Pa pogleč! Svud okolo.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.05.2011. u 11:06 | opcije
Fali dobra mrkva :-((
Autor: vevegaga08 | 12.05.2011. u 11:07 | opcije
Pored ovolikog šećernog repa ti bi mrkvu.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.05.2011. u 11:08 | opcije
Pusti ti taj rep, taj je lopovski! ;-))
Autor: vevegaga08 | 12.05.2011. u 11:09 | opcije
Na njega treba malo soli.
Autor: vevegaga08 | 12.05.2011. u 11:10 | opcije
Nisam rekao rep nego repa, a vega veli mak.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.05.2011. u 11:10 | opcije
Pusti, ušlagirala sam se jer za 45 minuta idem na snimanje mozga.
Autor: vevegaga08 | 12.05.2011. u 11:11 | opcije
Hihihihi, a 'oćel' se što vidjeti?
Autor: dudhaimurvimorus | 12.05.2011. u 11:15 | opcije
Stavila bum sliku na blog! ;-)) Nek se vidi raskoš, jel' tak?
Autor: vevegaga08 | 12.05.2011. u 11:16 | opcije
Hihihihi, samo da ta slika ne bude baš kao ova tvoja pozadina od bloga.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.05.2011. u 11:20 | opcije
...a na horizonteu samo jedna točka mića
Autor: dudhaimurvimorus | 12.05.2011. u 11:22 | opcije
meni usnimio ginekolog mozak
Autor: eskort-fatima | 12.05.2011. u 11:31 | opcije
još da ti i kuham??
Autor: roman10 | 12.05.2011. u 12:35 | opcije
buš me i jebal posle kuhanja???
Autor: roman10 | 12.05.2011. u 12:37 | opcije
a nije bilo labuda???
Autor: roman10 | 12.05.2011. u 13:14 | opcije
