HOĆE NETKO MICU?

06.05.2011. u 23:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

JA JAKO VOJIM MICU................

Autor: kjele   |   06.05.2011. u 23:37   |   opcije


Vojiš djakave mice?

Autor: vegavega8   |   06.05.2011. u 23:38   |   opcije


,,ne, hvala,,,imam već jednu,,,:-)))
,,,ja nudim zeku,,,,al kao ljubimca,,,ne uz krumpiriće,,,:-))

Autor: danceWithme   |   06.05.2011. u 23:39   |   opcije


Čuj, ako si ti slatki kao ovaj ponuđač, uzimam obojicu! :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   06.05.2011. u 23:41   |   opcije


JA VOJIM SVAKAKVE MICE.....NAJBOJE SU KAD IMAJU FJIZUJU............

Autor: kjele   |   06.05.2011. u 23:41   |   opcije


Mice vole kad ih se četka; i češka :-))

Autor: vegavega8   |   06.05.2011. u 23:46   |   opcije


JA IM NAJAĐE FJIZUJE JAZMJSIM...............

Autor: kjele   |   06.05.2011. u 23:48   |   opcije


Hehe, uvojčić na pjst namotaš :-))))))))

Autor: vegavega8   |   06.05.2011. u 23:50   |   opcije


Dodaj komentar