Kaže drme da još mu nisi uzvratila.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:13   |   opcije


Moje zajebancije nikad nisu zlobne.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:17   |   opcije


Jel?

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 9:19   |   opcije


Neke individue poput drmčeta su zaštićene i uživaju poseban status.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:19   |   opcije


Nisu.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:20   |   opcije


Crvi na travi u potrazi za višim nivoima užitka

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:24   |   opcije


Ah, nemrem ja njemu niš uzvratiti - moje strasti nisu ni blizu njegovima.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 9:25   |   opcije


Kada će se probuditi strasti. Umjetnost je sreća ali malo začina u reali nije na odmet

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:28   |   opcije


Da, nije presudno vrijeme, nego mjesto.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 9:33   |   opcije


Ne mora druženje biti intimno. Svatko je priča za sebe

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:34   |   opcije


Netko je okovan okolnostima.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:36   |   opcije


Romantičaru, meni se čini da si ti okovan nekom svojom pričom koju baš i ne znaš ispričati :-((

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 9:37   |   opcije


Mjesto za što?

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:42   |   opcije


Za strasti.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 9:43   |   opcije


Ima i pjesma o tome ;-)) (Ah, gdje mi je Svileni?)

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 9:52   |   opcije


Pokušavam shvatiti, opčinjen lijepim riječima

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 9:56   |   opcije


Za neshvaćanje nema mjesta.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 10:02   |   opcije


To je možda krunski odgovor na pitanje mjesta.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 10:03   |   opcije


Pače e sad bi te počastio nečim pa mislim što zapravo kljucaš.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 10:05   |   opcije


Ovaj šmrkavac ima jako kratak fitilj!

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 10:06   |   opcije


Čini mi se da treba ti netko tko će razumjeti tvoj unutrašnji svijet i živjeti u njemu. Ali opet ono, malo veći iskorak u realu. Na pravi način tebi primjeren. Izvini ako griješim

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 10:11   |   opcije


Nadam se da nije uvredljivo, uz sve poštovanje.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 10:20   |   opcije


Druženje ne mora biti intimno. Svaki čovjek je priča za sebe.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 10:23   |   opcije


Dodaj komentar