GDJE SU MI PRIJE?

14.05.2011. u 23:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Popila sam pivu bez alkohola.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:20   |   opcije


I kavu bez kofeina, zaslađenu tableticom bez šećera.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:21   |   opcije


I sad došla na blog bez duha :-((

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:21   |   opcije


Iako ima avetinja.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:21   |   opcije


Kajaznam, ti surogati i nisu loši, bar ne onoliko koliko sam mislila... Ali nemrem baš sve "zamjenski"!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:22   |   opcije


Zapravo je lijepo navečer popiti kavu bez bojazni od visokog tlaka ili nesanice... Ali bi onda prijala i neka dobra spika.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:22   |   opcije


Jer razgovor uz kavu je važniji, neusporedivo važniji od sadržaja šalice.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:23   |   opcije


A ovdje nitko ne razgovara, jesemti!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:23   |   opcije


1327 članova online, od toga desetak kelji po blogu neke jednorečenične iskaze o bogatstvu svojeg postojanja. Za popizdit!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:24   |   opcije


Eurosong glavna tema, jesemti! Pa ni o tome nitko nema niš suvisloga za reći. Zapravo, uopće nema niš za reći, ali nekaj veli jer nema niš drugo za prevrtati po glavi.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:26   |   opcije


Ona tam nekim jednadžbama mjeri svoje ljubavne uspjehe/neuspjehe. Ma, ne brini, curo, udat ćeš se ti opet, tebi je to toliko napeto da se mora ostvariti, svaka monomanija neminovno dovede do nekog rezultata... Eh, sad, jel bu pozitiva ili negativa, e to ipak nemreš izraziti jednadžbama. Iako mi se po postavci ne čini da bude +.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:28   |   opcije


Dva muška grintavca grintaju na grintavicu. Kakti, profućkala je brak... Ma, seronje! Kao, žene profućkavaju brakove. A s kim su te žene u braku? Očito same sa sobom, jer kad brak propadne, onda "mudonjama" kao da niš nije propalo. Je, žene pokreću 70% brakorazvodnih postupaka, ali samo zato jer žene imaju JAJA, za razliku od obješenih muda.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:29   |   opcije


Drugi "pjevaju".

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:29   |   opcije


Aha, mai_sarai ima još jedan esej u slavu svoje ljepote i mudrosti koje nitko ne ferme zbogradi njene izrazite neobičnosti... Gdje nam je zlato bezvezno? Viš, viš, njih dvije ko da su u rodu.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:31   |   opcije


Stari naivčina izgleda opet uštedio 400 kuna. Mašala!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:31   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:31   |   opcije


vegice, ako smijem pitati onako primitivno po domaću: koji ti je kurac?

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:31   |   opcije


ja si pjevam..
kaj monolog.))))

Autor: cyberlady   |   14.05.2011. u 23:32   |   opcije


A, evo mi prije! Ajd da vidim jesmo li u syncu, možda uspijem i popričati s nekim pametnim.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:32   |   opcije


Peru te surogati?

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:34   |   opcije


vega, vidim da ti je posve dobro u vlastitom društvu pa samo nastavi. iako znam da će ti i moj komentar dobro doći... sada ponovo počni brojati...i diši, draga...diši!

Autor: mai_sarai   |   14.05.2011. u 23:34   |   opcije


Evo, muzikica spremna, a na odlasku: pohvala Indriele - jedini suvisli tekst na blogu! I pride dobar :-))))

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:34   |   opcije


Hehe...uskoro bi se mogla naljutiti na loše zamjene..

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:34   |   opcije


Ma ne, ne peru me surogati u šalicama i čašama, nego komunikacijski.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:35   |   opcije


koliko piva mos popiti ..mislim bezalkoholnih?
zavidim ti ..ja bih se veceras najradije, necim onesvijestila ali , nemam s cim..

Autor: cyberlady   |   14.05.2011. u 23:36   |   opcije


a gdje mene pročitala tako iz prve!

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:36   |   opcije


-to je lako odraditi.Dva do tri Bla bude dovoljno.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:37   |   opcije


Pročitala sam ti blog, marta - nemam što dodati. Jebate, tim "avanturistima" je očito glavna avantura udahnuti zrak i sjetiti se da ga treba i izdahnuti.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:37   |   opcije


Bezalkoholnih jedno i pol, a onih s limunom (2 promila alkohola) dva, cyber.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:37   |   opcije


Neopisivo me ljute.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:38   |   opcije


Stari moj, ja sam ti profesionalna čitačica.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:38   |   opcije


vidim, čitaš još nenapisano!

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:39   |   opcije


Bez obzira na fotku, mankav profil..bilo kaj.Nemrem zamisliti da netko ima muda započeti razgovor na takav način.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:39   |   opcije


Marta, mislim da bi trebalo pokrenuti neki porno časopis u kojem bi čitatelji mogli objavljivati svoje uratke uz jamstvo da se redakcija sastoji od žena. Možda bismo onda ovdje mogle malo odahnuti i razmijeniti i pokoju bar blago zanimljivu poruku.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:39   |   opcije


Stari, TEBE čitam kao knjigu, a čim spomeneš 400 kunića, znam da nije bilo zečica.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:41   |   opcije


hehe...

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:41   |   opcije


lako se vama zezat....ne znate kako mene boli... moje tjelesce..

Autor: cyberlady   |   14.05.2011. u 23:41   |   opcije


Dobra mu mirovina.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:42   |   opcije


cibrlady, staranaivan ti je doktor za tvoje tjelešce!

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:43   |   opcije


Hajde, cyber, pričaj: što si mu radila?

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:43   |   opcije


Spominjala je nekakav seks danas.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:45   |   opcije


Točnije, ja sam tako interpretirala:)

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:45   |   opcije


Ufffff, nema mi boljeg muskulfibera od takvog! :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:45   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:47   |   opcije


A gdje nam je baba? I ona se seksa; ili riba pod poslije seksanja. A sutra će biti nadrkana ko šejtan!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:47   |   opcije


ko ja sex.???
. kaj ste nore..
ja sam virtualna,,,
a onog koji me dirne hitna ce ga slagati...)))

Autor: cyberlady   |   14.05.2011. u 23:48   |   opcije


Umorna je.Rano ide u krpe.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:49   |   opcije


Ma, i cybersex je good, samo nemaš muskulfiber za uspomenu :-((

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:50   |   opcije


meni treba neki android
,ne misli , ne ljubomori.. ne pita... radi..

Autor: cyberlady   |   14.05.2011. u 23:50   |   opcije


starinavan ispadne ne može jebat niti u virtuali, sramote li virtualne!

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:51   |   opcije


Pa ima takvih, ali mislim da su svi cyberbabes, za nas još niš... I moš birati između 6 različitih osobnosti, a svaka te voli :-))

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:52   |   opcije


Jesemti, janica mora požuriti s udajom, kad te cyberbabes stignu na masovno tržište, braku je definitivno odzvonilo!

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:52   |   opcije


Ih..imaš takvih pun kufer.Jedino je bed kaj su jednokratni.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:52   |   opcije


:)))

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:53   |   opcije


Stari, ovdje trebaš nuditi srce i dušu, a ne lovu. U RL provod, a ak ne ide, onda (možda) i lovu.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:53   |   opcije


ili jednokrevetni!

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:53   |   opcije


evo nudim srce i dušu za seks, orgije vi plačate, jel važi ovako?

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:54   |   opcije


Starane...dugo nisi bio na misi.

Autor: marta-marta   |   14.05.2011. u 23:55   |   opcije


prijevozne troškove snosim sam!

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:55   |   opcije


S nama je već kasno, stari moj, mi smo već kruh skupa lomili.

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:55   |   opcije


i more solili, ali pitanje je je li dosta slano?

Autor: staranaivan   |   14.05.2011. u 23:56   |   opcije


U stvari, ni ovdje srce i duša nisu dovoljni - eto, meni čovjek dao, a ja automatski rekoh "A gdje je prsten?" ;-))

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:56   |   opcije


ne mogu vas pratiti.. neispavana sam..pozdrav....))

Autor: cyberlady   |   14.05.2011. u 23:58   |   opcije


Cyber, pazi kaj radiš u krevetu da ne bude kuku-lele! Noćka :-)))

Autor: vegavega8   |   14.05.2011. u 23:59   |   opcije


:) Trebala si pričekati koji dan..

Autor: marta-marta   |   15.05.2011. u 0:02   |   opcije


Kud odmah prsten, mišamu..hehehe...

Autor: marta-marta   |   15.05.2011. u 0:03   |   opcije


sve je ok..samo da ne hrcem..
sacuvaj boze sramote!!
nocka!!!

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 0:03   |   opcije


Jock, sve sam ispravno učinila. Evo što čovjek piše:

"Imam dovoljno za prsten i da ti ispunim i sve
ostale želje...Vidiš šta si mi uradila da
nemogu da zaspim dok se ne čujem sa tobom."

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 0:04   |   opcije


apropo svega: što bi sa tim prstenom sa brilijantom?

Autor: staranaivan   |   15.05.2011. u 0:04   |   opcije


Cyber, sve ovisi o tome tko sluša ;-))

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 0:04   |   opcije


Evo, stari moj, čovjek skupio pare, spakirao kofer i sad bi on u Zagreb. A ja se nećkam.

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 0:05   |   opcije


Uspavljuješ ga.Preduvjet za dobar brak.

Autor: marta-marta   |   15.05.2011. u 0:05   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   15.05.2011. u 0:05   |   opcije


a možda čovjek nema gdje stanovati, a ti imaš viška prostora i za šsponju? jebga, praktičan neki hercigovanac!

Autor: staranaivan   |   15.05.2011. u 0:06   |   opcije


Ispričaš priču za laku noć oko osam sati i možeš mirne duše na blog.

Autor: marta-marta   |   15.05.2011. u 0:06   |   opcije


Ja bih razmislila.Idem u krpe...noć:)

Autor: marta-marta   |   15.05.2011. u 0:07   |   opcije


Pa znate da mi se ta ideja o udadbi sve više sviđa, tim prije što je čovjek, evo, spreman ispuniti svaki moj zahtjev, ali SAMO na mojem terenu; u Zenici, kaže, zna se tko je gazda (a on misli da je on).

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 0:08   |   opcije


(Iako svi mi znamo da je to šaponja.)

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 0:08   |   opcije


A gazda mora u higijensku ophodnju. Noćka svima, lijepo sanjajte, tiho prduckajte, a ako hrčete, otvorite prozore, nek se sreća širi dalje :-)))

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 0:09   |   opcije


ne stara...al se onaj Đorđe jebe s nekom cigančom, primitivkušom...droljom...bit će ona zla gaduretina iz Šibenika...otamo su sve drolje.

Autor: ametist-   |   15.05.2011. u 0:16   |   opcije


haha. nadrkana ko šejtan. sve čitam da znaš.
i ne jebem se na podu, zbog reume.
eventualno ako stavi pronto na pimpek pa polira svih 15 kvadrata

Autor: Milostiva   |   15.05.2011. u 0:19   |   opcije


Dodaj komentar