http://www.youtube.com/watch?v=QczgvUDskk0
Autor: beyo | 08.05.2011. u 23:07 | opcije
Ma, volim ja cucke! Prave :-)))
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 23:11 | opcije
Znate da ima osjetljivih.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 23:13 | opcije
Je. Kak će sad ovo siroto pašće znati tko je, što je i što mu je činiti?
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 23:14 | opcije
Osoba, ne cucaka.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 23:15 | opcije
baš gledam film čovek sa 4 noge
Autor: -rozmarinababa | 08.05.2011. u 23:17 | opcije
Hm, mislim kako bi pasao i naslov, lesi se vraća kući!
Autor: 1leega | 08.05.2011. u 23:21 | opcije
Kako god uzmemo, ovo nemre biti zdravo pseto. A zašto je takvo kakvo jest, tko će znati... Od bolesnih ljudi i zdravi obole.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 23:27 | opcije
Lega da nije te slučajno neka povrijedila u ljubavi
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 23:28 | opcije
Jasno vega, bolest rijetko biva slučajna... a prelazna češće...
Autor: 1leega | 08.05.2011. u 23:32 | opcije
Da, vidi se da na ovog cucka netko projecira neke svoje neostvarne želje. A pseto, što će, želi udovoljiti pa prihvaća. Samo što se onda zblesira, više ne zna je li oštar pas ili glupava kujica. Hm. Možda čak umišlja da je čovjek?
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 23:35 | opcije
Valjda je i Freud bio negativac.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 23:39 | opcije
Ah, nije za zamjeriti psima jer pas je samo pas i ništa više...
Autor: 1leega | 08.05.2011. u 23:41 | opcije
Zašto "samo" pas, lega? I psi imaju osobnost. Ako im dopustimo da je razviju.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 23:48 | opcije
Drago mi je zbog tebe, romantičaru, ali mi nije sasvim jasno kako povezuješ sebe sa slikom ovog psa.
Autor: vegavega8 | 08.05.2011. u 23:49 | opcije
Zašto mora uvijek biti uvredljivo.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 23:55 | opcije
Znam vega, znam, no opet propusti li netko obuku psa u vremenu od 9. pa sve do godinu dana, pas ostaje samo pas... Istina je da i onda ima svoju osobnost, ali...
Autor: 1leega | 08.05.2011. u 23:56 | opcije
Nisam se ja povezao nego si me ti povezala. Projiciranje želja odnosi se na Freudovu spoznaju a ja volim psihoanalizu.
Autor: romantic1az | 08.05.2011. u 23:57 | opcije
Ja bi gazdu ovog cucka stavila na povodnik, da malo bude pas, pa nek vidi kako je psu biti covjek.
Autor: Biseri_sa_Iskrice | 08.05.2011. u 23:59 | opcije
...i vodila ga po gradu
Autor: Biseri_sa_Iskrice | 09.05.2011. u 0:00 | opcije
Možda bi bolje bilo da pas vodi čovjeka. Bez uvrede, samo mala ideja.
Autor: romantic1az | 09.05.2011. u 0:02 | opcije
Ne, ja bi gazdu stavila na povodnik, i isla po gradu i rekla mu, hopi, sjedi, idi, cekaj, idi, a ako ne bi poslusao, rekla bi mu, zlocesto pseto ili bi dobio s novinama po guzici, nasred Trga, eto...
Autor: Biseri_sa_Iskrice | 09.05.2011. u 0:06 | opcije
hahaha,,,jest baš je oštaj pas........................pas mu matej jebo.
Autor: kjele | 09.05.2011. u 0:10 | opcije
Laku noć Vegi i Ilegi. Čak se rimuje, tu bi stvarno moglo biti nešto.
Autor: romantic1az | 09.05.2011. u 0:28 | opcije
