SAVJET DANA:


07.05.2011. u 10:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

je li i dalje 2 eura kila ili se cijena promjenila

Autor: RI41   |   07.05.2011. u 10:24   |   opcije


Ako je s ludilom, onda je skuplje, RI ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 10:29   |   opcije


Ma, crijeva su mnogo složeniji mehanizam nego mozak. A važnije je da bubrezi dobro rade. Pa i oni beli.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.05.2011. u 11:00   |   opcije


jedini važan organ je jetra.
ko je ikad htio mozak kupiti

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 11:19   |   opcije


E bome, džigera je glavni strateg.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.05.2011. u 11:28   |   opcije


A glečte, kupovati mozak je zbilja bacanje novca: jerbo većinu ne koristiš. Ipak, druga je stvar ako ga dobiješ u nasljeđe, na primjer.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 11:30   |   opcije


Zato je srce već dugo puno popularnije: em je jeftino, em ga čuješ kad radi, dakle - nema mozganja!

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 11:32   |   opcije


Guzica je uvijek bila najpopularnija, a bome i najprodavanija.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.05.2011. u 11:35   |   opcije


U pravu si, Svileni, ali za guzicu moraš imati i dobar želudac ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 11:36   |   opcije


Zašto i želudac, dovoljna su samo crijeva. A svi znamo kakva nam zadovoljstva crijeva mogu priuštiti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.05.2011. u 11:37   |   opcije


Opet se moram složiti, fakat, bez želuca se može, štoviše, guzici još bolje kad je nasamo s crijevima. Viš, viš, koliki su organiz potpuno nepotrebni! Mozak, želudac...

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 11:40   |   opcije


A može se i bez lijeve ako je desna dovoljno snažna.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.05.2011. u 11:44   |   opcije


Što manje organa, to manji rizik od boli, zar ne? Zapravo, najbolje je kad si jednostavno šupak.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 11:47   |   opcije


U mom selu se to ljepše kaže: čajni kolutić. A pičić ko kolačić. Jedino se kaže u tom tvom kontekstu:-Sunčaj šupak! Ak ponestane konoplje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.05.2011. u 11:52   |   opcije


Dodaj komentar