TKO VAS ŠIŠA

08.05.2011. u 13:59   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ja sam danas svojeg šaponju. Unakazila.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 14:10   |   opcije


A mene neki dan frizerka. Isto unakazila.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 14:10   |   opcije


A svejedno se sviđamo. I ljudima (nekima) i psima (nekima). Pih, ovaj narod zbilja ima loš ukus!

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 14:11   |   opcije


Ručak mi još nije gotovo. Valjda neću i njega unakaziti? Joooooj, to bi me zbilja zbediralo... :-((

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 14:11   |   opcije


Dodaj komentar