za doručak lava
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:03 | opcije
Hehe, a lav kaže "Ljubavi, toliko te volim da bih te mogao pojesti!"
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:04 | opcije
on njoj glavu, a ona lavu živce.doručak u dvoje kod tifanija
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:07 | opcije
Ma nije, fato, viš da je ovo doručak na travi. Ali samo laf je gol.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:08 | opcije
Sve mi se čini da će netko ostati i bez doručka... pa toga radi, ne diraj lava dok spava!
Autor: ilegalnick | 14.05.2011. u 8:08 | opcije
hebeš pahuljice ja bi dva jaja i kobasicu:)))
Autor: bracoiseka | 14.05.2011. u 8:10 | opcije
Eh, a ja se pitam kako će ova mlada dama kasnije u životu zavoljeti ikog drugog? Što će biti kad uvidi da svijetom gacaju uglavnom džukci i olinjali mačori?
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:12 | opcije
idem vidjeti što pišu ovi nepočešljani lavići na pvt-e.
bok.moj broj je....čime se baviš, dobro jutro
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:13 | opcije
evo jedan pričljiviji
"jutro jesi stvarno eskort ili samo nik"
stvarno pratim ljude. na počinak.posljednji.
pravi mi je nick eskort azrail
nekad pratim ljude u stopu.
pa uzmem nic eskort manolić
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:18 | opcije
A moji ofucanci samo mucaju: "bok"; "hay" (= sijeno, valjda spavaju na slamarici) i tsl. Samo jedan veli da će donijeti kavu, otkud samo, pitam se...
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:20 | opcije
de mu napomeni i nešto slatko uz kavu.
bar šećer u kocki pa da umočimo ako nema keksa
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:25 | opcije
Ma daj, sve si mislim da je taj već doma prstima izmijesio ono što njega veseli :-((
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:28 | opcije
haha
ako ništa drugo, bar iz nosa.
ko zna je li ruke opra
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:29 | opcije
Čisto sumnjam... Evo, i moj zaručnik navalio da dođe u Zagreb. Ko da ja ne bih imala što vidjeti u Zenici! Beskućnici, fato, sve sami beskućnici i jadnici... :-((
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:33 | opcije
pa pozovi čovjeka da malo dođe pa ćemo ga provodati
šta bi ti gledala u zenici, nema ni avenue mall
nećeš po rudnicima hodati
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:35 | opcije
stalno nešto otkopavaju.otkopali i nekakvu baziliku.to bolan staro.umjesto da su je zaprpali čim su je našli
zaostali iza svijeta i gotovo
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:36 | opcije
de ga pitaj jel mu ko šeik. i nek ponese jednu bačvicu nafte. to ti je njima ko nama bombonijera kad dolazimo u goste
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:37 | opcije
A KPD Zenica? Tamo sigurno ima zanimljivog naroda.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:37 | opcije
zvat ću ga ja kod sebe ako ti nećeš.
jedna bačvica i sredim i zube i sise, sve opravim
Autor: eskort-fatima | 14.05.2011. u 8:38 | opcije
Ajd. može, ali ne diraj mi prsten, kaže da je konačno prikupio da mi ga kupi!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:42 | opcije
(Vibrirajući, bit će...)
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:42 | opcije
Arabica na bankomatu ili ljepotica ruskog sela u potrazi za čovjekom. Ljepota duše može se i vizualno osjetiti. U oba slučaja ona mi je u fokusu interesa.
Autor: romantic1az | 14.05.2011. u 8:57 | opcije
Baš lijepo od tebe što si nas izvijestio o tome, romantičaru. Ajd javi kad izoštriš sliku!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 8:58 | opcije
Zar nije vrlo precizna ta slika. A ne mislim da doživljaj ljepote u potpunosti mora reflektirati unutrašnju ljepotu. Ili da ružne osobe su u tom smislu loše. Ali neka zamršena pravila postoje.
Autor: romantic1az | 14.05.2011. u 9:01 | opcije
Ako misliš da te želim analizirati ili zavesti nije to slučaj. Jasno si rekla svoje i to poštujem.
Autor: romantic1az | 14.05.2011. u 9:04 | opcije
Pa gle kak meni izgleda ta slika: Dižem lovu na arapskom bankomatu - super! Znači da je imaaaaaaaaaaa! Ruska ljepotica = polarna lisica traži čovjeka da mu ukrade komad sušene šunke, a po mogućnosti i ugrize ga, jer je bijesna.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 9:05 | opcije
To je ono negativno ali ne čini samo to život jer bez ljubavi ljudi ne mogu, a ona bi primarno trebala biti u interesu da budemo sretni kao pojedinci i društvo u cjelini.
Autor: romantic1az | 14.05.2011. u 9:08 | opcije
Vjerujem da bi jedan podrobni esej na tu temu i na tvojem blogu bio u općem interesu, osobito iskričarskog pučanstva. Jedva čekam da ga napišeš!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 9:10 | opcije
Kad ti kažeš neka bude.
Autor: romantic1az | 14.05.2011. u 9:11 | opcije
Modro i prozračno nebo Iskričarima, vedrinu u duši. Do pisanja
Autor: romantic1az | 14.05.2011. u 9:18 | opcije
;))
Autor: ema-emily | 14.05.2011. u 10:49 | opcije
