mandrili ispod marjana

Autor: zlato-picka   |   05.05.2011. u 22:36   |   opcije


vega-udavača?

Autor: staranaivan   |   05.05.2011. u 22:38   |   opcije


Jel to rešo na slikici?

Autor: juicy-mama   |   05.05.2011. u 22:39   |   opcije


Stari moj, zar ne vidiš da su ovi iz južnih krajeva?

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 22:39   |   opcije


meni oni liče na krampuse.....

Autor: drmenisan   |   05.05.2011. u 22:39   |   opcije


Nije, juicy, nego onaj neki jeftini laptop za nerazvijene. Otporan na udarce, a ima i ručicu koju vrtiš kad nema struje.

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 22:39   |   opcije


revolucija može doći još samo sa juga, sjever je leden a istok i zapad su postali isto, nade položomo na jug!

Autor: staranaivan   |   05.05.2011. u 22:40   |   opcije


to je sigurno slika iz svatova :D

Autor: otrovnica-ri   |   05.05.2011. u 22:41   |   opcije


Sorry, drmče, kad smo oboje u gostima možemo razmijeniti pokoju riječ, ali u kuću te ne puštam.

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 22:41   |   opcije


Ma kakvi svatovi, svatovi će tek biti, a ni Zenica nije na jugu!

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 22:42   |   opcije


ako ti Brčko iza leđa onda ti je Zenica jug

Autor: RI41   |   05.05.2011. u 22:44   |   opcije


Aha, RI, tako je valjda nastao Zenica blues ;-))

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 22:45   |   opcije


nije, nastao je jer je "krećo Hakija a presudila mu čakija"

Autor: RI41   |   05.05.2011. u 22:47   |   opcije


A hebga kad u Zenici nema mačeva! Nego, nisu ovo Zeničani, u Zenici žene ne hodaju u krznu.

Autor: vegavega8   |   05.05.2011. u 22:49   |   opcije


Dodaj komentar