Odlična fotka.

Autor: marta-marta   |   04.05.2011. u 23:41   |   opcije


Jel'da? Uhvaćeno u kritičnom trenutku. Samo ne znam koji je točno pao.

Autor: vegavega8   |   04.05.2011. u 23:42   |   opcije


Ovaj kaj se drži za zavjesu.

Autor: marta-marta   |   04.05.2011. u 23:45   |   opcije


:-)) jako dobar uoč

Autor: goldikox   |   04.05.2011. u 23:46   |   opcije


Bit će da je taj - on se nekak više i zanio.

Autor: vegavega8   |   04.05.2011. u 23:46   |   opcije


Zar se to stvarno dogodilo?
Mislim, da je pao kameni decko?

Autor: juicy-mama   |   04.05.2011. u 23:58   |   opcije


Aha, juicy, jučer u Jurišićevoj, mislim da je ona zgrada kod kina.

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 0:00   |   opcije


Pa ne mozes vise niti bezbrizno hodati po Zagrebu

Autor: juicy-mama   |   05.05.2011. u 0:10   |   opcije


a ova pička koja je hodala ispod tvrdi da su pali na nju

Autor: Milostiva   |   05.05.2011. u 8:32   |   opcije


Dodaj komentar