Odlična fotka.
Autor: marta-marta | 04.05.2011. u 23:41 | opcije
Jel'da? Uhvaćeno u kritičnom trenutku. Samo ne znam koji je točno pao.
Autor: vegavega8 | 04.05.2011. u 23:42 | opcije
Ovaj kaj se drži za zavjesu.
Autor: marta-marta | 04.05.2011. u 23:45 | opcije
:-)) jako dobar uoč
Autor: goldikox | 04.05.2011. u 23:46 | opcije
Bit će da je taj - on se nekak više i zanio.
Autor: vegavega8 | 04.05.2011. u 23:46 | opcije
Zar se to stvarno dogodilo?
Mislim, da je pao kameni decko?
Autor: juicy-mama | 04.05.2011. u 23:58 | opcije
Aha, juicy, jučer u Jurišićevoj, mislim da je ona zgrada kod kina.
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 0:00 | opcije
Pa ne mozes vise niti bezbrizno hodati po Zagrebu
Autor: juicy-mama | 05.05.2011. u 0:10 | opcije
a ova pička koja je hodala ispod tvrdi da su pali na nju
Autor: Milostiva | 05.05.2011. u 8:32 | opcije
