pa zna se ..mac a je pobjednik...))
Autor: cyberlady | 10.05.2011. u 22:42 | opcije
U ovom slučaju, pobjeda je živa glava i čitav rep :-))
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:45 | opcije
smanji dogadjaj....
Autor: mani-price | 10.05.2011. u 22:45 | opcije
Zakaj? Kaj nečem bitnijem fali mjesta?
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:47 | opcije
pisi nesto da mogu citati.......
Autor: mani-price | 10.05.2011. u 22:48 | opcije
i zakaj ti mislis da bas sad u ovom trenutku ne cuci bar u nekom od nas novi Mike ili Zagorka?......aaaa
Autor: mani-price | 10.05.2011. u 22:49 | opcije
Budem, kad mi dođe, a ne dolazi mi jer stalno nešto pišem, samo ne za ovdje. Ima danas onaj tekstuljak o preljubnicima, eto!
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:49 | opcije
A hebga, mani_price, ne zagledavam ti ja u čučavce! Nek se lijepo isprse!
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:50 | opcije
Ovaj macan je bas sexy, da ga je bar vidjela neka sexy maca
Autor: juicy-mama | 10.05.2011. u 22:50 | opcije
ma daj salis se ..kakvi preljubnici..
sve same izmisljotine....)))
Autor: cyberlady | 10.05.2011. u 22:51 | opcije
Ovaj macan je postao međunarodna zvijezda, vidjela sam ovu priču na nekoliko različitih sajtova. Eh, sad, kad bi uz svaki komp bila mačka umjesto miša...
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:52 | opcije
Nisu izmišljotine, cyberlady, evo, sad kad sam se zaručila odmah sam odlučila biti preljubnica!
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:53 | opcije
Da, adjorniraj nas, kako krecu zaruke, jel se djuvegija javlja, jel salje darove, jel porucuje:))))
Autor: juicy-mama | 10.05.2011. u 22:55 | opcije
Evo najnovije, juicy:
Lijepa...ovo hoču da zapamtiš.ovo je iskreno,,za
tebe,,
Volječu te kao sebe.Ili ne,to je malo,volječu te
više.Volječu te kao potrebu koju sam sam sebi
stvorio.Čuvaču te kao talisman protiv svih
životnih uroka poput divljaka,stajačeš oko mene
kao zid,iznad mene kao krov,oko mene kao
toplina...
Ali još niš od prstena! :-((
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 22:56 | opcije
Osim malih problema sa č i ć, ostalo je super, valjda je sam izmislio...
Autor: juicy-mama | 10.05.2011. u 22:59 | opcije
Očito, čovjek voli kad žene ima ;-)))
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 23:01 | opcije
Kad je zena moČna, hihi
Autor: juicy-mama | 10.05.2011. u 23:02 | opcije
A ne kužim baš ono "poput divljaka" - jel' to ja trebam biti divljakuša, ili je on divlji?
Autor: vegavega8 | 10.05.2011. u 23:04 | opcije




