46   |   opcije


Ja volim gacati po prašini, toploj, bosa... Ali se ne volim valjati u prašini. Ni u blatu.

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:49   |   opcije


Šibajder, šibajder Matane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:49   |   opcije


Ja volim gazati po pišaki.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:50   |   opcije


A volim i dizati prašinu ;-))

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:50   |   opcije


vega, ko bi li reko?

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.05.2011. u 22:52   |   opcije


E JA IMAM VEJIKU JUKU JA BI TO BJZO POMAZIJ...............

Autor: kjele   |   01.05.2011. u 22:53   |   opcije


A kobila zarzala!

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:55   |   opcije


Kjele, ovo je bolje pojako.

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 22:55   |   opcije


NEMAM VJEMENA DOJDEM KJESNEM ODEM..............

Autor: kjele   |   01.05.2011. u 23:00   |   opcije


Tj. padneš :-((

Autor: vegavega8   |   01.05.2011. u 23:10   |   opcije


Dodaj komentar