kreline
Autor: Milostiva | 12.05.2011. u 23:37 | opcije
a di je eternis
u velike se gaće obuka
Autor: Milostiva | 12.05.2011. u 23:38 | opcije
Jock, kjeline su crvene!
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:38 | opcije
Nisu ni eternisove, on je ili gologuz, ili ima čiste.
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:39 | opcije
A pogle cucka, kak mu se gade, sirotom! :-((
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:39 | opcije
ovo su moje gace,a mogu posluziti i kao sator :)
Autor: vedranna | 12.05.2011. u 23:40 | opcije
Ti nosiš muške, vedranna?
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:40 | opcije
krele se sad crveni. šuti vraže. muške su bolje, strpaš svašta u onaj džepić.
četka za zube, dionice podravske banke
Autor: Milostiva | 12.05.2011. u 23:43 | opcije
odsad se zalažem osim da pašteta bude složena do paštete i narezak do nareska u t. centtima i zato da ž. gaće imaju našiven džep. ili bar mrežicu za kosicu
Autor: Milostiva | 12.05.2011. u 23:44 | opcije
Ma pusti kjelu, njegove su bile na blogu. A znamo koji blogeri imaju problema s inkontinencijom, zar ne?
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:44 | opcije
Milostiva, a da počneš nositi grudnjak? Onda ne bi morala baš sve u gaće, znaš :-))
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:45 | opcije
je,na muskima ima ventilacija,da se ne usaftam ha,ha,ha
Autor: vedranna | 12.05.2011. u 23:46 | opcije
Pih...kome još treba džep pored silnih tjelesnih otvora?
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:47 | opcije
Priroda se pobrinula.
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:48 | opcije
Danas mi je jedna žena u čekaonici pričala da je njena ex spremačica drmnula 300 eura iz tajne zalihe njenog muža; svukli su je u grudnjak i gaćice i nisu ništa našli. "A zna se gdje je sakrila!", reče meni gospođa.
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:49 | opcije
Hahahaha!
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:50 | opcije
Jbt...jadna žena.
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:50 | opcije
Jesemti, a ja svojoj spremačici još i poklanjam odjeću! Tko zna što je sve već odnijela...
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:50 | opcije
A sumnjiva je, uvijek kakti iznosi smeće.
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:51 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:52 | opcije
Eeeee, sutra ću bogami dati šaponji da onjuši sve dragocjenosti, a onda je čekam! ;-))
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:53 | opcije
Brijem ja da je muž žrtvovao 300 ojrića samo da siroticu vidi u rublju.
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:53 | opcije
A možda je bilo u kovanicama....a ona magnetizirana;)
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:54 | opcije
Prestala ova moja kiša:)Idem u krpe.Baj!
Autor: marta-marta | 12.05.2011. u 23:55 | opcije
Muž je prijavio nestanak love tek kad je cifra dosegnula stotice - navodno je ostao bez ukupno 700 ojrića, ali je šutio - ipak je to bio njegov TAJNI stash. Eh, sad, kome vjerovati, ha?
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:56 | opcije
Idem i ja proluftati šaponju da sutra bolje njuši :-)) Noćka!
Autor: vegavega8 | 12.05.2011. u 23:56 | opcije
