za doručak lava

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:03   |   opcije


Hehe, a lav kaže "Ljubavi, toliko te volim da bih te mogao pojesti!"

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:04   |   opcije


on njoj glavu, a ona lavu živce.doručak u dvoje kod tifanija

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:07   |   opcije


Ma nije, fato, viš da je ovo doručak na travi. Ali samo laf je gol.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:08   |   opcije


Sve mi se čini da će netko ostati i bez doručka... pa toga radi, ne diraj lava dok spava!

Autor: ilegalnick   |   14.05.2011. u 8:08   |   opcije


hebeš pahuljice ja bi dva jaja i kobasicu:)))

Autor: bracoiseka   |   14.05.2011. u 8:10   |   opcije


Eh, a ja se pitam kako će ova mlada dama kasnije u životu zavoljeti ikog drugog? Što će biti kad uvidi da svijetom gacaju uglavnom džukci i olinjali mačori?

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:12   |   opcije


idem vidjeti što pišu ovi nepočešljani lavići na pvt-e.
bok.moj broj je....čime se baviš, dobro jutro

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:13   |   opcije


evo jedan pričljiviji
"jutro jesi stvarno eskort ili samo nik"
stvarno pratim ljude. na počinak.posljednji.
pravi mi je nick eskort azrail
nekad pratim ljude u stopu.
pa uzmem nic eskort manolić

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:18   |   opcije


A moji ofucanci samo mucaju: "bok"; "hay" (= sijeno, valjda spavaju na slamarici) i tsl. Samo jedan veli da će donijeti kavu, otkud samo, pitam se...

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:20   |   opcije


de mu napomeni i nešto slatko uz kavu.
bar šećer u kocki pa da umočimo ako nema keksa

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:25   |   opcije


Ma daj, sve si mislim da je taj već doma prstima izmijesio ono što njega veseli :-((

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:28   |   opcije


haha
ako ništa drugo, bar iz nosa.
ko zna je li ruke opra

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:29   |   opcije


Čisto sumnjam... Evo, i moj zaručnik navalio da dođe u Zagreb. Ko da ja ne bih imala što vidjeti u Zenici! Beskućnici, fato, sve sami beskućnici i jadnici... :-((

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:33   |   opcije


pa pozovi čovjeka da malo dođe pa ćemo ga provodati
šta bi ti gledala u zenici, nema ni avenue mall
nećeš po rudnicima hodati

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:35   |   opcije


stalno nešto otkopavaju.otkopali i nekakvu baziliku.to bolan staro.umjesto da su je zaprpali čim su je našli
zaostali iza svijeta i gotovo

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:36   |   opcije


de ga pitaj jel mu ko šeik. i nek ponese jednu bačvicu nafte. to ti je njima ko nama bombonijera kad dolazimo u goste

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:37   |   opcije


A KPD Zenica? Tamo sigurno ima zanimljivog naroda.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:37   |   opcije


zvat ću ga ja kod sebe ako ti nećeš.
jedna bačvica i sredim i zube i sise, sve opravim

Autor: eskort-fatima   |   14.05.2011. u 8:38   |   opcije


Ajd. može, ali ne diraj mi prsten, kaže da je konačno prikupio da mi ga kupi!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:42   |   opcije


(Vibrirajući, bit će...)

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:42   |   opcije


Arabica na bankomatu ili ljepotica ruskog sela u potrazi za čovjekom. Ljepota duše može se i vizualno osjetiti. U oba slučaja ona mi je u fokusu interesa.

Autor: romantic1az   |   14.05.2011. u 8:57   |   opcije


Baš lijepo od tebe što si nas izvijestio o tome, romantičaru. Ajd javi kad izoštriš sliku!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 8:58   |   opcije


Zar nije vrlo precizna ta slika. A ne mislim da doživljaj ljepote u potpunosti mora reflektirati unutrašnju ljepotu. Ili da ružne osobe su u tom smislu loše. Ali neka zamršena pravila postoje.

Autor: romantic1az   |   14.05.2011. u 9:01   |   opcije


Ako misliš da te želim analizirati ili zavesti nije to slučaj. Jasno si rekla svoje i to poštujem.

Autor: romantic1az   |   14.05.2011. u 9:04   |   opcije


Pa gle kak meni izgleda ta slika: Dižem lovu na arapskom bankomatu - super! Znači da je imaaaaaaaaaaa! Ruska ljepotica = polarna lisica traži čovjeka da mu ukrade komad sušene šunke, a po mogućnosti i ugrize ga, jer je bijesna.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 9:05   |   opcije


To je ono negativno ali ne čini samo to život jer bez ljubavi ljudi ne mogu, a ona bi primarno trebala biti u interesu da budemo sretni kao pojedinci i društvo u cjelini.

Autor: romantic1az   |   14.05.2011. u 9:08   |   opcije


Vjerujem da bi jedan podrobni esej na tu temu i na tvojem blogu bio u općem interesu, osobito iskričarskog pučanstva. Jedva čekam da ga napišeš!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 9:10   |   opcije


Kad ti kažeš neka bude.

Autor: romantic1az   |   14.05.2011. u 9:11   |   opcije


Modro i prozračno nebo Iskričarima, vedrinu u duši. Do pisanja

Autor: romantic1az   |   14.05.2011. u 9:18   |   opcije


;))

Autor: ema-emily   |   14.05.2011. u 10:49   |   opcije


Dodaj komentar