Bolje je kad je muški tigar, a žena lavica onda ispadne ovakvo đubre:
http://mrbarlow.files.wordpress.com/2009/08/liger.jpg

Autor: singlemoment   |   09.05.2011. u 11:36   |   opcije


Ajme meni, nemoj mi još reći i to da je đubrence BEBA?!

Autor: vegavega8   |   09.05.2011. u 11:39   |   opcije


Ma mislim da nije :)...

Autor: singlemoment   |   09.05.2011. u 11:43   |   opcije


Viš fulo sam...lav i tigrica...

Autor: singlemoment   |   09.05.2011. u 11:49   |   opcije


Rekla bih da je beba, jer dijete tako moćnih roditelja ne bi baš cuclalo mlekce iz neke majušne ruke osim ako još ne kuži kak je meseko fino ;-))

Autor: vegavega8   |   09.05.2011. u 12:04   |   opcije


a možda su brat i sestra

Autor: iskraz   |   09.05.2011. u 13:26   |   opcije


Dodaj komentar