ŠTO NA KRAJU PRESUDI: SLIČNOSTI, RAZLIKE ILI UDALJENOST?

09.05.2011. u 11:33 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Bolje je kad je muški tigar, a žena lavica onda ispadne ovakvo đubre:
http://mrbarlow.files.wordpress.com/2009/08/liger.jpg
Autor: singlemoment | 09.05.2011. u 11:36 | opcije
Ajme meni, nemoj mi još reći i to da je đubrence BEBA?!
Autor: vegavega8 | 09.05.2011. u 11:39 | opcije
Ma mislim da nije :)...
Autor: singlemoment | 09.05.2011. u 11:43 | opcije
Viš fulo sam...lav i tigrica...
Autor: singlemoment | 09.05.2011. u 11:49 | opcije
Rekla bih da je beba, jer dijete tako moćnih roditelja ne bi baš cuclalo mlekce iz neke majušne ruke osim ako još ne kuži kak je meseko fino ;-))
Autor: vegavega8 | 09.05.2011. u 12:04 | opcije
a možda su brat i sestra
Autor: iskraz | 09.05.2011. u 13:26 | opcije