mmmmmmmmmmmmmm

07.05.2011. u 9:11   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Eeeee, kad bi mi netko sad donio nes u krevet :))))

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:12   |   opcije


Maknuto. Bilo je ipak previše degutantno :)))

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:14   |   opcije


e ovo se već šika za u jutro :)
bucka ja ti mogu sam tursku donesti

Autor: tewaniia   |   07.05.2011. u 9:14   |   opcije


Ma može, bilo kaj. Samo da ne moram sama. :))) Nekak se osjećam skroz lijeno jutros. :)

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:15   |   opcije


Ah, kavica za ovjekovječiti... :-))))))))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 9:17   |   opcije


Tnx, boooocka!

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 9:17   |   opcije


Ma, nema na čemu. I meni je ipak to bilo malo previše....iako me nasmijala fotka. :)

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:18   |   opcije


Mda, vježbe istezanja... Kažu da je i to dobro ujutro, ali ja si to nekak nisam onako zamišljala.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 9:21   |   opcije


Hehehe. Zapravo...bolji naslov za tu fotku bi bio: "Ovako ćete završiti ako ćete se družiti s Iskričarkama." :)))

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:23   |   opcije


Ma daj! Pa ja ni jednog ne bih tjerala na takve egzibicije! Ti bi?

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 9:25   |   opcije


Ni drmeta? :) Ha, čuj. Nikad se ne zna. :))))

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:26   |   opcije


Ma ni njega! On već dovoljno pati zbog mene.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 9:29   |   opcije


I to kaj veliš. :) Idem si skuhat kavu. Pozdrav svima...i ugodan vikend :))

Autor: boooocka   |   07.05.2011. u 9:30   |   opcije


Ja bih Iskričara koji mi ujutro izmami osmijeh Mona Lise. (Bar kavom!) ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 9:30   |   opcije


Dodaj komentar