Eeeee, kad bi mi netko sad donio nes u krevet :))))
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:12 | opcije
Maknuto. Bilo je ipak previše degutantno :)))
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:14 | opcije
e ovo se već šika za u jutro :)
bucka ja ti mogu sam tursku donesti
Autor: tewaniia | 07.05.2011. u 9:14 | opcije
Ma može, bilo kaj. Samo da ne moram sama. :))) Nekak se osjećam skroz lijeno jutros. :)
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:15 | opcije
Ah, kavica za ovjekovječiti... :-))))))))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 9:17 | opcije
Tnx, boooocka!
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 9:17 | opcije
Ma, nema na čemu. I meni je ipak to bilo malo previše....iako me nasmijala fotka. :)
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:18 | opcije
Mda, vježbe istezanja... Kažu da je i to dobro ujutro, ali ja si to nekak nisam onako zamišljala.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 9:21 | opcije
Hehehe. Zapravo...bolji naslov za tu fotku bi bio: "Ovako ćete završiti ako ćete se družiti s Iskričarkama." :)))
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:23 | opcije
Ma daj! Pa ja ni jednog ne bih tjerala na takve egzibicije! Ti bi?
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 9:25 | opcije
Ni drmeta? :) Ha, čuj. Nikad se ne zna. :))))
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:26 | opcije
Ma ni njega! On već dovoljno pati zbog mene.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 9:29 | opcije
I to kaj veliš. :) Idem si skuhat kavu. Pozdrav svima...i ugodan vikend :))
Autor: boooocka | 07.05.2011. u 9:30 | opcije
Ja bih Iskričara koji mi ujutro izmami osmijeh Mona Lise. (Bar kavom!) ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 9:30 | opcije
