VRAĆAJU SE S MISE

07.05.2011. u 22:38   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hehehehehe...

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 22:43   |   opcije


huse puse....lol

Autor: cyberlady   |   07.05.2011. u 22:45   |   opcije


Ponoćka...

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 22:46   |   opcije


E, sad im je staro oprošteno, mogu na novo :-)))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 22:47   |   opcije


prosvijetlilo ih.
eno, danas drle jaše drmu-insana

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 22:47   |   opcije


Ne, nije još ponoć - večernjica.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 22:47   |   opcije


Zanimljivo je kak rakuni s tim maskama izgledaju pametno... Hm, jel' to važi i za ljude?

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 22:49   |   opcije


Maske=depersonalizacija.Moguće:)

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 22:50   |   opcije


hehe, eno drme izvuka nečiji dobar komentar da triba signalizaciju oko oltara da znaju u kom smjeru plaziti.
najbolje izvući bilu crtu do oltara.
pa šmrk-šmrk i dođeš prid popa s osmijehom plidenta herbal

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 22:50   |   opcije


Di?

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 22:51   |   opcije


Viš, Milostiva, sad kužim te nickove s "dr": to su ti neostvareni doktori!

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 22:51   |   opcije


nadrkani. nadriliječnici.
kod lokija je

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 22:53   |   opcije


A..kod Lokija.Puno komentara...mrsko mi.

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 22:53   |   opcije


torcida će nabiti bile lancune na glavu. i kapuljače. ko KKK
pa udri po BBB

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 22:54   |   opcije


da , vega, ljudi s maskama su vrlo pametni....)))

Autor: cyberlady   |   07.05.2011. u 22:55   |   opcije


kod lokija sveta noć. ne zna se ko koga i zašto.
samo mujica puši, puna mu usta

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 22:55   |   opcije


Odvratno, drmax samo ponavlja uvijekjedno te isto, dosadan je....

Autor: juicy-mama   |   07.05.2011. u 22:55   |   opcije


jeste bre. uzmimo npr. nevena ciganovića za primjer

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 22:57   |   opcije


Nego..kako je bilo danas?

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 22:57   |   opcije


A dobra mu je bila i ona provala kako ide sa ženom i djecom na tombolu... Hehe, bit će neka sretna žena kad joj muž čim otvori oči pomisli na mene; a čim ustane piše o meni; dok hoda s njom pita se gdje sam ja; kad zaplešu, stišće je jer zaboravi da to nisam ja; kad se slikaju, misli na moje slike... Kad se vrate kući, juri do kompjutora da vidi jesam li online; onda piše li piše da ispuni prazninu ako me nema; pa čita, čita, čita, ako me ima. I onda legne u krevet pa me sanja. Ufff, blago si ga njoj! Bolje da je nema ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 22:59   |   opcije


Hehehe....Kladila bih se da je nagovara da promijeni ime.

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:00   |   opcije


haha, reka je da tvoje slike drži u obiteljskom albumu
bit će i iznad kreveta

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 23:01   |   opcije


Pa više uopće ne izlazi iz kuće, otjeralo ga iz svih kafića, ni na rivi ga više ne mogu podnijeti, stalno priča o meni, stalno jedno te isto...

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:01   |   opcije


Sigurno je bar jedna pod jastukom, Milostiva ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:02   |   opcije


pls je sili da čita na engleskom i gleda sapunice bez titlova.
al, jebi ga, turske samo na televiziji.
sad će i njih jebati.
okriće satelistku cile dane

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 23:02   |   opcije


Hehehe...Čula sam da joj je i pasa kupio.

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:03   |   opcije


A u ribe ne može, nema signala...

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:04   |   opcije


ma jok, ja sam čula da on glumi šaponju.
jede ono za sjajniju dlaku

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 23:05   |   opcije


Donosi li šćap?

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:05   |   opcije


vod ga na lancu u denvnu bolnicu.
dobro je dok ne grize sestre za gležnjeve
ide i na balet.
da može dići nogu i mokriti

Autor: Milostiva   |   07.05.2011. u 23:06   |   opcije


Šaponja dlakom prikriva da nema jaja ;-)))))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:06   |   opcije


Hehe...biće se i Drme ljuti što si ga uškopila.Javno.

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:07   |   opcije


A hebga, nisam više mogla slušati zavijanje... Mislim si, što je bolje, da ti se hoće a nema teorije da ostvariš, ili da ti se neće i da nema teorije da ostvariš? Pa sam ga odlučila izbaviti patnje.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:10   |   opcije


Drme kaka malo veca govna nego Saponja, a dize nogu dok pisa, isto kao Saponja...sta covjek ne bi ucinio zbog ljubav prema vegi

Autor: juicy-mama   |   07.05.2011. u 23:10   |   opcije


Jeste li vi njega ovdje ignorirali, tako je fino i mirno, moze se kakati po drmaxu bez problema, a od njega ni traga ni glasa

Autor: juicy-mama   |   07.05.2011. u 23:12   |   opcije


A što ćeš, Juicy, ja ti jednostavno pobuđujem odanost... Evo, i zaručnik mi piše da me svakog dana sve više voli baš zbog te moje "bešćutnosti".

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:12   |   opcije


Čuj, juicy, šaponja je jedno, njega sam odgojila odmalena: ali drmčeta ipak ne puštam u kuću.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:13   |   opcije


Čekaj malo...još uvijek ste zaručeni?!

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:13   |   opcije


Pa nemoj tako vega, sta ce susjedi reci, toliko lajanja i grebanja pred vratima...

Autor: juicy-mama   |   07.05.2011. u 23:14   |   opcije


Naravno, marta! Iako mi prsten nije još ni pokazao, psmtr! Ali, vidi kako mi lijepo piše:

Ja nisam došao tebi zaljubljen,ja se tek sada
zaljubljujem...Počela mi se sviđati tvoja
opakost i beščutnost zato što su jako
zanimljivi...Sa interesantnim ljudima nikad nije
dosadno i ništa se ne ponavlja.Ti mi širom
otvaraš vrata budučnosti i pokazuješ put kojim
trebam ići.Neznam da li češ moći živjeti u
Bosni ili čemo malo u Zagrebu a malo u Bosni???Ja
lično bi se vrlo brzo navikao u Zagrebu,a i ti bi
zavolila Bosnu...Pozzz,planirat čemo još,jedva
čekam da se vidimo,da te zagrlim i tako šetamo
cijeli dan...Pusssaaa!!!

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:17   |   opcije


Juicy, susjedi se nemaju pravo žaliti ako zavija i zapišava po njihovim dvorištima, ja sam im lijepo rekla neka ga slobodno šutnu... E pa sad, ako neće, njihov problem!

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:18   |   opcije


Vegs...nije Bosanac.Ne razlikuje č i ć.Proveri ti to malo...

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:20   |   opcije


A zašto bih, ako ne dobijem prsten i tako ne bu niš... A ako dobijem, e, onda ću vidjeti ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:22   |   opcije


Ja sam romantična...Odmah pomislim kako namjerno griješi.U rl je pismen, zgodan i duhovit.

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:25   |   opcije


Ja mislim da je on već dugo moj tajni obožavatelj.

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:27   |   opcije


Vega, znaš onu priču o ljubavi od onog Zvonimira Drvara u knjizi Eksluzivno za pametne, evo je po sječanju: Zaljubio se u nju toliko da joj je kupio zlatni prsten. Poslije nije više mogao otići od nje, bilo mu žao prstena!

Autor: staranaivan   |   07.05.2011. u 23:27   |   opcije


Blago tebi..

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:32   |   opcije


A čuj, stari moj, svakog motivira nešto drugo, a ja si mislim, bolje prsten nego npr. moja podvorba ;-))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:33   |   opcije


Ah, pusti, marta, velika je to odgovornost, tako (za)voditi ljude!

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:35   |   opcije


:))

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:39   |   opcije


Jedva čekam prstenovanje.

Autor: marta-marta   |   07.05.2011. u 23:40   |   opcije


Idem sad, moram se odmoriti... Teško je biti odgovorna za sreću i prosperitet drugih, ah! Noćka :-))))

Autor: vegavega8   |   07.05.2011. u 23:41   |   opcije


Dodaj komentar