Ko bi reko da je i na ovakvu pala prašina.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:26 | opcije
Eh, da... Ali, bar nije ukaljana!
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:28 | opcije
fora:)
Autor: marta-marta | 01.05.2011. u 22:28 | opcije
vega, možda nije do sada, al' ovaj će je sigurno razmusati.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:30 | opcije
Zato sam mu i rekla "Samo nježno!", Svileni.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:30 | opcije
gdje mu je lijeva ruka ? :)
Autor: unfeigned_32 | 01.05.2011. u 22:31 | opcije
Ko u onoj prekokrasnoj Mandićevoj uspješnici:-Ljuljaj me nježno, ljuljaj me nježno polako...
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:32 | opcije
http://youtu.be/VSdrXcHv5KM
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:33 | opcije
Lijeva ruka? Pa, hm... Valjda se drži. Zbog ravnoteže.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:34 | opcije
Svileni, ovdje ćemo malo promijeniti tekst: "Trljaj me nježno, fino, polako..." ;-))
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:36 | opcije
Važno je da se ima za što uhvatiti. Ljevicom.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:36 | opcije
Pa parafraze su moja omiljena zanimacija oliti hobi.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:37 | opcije
U ovome slučaju je jako važna koordinacija oko-ruka, tj. ruke u multitaskingu. Život mu (o)visi o tome.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:38 | opcije
Nego, Svileni, jel bi se ti uplašio ovako velike?
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:39 | opcije
Što visi teži da otpadne.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:40 | opcije
Ma jok, ušao bih ja cijeli u nju.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:40 | opcije
...samo da ne smrdi.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:41 | opcije
...previše.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:41 | opcije
Misliš da ne smrdi na farbu? Ili na prašinu?
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:44 | opcije
vega, za mene je divota prašine. Rodom sam iz Slavonije. Ravne. A omiljeno nam je bilo pišanje po prašini.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:45 | opcije
Onda ošini po prašini! :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:46 | opcije
Ja volim gacati po prašini, toploj, bosa... Ali se ne volim valjati u prašini. Ni u blatu.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:49 | opcije
Šibajder, šibajder Matane.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:49 | opcije
Ja volim gazati po pišaki.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:50 | opcije
A volim i dizati prašinu ;-))
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:50 | opcije
vega, ko bi li reko?
Autor: dudhaimurvimorus | 01.05.2011. u 22:52 | opcije
E JA IMAM VEJIKU JUKU JA BI TO BJZO POMAZIJ...............
Autor: kjele | 01.05.2011. u 22:53 | opcije
A kobila zarzala!
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:55 | opcije
Kjele, ovo je bolje pojako.
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 22:55 | opcije
NEMAM VJEMENA DOJDEM KJESNEM ODEM..............
Autor: kjele | 01.05.2011. u 23:00 | opcije
Tj. padneš :-((
Autor: vegavega8 | 01.05.2011. u 23:10 | opcije
