hehehehehe...
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 22:43 | opcije
huse puse....lol
Autor: cyberlady | 07.05.2011. u 22:45 | opcije
Ponoćka...
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 22:46 | opcije
E, sad im je staro oprošteno, mogu na novo :-)))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 22:47 | opcije
prosvijetlilo ih.
eno, danas drle jaše drmu-insana
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 22:47 | opcije
Ne, nije još ponoć - večernjica.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 22:47 | opcije
Zanimljivo je kak rakuni s tim maskama izgledaju pametno... Hm, jel' to važi i za ljude?
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 22:49 | opcije
Maske=depersonalizacija.Moguće:)
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 22:50 | opcije
hehe, eno drme izvuka nečiji dobar komentar da triba signalizaciju oko oltara da znaju u kom smjeru plaziti.
najbolje izvući bilu crtu do oltara.
pa šmrk-šmrk i dođeš prid popa s osmijehom plidenta herbal
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 22:50 | opcije
Di?
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 22:51 | opcije
Viš, Milostiva, sad kužim te nickove s "dr": to su ti neostvareni doktori!
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 22:51 | opcije
nadrkani. nadriliječnici.
kod lokija je
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 22:53 | opcije
A..kod Lokija.Puno komentara...mrsko mi.
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 22:53 | opcije
torcida će nabiti bile lancune na glavu. i kapuljače. ko KKK
pa udri po BBB
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 22:54 | opcije
da , vega, ljudi s maskama su vrlo pametni....)))
Autor: cyberlady | 07.05.2011. u 22:55 | opcije
kod lokija sveta noć. ne zna se ko koga i zašto.
samo mujica puši, puna mu usta
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 22:55 | opcije
Odvratno, drmax samo ponavlja uvijekjedno te isto, dosadan je....
Autor: juicy-mama | 07.05.2011. u 22:55 | opcije
jeste bre. uzmimo npr. nevena ciganovića za primjer
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 22:57 | opcije
Nego..kako je bilo danas?
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 22:57 | opcije
A dobra mu je bila i ona provala kako ide sa ženom i djecom na tombolu... Hehe, bit će neka sretna žena kad joj muž čim otvori oči pomisli na mene; a čim ustane piše o meni; dok hoda s njom pita se gdje sam ja; kad zaplešu, stišće je jer zaboravi da to nisam ja; kad se slikaju, misli na moje slike... Kad se vrate kući, juri do kompjutora da vidi jesam li online; onda piše li piše da ispuni prazninu ako me nema; pa čita, čita, čita, ako me ima. I onda legne u krevet pa me sanja. Ufff, blago si ga njoj! Bolje da je nema ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 22:59 | opcije
Hehehe....Kladila bih se da je nagovara da promijeni ime.
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:00 | opcije
haha, reka je da tvoje slike drži u obiteljskom albumu
bit će i iznad kreveta
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 23:01 | opcije
Pa više uopće ne izlazi iz kuće, otjeralo ga iz svih kafića, ni na rivi ga više ne mogu podnijeti, stalno priča o meni, stalno jedno te isto...
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:01 | opcije
Sigurno je bar jedna pod jastukom, Milostiva ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:02 | opcije
pls je sili da čita na engleskom i gleda sapunice bez titlova.
al, jebi ga, turske samo na televiziji.
sad će i njih jebati.
okriće satelistku cile dane
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 23:02 | opcije
Hehehe...Čula sam da joj je i pasa kupio.
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:03 | opcije
A u ribe ne može, nema signala...
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:04 | opcije
ma jok, ja sam čula da on glumi šaponju.
jede ono za sjajniju dlaku
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 23:05 | opcije
Donosi li šćap?
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:05 | opcije
vod ga na lancu u denvnu bolnicu.
dobro je dok ne grize sestre za gležnjeve
ide i na balet.
da može dići nogu i mokriti
Autor: Milostiva | 07.05.2011. u 23:06 | opcije
Šaponja dlakom prikriva da nema jaja ;-)))))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:06 | opcije
Hehe...biće se i Drme ljuti što si ga uškopila.Javno.
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:07 | opcije
A hebga, nisam više mogla slušati zavijanje... Mislim si, što je bolje, da ti se hoće a nema teorije da ostvariš, ili da ti se neće i da nema teorije da ostvariš? Pa sam ga odlučila izbaviti patnje.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:10 | opcije
Drme kaka malo veca govna nego Saponja, a dize nogu dok pisa, isto kao Saponja...sta covjek ne bi ucinio zbog ljubav prema vegi
Autor: juicy-mama | 07.05.2011. u 23:10 | opcije
Jeste li vi njega ovdje ignorirali, tako je fino i mirno, moze se kakati po drmaxu bez problema, a od njega ni traga ni glasa
Autor: juicy-mama | 07.05.2011. u 23:12 | opcije
A što ćeš, Juicy, ja ti jednostavno pobuđujem odanost... Evo, i zaručnik mi piše da me svakog dana sve više voli baš zbog te moje "bešćutnosti".
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:12 | opcije
Čuj, juicy, šaponja je jedno, njega sam odgojila odmalena: ali drmčeta ipak ne puštam u kuću.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:13 | opcije
Čekaj malo...još uvijek ste zaručeni?!
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:13 | opcije
Pa nemoj tako vega, sta ce susjedi reci, toliko lajanja i grebanja pred vratima...
Autor: juicy-mama | 07.05.2011. u 23:14 | opcije
Naravno, marta! Iako mi prsten nije još ni pokazao, psmtr! Ali, vidi kako mi lijepo piše:
Ja nisam došao tebi zaljubljen,ja se tek sada
zaljubljujem...Počela mi se sviđati tvoja
opakost i beščutnost zato što su jako
zanimljivi...Sa interesantnim ljudima nikad nije
dosadno i ništa se ne ponavlja.Ti mi širom
otvaraš vrata budučnosti i pokazuješ put kojim
trebam ići.Neznam da li češ moći živjeti u
Bosni ili čemo malo u Zagrebu a malo u Bosni???Ja
lično bi se vrlo brzo navikao u Zagrebu,a i ti bi
zavolila Bosnu...Pozzz,planirat čemo još,jedva
čekam da se vidimo,da te zagrlim i tako šetamo
cijeli dan...Pusssaaa!!!
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:17 | opcije
Juicy, susjedi se nemaju pravo žaliti ako zavija i zapišava po njihovim dvorištima, ja sam im lijepo rekla neka ga slobodno šutnu... E pa sad, ako neće, njihov problem!
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:18 | opcije
Vegs...nije Bosanac.Ne razlikuje č i ć.Proveri ti to malo...
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:20 | opcije
A zašto bih, ako ne dobijem prsten i tako ne bu niš... A ako dobijem, e, onda ću vidjeti ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:22 | opcije
Ja sam romantična...Odmah pomislim kako namjerno griješi.U rl je pismen, zgodan i duhovit.
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:25 | opcije
Ja mislim da je on već dugo moj tajni obožavatelj.
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:27 | opcije
Vega, znaš onu priču o ljubavi od onog Zvonimira Drvara u knjizi Eksluzivno za pametne, evo je po sječanju: Zaljubio se u nju toliko da joj je kupio zlatni prsten. Poslije nije više mogao otići od nje, bilo mu žao prstena!
Autor: staranaivan | 07.05.2011. u 23:27 | opcije
Blago tebi..
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:32 | opcije
A čuj, stari moj, svakog motivira nešto drugo, a ja si mislim, bolje prsten nego npr. moja podvorba ;-))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:33 | opcije
Ah, pusti, marta, velika je to odgovornost, tako (za)voditi ljude!
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:35 | opcije
:))
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:39 | opcije
Jedva čekam prstenovanje.
Autor: marta-marta | 07.05.2011. u 23:40 | opcije
Idem sad, moram se odmoriti... Teško je biti odgovorna za sreću i prosperitet drugih, ah! Noćka :-))))
Autor: vegavega8 | 07.05.2011. u 23:41 | opcije
