mandrili ispod marjana
Autor: zlato-picka | 05.05.2011. u 22:36 | opcije
vega-udavača?
Autor: staranaivan | 05.05.2011. u 22:38 | opcije
Jel to rešo na slikici?
Autor: juicy-mama | 05.05.2011. u 22:39 | opcije
Stari moj, zar ne vidiš da su ovi iz južnih krajeva?
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 22:39 | opcije
meni oni liče na krampuse.....
Autor: drmenisan | 05.05.2011. u 22:39 | opcije
Nije, juicy, nego onaj neki jeftini laptop za nerazvijene. Otporan na udarce, a ima i ručicu koju vrtiš kad nema struje.
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 22:39 | opcije
revolucija može doći još samo sa juga, sjever je leden a istok i zapad su postali isto, nade položomo na jug!
Autor: staranaivan | 05.05.2011. u 22:40 | opcije
to je sigurno slika iz svatova :D
Autor: otrovnica-ri | 05.05.2011. u 22:41 | opcije
Sorry, drmče, kad smo oboje u gostima možemo razmijeniti pokoju riječ, ali u kuću te ne puštam.
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 22:41 | opcije
Ma kakvi svatovi, svatovi će tek biti, a ni Zenica nije na jugu!
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 22:42 | opcije
ako ti Brčko iza leđa onda ti je Zenica jug
Autor: RI41 | 05.05.2011. u 22:44 | opcije
Aha, RI, tako je valjda nastao Zenica blues ;-))
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 22:45 | opcije
nije, nastao je jer je "krećo Hakija a presudila mu čakija"
Autor: RI41 | 05.05.2011. u 22:47 | opcije
A hebga kad u Zenici nema mačeva! Nego, nisu ovo Zeničani, u Zenici žene ne hodaju u krznu.
Autor: vegavega8 | 05.05.2011. u 22:49 | opcije
