kreline

Autor: Milostiva   |   12.05.2011. u 23:37   |   opcije


a di je eternis
u velike se gaće obuka

Autor: Milostiva   |   12.05.2011. u 23:38   |   opcije


Jock, kjeline su crvene!

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:38   |   opcije


Nisu ni eternisove, on je ili gologuz, ili ima čiste.

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:39   |   opcije


A pogle cucka, kak mu se gade, sirotom! :-((

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:39   |   opcije


ovo su moje gace,a mogu posluziti i kao sator :)

Autor: vedranna   |   12.05.2011. u 23:40   |   opcije


Ti nosiš muške, vedranna?

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:40   |   opcije


krele se sad crveni. šuti vraže. muške su bolje, strpaš svašta u onaj džepić.
četka za zube, dionice podravske banke

Autor: Milostiva   |   12.05.2011. u 23:43   |   opcije


odsad se zalažem osim da pašteta bude složena do paštete i narezak do nareska u t. centtima i zato da ž. gaće imaju našiven džep. ili bar mrežicu za kosicu

Autor: Milostiva   |   12.05.2011. u 23:44   |   opcije


Ma pusti kjelu, njegove su bile na blogu. A znamo koji blogeri imaju problema s inkontinencijom, zar ne?

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:44   |   opcije


Milostiva, a da počneš nositi grudnjak? Onda ne bi morala baš sve u gaće, znaš :-))

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:45   |   opcije


je,na muskima ima ventilacija,da se ne usaftam ha,ha,ha

Autor: vedranna   |   12.05.2011. u 23:46   |   opcije


Pih...kome još treba džep pored silnih tjelesnih otvora?

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:47   |   opcije


Priroda se pobrinula.

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:48   |   opcije


Danas mi je jedna žena u čekaonici pričala da je njena ex spremačica drmnula 300 eura iz tajne zalihe njenog muža; svukli su je u grudnjak i gaćice i nisu ništa našli. "A zna se gdje je sakrila!", reče meni gospođa.

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:49   |   opcije


Hahahaha!

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:50   |   opcije


Jbt...jadna žena.

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:50   |   opcije


Jesemti, a ja svojoj spremačici još i poklanjam odjeću! Tko zna što je sve već odnijela...

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:50   |   opcije


A sumnjiva je, uvijek kakti iznosi smeće.

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:51   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:52   |   opcije


Eeeee, sutra ću bogami dati šaponji da onjuši sve dragocjenosti, a onda je čekam! ;-))

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:53   |   opcije


Brijem ja da je muž žrtvovao 300 ojrića samo da siroticu vidi u rublju.

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:53   |   opcije


A možda je bilo u kovanicama....a ona magnetizirana;)

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:54   |   opcije


Prestala ova moja kiša:)Idem u krpe.Baj!

Autor: marta-marta   |   12.05.2011. u 23:55   |   opcije


Muž je prijavio nestanak love tek kad je cifra dosegnula stotice - navodno je ostao bez ukupno 700 ojrića, ali je šutio - ipak je to bio njegov TAJNI stash. Eh, sad, kome vjerovati, ha?

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:56   |   opcije


Idem i ja proluftati šaponju da sutra bolje njuši :-)) Noćka!

Autor: vegavega8   |   12.05.2011. u 23:56   |   opcije


Dodaj komentar