Pa pogleč! Svud okolo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.05.2011. u 11:06   |   opcije


Fali dobra mrkva :-((

Autor: vevegaga08   |   12.05.2011. u 11:07   |   opcije


Pored ovolikog šećernog repa ti bi mrkvu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.05.2011. u 11:08   |   opcije


Pusti ti taj rep, taj je lopovski! ;-))

Autor: vevegaga08   |   12.05.2011. u 11:09   |   opcije


Na njega treba malo soli.

Autor: vevegaga08   |   12.05.2011. u 11:10   |   opcije


Nisam rekao rep nego repa, a vega veli mak.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.05.2011. u 11:10   |   opcije


Pusti, ušlagirala sam se jer za 45 minuta idem na snimanje mozga.

Autor: vevegaga08   |   12.05.2011. u 11:11   |   opcije


Hihihihi, a 'oćel' se što vidjeti?

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.05.2011. u 11:15   |   opcije


Stavila bum sliku na blog! ;-)) Nek se vidi raskoš, jel' tak?

Autor: vevegaga08   |   12.05.2011. u 11:16   |   opcije


Hihihihi, samo da ta slika ne bude baš kao ova tvoja pozadina od bloga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.05.2011. u 11:20   |   opcije


...a na horizonteu samo jedna točka mića

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.05.2011. u 11:22   |   opcije


meni usnimio ginekolog mozak

Autor: eskort-fatima   |   12.05.2011. u 11:31   |   opcije


još da ti i kuham??

Autor: roman10   |   12.05.2011. u 12:35   |   opcije


buš me i jebal posle kuhanja???

Autor: roman10   |   12.05.2011. u 12:37   |   opcije


a nije bilo labuda???

Autor: roman10   |   12.05.2011. u 13:14   |   opcije


Dodaj komentar