PAZI, OŠTAR PAS!

08.05.2011. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

http://www.youtube.com/watch?v=QczgvUDskk0

Autor: beyo   |   08.05.2011. u 23:07   |   opcije


Ma, volim ja cucke! Prave :-)))

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 23:11   |   opcije


Znate da ima osjetljivih.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 23:13   |   opcije


Je. Kak će sad ovo siroto pašće znati tko je, što je i što mu je činiti?

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 23:14   |   opcije


Osoba, ne cucaka.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 23:15   |   opcije


baš gledam film čovek sa 4 noge

Autor: -rozmarinababa   |   08.05.2011. u 23:17   |   opcije


Hm, mislim kako bi pasao i naslov, lesi se vraća kući!

Autor: 1leega   |   08.05.2011. u 23:21   |   opcije


Kako god uzmemo, ovo nemre biti zdravo pseto. A zašto je takvo kakvo jest, tko će znati... Od bolesnih ljudi i zdravi obole.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 23:27   |   opcije


Lega da nije te slučajno neka povrijedila u ljubavi

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 23:28   |   opcije


Jasno vega, bolest rijetko biva slučajna... a prelazna češće...

Autor: 1leega   |   08.05.2011. u 23:32   |   opcije


Da, vidi se da na ovog cucka netko projecira neke svoje neostvarne želje. A pseto, što će, želi udovoljiti pa prihvaća. Samo što se onda zblesira, više ne zna je li oštar pas ili glupava kujica. Hm. Možda čak umišlja da je čovjek?

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 23:35   |   opcije


Valjda je i Freud bio negativac.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 23:39   |   opcije


Ah, nije za zamjeriti psima jer pas je samo pas i ništa više...

Autor: 1leega   |   08.05.2011. u 23:41   |   opcije


Zašto "samo" pas, lega? I psi imaju osobnost. Ako im dopustimo da je razviju.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 23:48   |   opcije


Drago mi je zbog tebe, romantičaru, ali mi nije sasvim jasno kako povezuješ sebe sa slikom ovog psa.

Autor: vegavega8   |   08.05.2011. u 23:49   |   opcije


Zašto mora uvijek biti uvredljivo.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 23:55   |   opcije


Znam vega, znam, no opet propusti li netko obuku psa u vremenu od 9. pa sve do godinu dana, pas ostaje samo pas... Istina je da i onda ima svoju osobnost, ali...

Autor: 1leega   |   08.05.2011. u 23:56   |   opcije


Nisam se ja povezao nego si me ti povezala. Projiciranje želja odnosi se na Freudovu spoznaju a ja volim psihoanalizu.

Autor: romantic1az   |   08.05.2011. u 23:57   |   opcije


Ja bi gazdu ovog cucka stavila na povodnik, da malo bude pas, pa nek vidi kako je psu biti covjek.

Autor: Biseri_sa_Iskrice   |   08.05.2011. u 23:59   |   opcije


...i vodila ga po gradu

Autor: Biseri_sa_Iskrice   |   09.05.2011. u 0:00   |   opcije


Možda bi bolje bilo da pas vodi čovjeka. Bez uvrede, samo mala ideja.

Autor: romantic1az   |   09.05.2011. u 0:02   |   opcije


Ne, ja bi gazdu stavila na povodnik, i isla po gradu i rekla mu, hopi, sjedi, idi, cekaj, idi, a ako ne bi poslusao, rekla bi mu, zlocesto pseto ili bi dobio s novinama po guzici, nasred Trga, eto...

Autor: Biseri_sa_Iskrice   |   09.05.2011. u 0:06   |   opcije


hahaha,,,jest baš je oštaj pas........................pas mu matej jebo.

Autor: kjele   |   09.05.2011. u 0:10   |   opcije


Laku noć Vegi i Ilegi. Čak se rimuje, tu bi stvarno moglo biti nešto.

Autor: romantic1az   |   09.05.2011. u 0:28   |   opcije


Dodaj komentar