Kaže drme da još mu nisi uzvratila.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:13 | opcije
Moje zajebancije nikad nisu zlobne.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:17 | opcije
Jel?
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 9:19 | opcije
Neke individue poput drmčeta su zaštićene i uživaju poseban status.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:19 | opcije
Nisu.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:20 | opcije
Crvi na travi u potrazi za višim nivoima užitka
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:24 | opcije
Ah, nemrem ja njemu niš uzvratiti - moje strasti nisu ni blizu njegovima.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 9:25 | opcije
Kada će se probuditi strasti. Umjetnost je sreća ali malo začina u reali nije na odmet
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:28 | opcije
Da, nije presudno vrijeme, nego mjesto.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 9:33 | opcije
Ne mora druženje biti intimno. Svatko je priča za sebe
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:34 | opcije
Netko je okovan okolnostima.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:36 | opcije
Romantičaru, meni se čini da si ti okovan nekom svojom pričom koju baš i ne znaš ispričati :-((
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 9:37 | opcije
Mjesto za što?
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:42 | opcije
Za strasti.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 9:43 | opcije
Ima i pjesma o tome ;-)) (Ah, gdje mi je Svileni?)
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 9:52 | opcije
Pokušavam shvatiti, opčinjen lijepim riječima
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 9:56 | opcije
Za neshvaćanje nema mjesta.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 10:02 | opcije
To je možda krunski odgovor na pitanje mjesta.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 10:03 | opcije
Pače e sad bi te počastio nečim pa mislim što zapravo kljucaš.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 10:05 | opcije
Ovaj šmrkavac ima jako kratak fitilj!
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 10:06 | opcije
Čini mi se da treba ti netko tko će razumjeti tvoj unutrašnji svijet i živjeti u njemu. Ali opet ono, malo veći iskorak u realu. Na pravi način tebi primjeren. Izvini ako griješim
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 10:11 | opcije
Nadam se da nije uvredljivo, uz sve poštovanje.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 10:20 | opcije
Druženje ne mora biti intimno. Svaki čovjek je priča za sebe.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 10:23 | opcije
