je li i dalje 2 eura kila ili se cijena promjenila
Autor: RI41 | 07.05.2011. u 10:24 | opcije
Ako je s ludilom, onda je skuplje, RI ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 10:29 | opcije
Ma, crijeva su mnogo složeniji mehanizam nego mozak. A važnije je da bubrezi dobro rade. Pa i oni beli.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.05.2011. u 11:00 | opcije
jedini važan organ je jetra.
ko je ikad htio mozak kupiti
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 11:19 | opcije
E bome, džigera je glavni strateg.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.05.2011. u 11:28 | opcije
A glečte, kupovati mozak je zbilja bacanje novca: jerbo većinu ne koristiš. Ipak, druga je stvar ako ga dobiješ u nasljeđe, na primjer.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 11:30 | opcije
Zato je srce već dugo puno popularnije: em je jeftino, em ga čuješ kad radi, dakle - nema mozganja!
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 11:32 | opcije
Guzica je uvijek bila najpopularnija, a bome i najprodavanija.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.05.2011. u 11:35 | opcije
U pravu si, Svileni, ali za guzicu moraš imati i dobar želudac ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 11:36 | opcije
Zašto i želudac, dovoljna su samo crijeva. A svi znamo kakva nam zadovoljstva crijeva mogu priuštiti.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.05.2011. u 11:37 | opcije
Opet se moram složiti, fakat, bez želuca se može, štoviše, guzici još bolje kad je nasamo s crijevima. Viš, viš, koliki su organiz potpuno nepotrebni! Mozak, želudac...
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 11:40 | opcije
A može se i bez lijeve ako je desna dovoljno snažna.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.05.2011. u 11:44 | opcije
Što manje organa, to manji rizik od boli, zar ne? Zapravo, najbolje je kad si jednostavno šupak.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 11:47 | opcije
U mom selu se to ljepše kaže: čajni kolutić. A pičić ko kolačić. Jedino se kaže u tom tvom kontekstu:-Sunčaj šupak! Ak ponestane konoplje.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.05.2011. u 11:52 | opcije

