Popila sam pivu bez alkohola.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:20 | opcije
I kavu bez kofeina, zaslađenu tableticom bez šećera.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:21 | opcije
I sad došla na blog bez duha :-((
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:21 | opcije
Iako ima avetinja.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:21 | opcije
Kajaznam, ti surogati i nisu loši, bar ne onoliko koliko sam mislila... Ali nemrem baš sve "zamjenski"!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:22 | opcije
Zapravo je lijepo navečer popiti kavu bez bojazni od visokog tlaka ili nesanice... Ali bi onda prijala i neka dobra spika.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:22 | opcije
Jer razgovor uz kavu je važniji, neusporedivo važniji od sadržaja šalice.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:23 | opcije
A ovdje nitko ne razgovara, jesemti!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:23 | opcije
1327 članova online, od toga desetak kelji po blogu neke jednorečenične iskaze o bogatstvu svojeg postojanja. Za popizdit!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:24 | opcije
Eurosong glavna tema, jesemti! Pa ni o tome nitko nema niš suvisloga za reći. Zapravo, uopće nema niš za reći, ali nekaj veli jer nema niš drugo za prevrtati po glavi.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:26 | opcije
Ona tam nekim jednadžbama mjeri svoje ljubavne uspjehe/neuspjehe. Ma, ne brini, curo, udat ćeš se ti opet, tebi je to toliko napeto da se mora ostvariti, svaka monomanija neminovno dovede do nekog rezultata... Eh, sad, jel bu pozitiva ili negativa, e to ipak nemreš izraziti jednadžbama. Iako mi se po postavci ne čini da bude +.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:28 | opcije
Dva muška grintavca grintaju na grintavicu. Kakti, profućkala je brak... Ma, seronje! Kao, žene profućkavaju brakove. A s kim su te žene u braku? Očito same sa sobom, jer kad brak propadne, onda "mudonjama" kao da niš nije propalo. Je, žene pokreću 70% brakorazvodnih postupaka, ali samo zato jer žene imaju JAJA, za razliku od obješenih muda.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:29 | opcije
Drugi "pjevaju".
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:29 | opcije
Aha, mai_sarai ima još jedan esej u slavu svoje ljepote i mudrosti koje nitko ne ferme zbogradi njene izrazite neobičnosti... Gdje nam je zlato bezvezno? Viš, viš, njih dvije ko da su u rodu.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:31 | opcije
Stari naivčina izgleda opet uštedio 400 kuna. Mašala!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:31 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:31 | opcije
vegice, ako smijem pitati onako primitivno po domaću: koji ti je kurac?
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:31 | opcije
ja si pjevam..
kaj monolog.))))
Autor: cyberlady | 14.05.2011. u 23:32 | opcije
A, evo mi prije! Ajd da vidim jesmo li u syncu, možda uspijem i popričati s nekim pametnim.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:32 | opcije
Peru te surogati?
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:34 | opcije
vega, vidim da ti je posve dobro u vlastitom društvu pa samo nastavi. iako znam da će ti i moj komentar dobro doći... sada ponovo počni brojati...i diši, draga...diši!
Autor: mai_sarai | 14.05.2011. u 23:34 | opcije
Evo, muzikica spremna, a na odlasku: pohvala Indriele - jedini suvisli tekst na blogu! I pride dobar :-))))
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:34 | opcije
Hehe...uskoro bi se mogla naljutiti na loše zamjene..
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:34 | opcije
Ma ne, ne peru me surogati u šalicama i čašama, nego komunikacijski.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:35 | opcije
koliko piva mos popiti ..mislim bezalkoholnih?
zavidim ti ..ja bih se veceras najradije, necim onesvijestila ali , nemam s cim..
Autor: cyberlady | 14.05.2011. u 23:36 | opcije
a gdje mene pročitala tako iz prve!
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:36 | opcije
-to je lako odraditi.Dva do tri Bla bude dovoljno.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:37 | opcije
Pročitala sam ti blog, marta - nemam što dodati. Jebate, tim "avanturistima" je očito glavna avantura udahnuti zrak i sjetiti se da ga treba i izdahnuti.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:37 | opcije
Bezalkoholnih jedno i pol, a onih s limunom (2 promila alkohola) dva, cyber.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:37 | opcije
Neopisivo me ljute.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:38 | opcije
Stari moj, ja sam ti profesionalna čitačica.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:38 | opcije
vidim, čitaš još nenapisano!
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:39 | opcije
Bez obzira na fotku, mankav profil..bilo kaj.Nemrem zamisliti da netko ima muda započeti razgovor na takav način.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:39 | opcije
Marta, mislim da bi trebalo pokrenuti neki porno časopis u kojem bi čitatelji mogli objavljivati svoje uratke uz jamstvo da se redakcija sastoji od žena. Možda bismo onda ovdje mogle malo odahnuti i razmijeniti i pokoju bar blago zanimljivu poruku.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:39 | opcije
Stari, TEBE čitam kao knjigu, a čim spomeneš 400 kunića, znam da nije bilo zečica.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:41 | opcije
hehe...
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:41 | opcije
lako se vama zezat....ne znate kako mene boli... moje tjelesce..
Autor: cyberlady | 14.05.2011. u 23:41 | opcije
Dobra mu mirovina.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:42 | opcije
cibrlady, staranaivan ti je doktor za tvoje tjelešce!
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:43 | opcije
Hajde, cyber, pričaj: što si mu radila?
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:43 | opcije
Spominjala je nekakav seks danas.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:45 | opcije
Točnije, ja sam tako interpretirala:)
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:45 | opcije
Ufffff, nema mi boljeg muskulfibera od takvog! :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:45 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:47 | opcije
A gdje nam je baba? I ona se seksa; ili riba pod poslije seksanja. A sutra će biti nadrkana ko šejtan!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:47 | opcije
ko ja sex.???
. kaj ste nore..
ja sam virtualna,,,
a onog koji me dirne hitna ce ga slagati...)))
Autor: cyberlady | 14.05.2011. u 23:48 | opcije
Umorna je.Rano ide u krpe.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:49 | opcije
Ma, i cybersex je good, samo nemaš muskulfiber za uspomenu :-((
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:50 | opcije
meni treba neki android
,ne misli , ne ljubomori.. ne pita... radi..
Autor: cyberlady | 14.05.2011. u 23:50 | opcije
starinavan ispadne ne može jebat niti u virtuali, sramote li virtualne!
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:51 | opcije
Pa ima takvih, ali mislim da su svi cyberbabes, za nas još niš... I moš birati između 6 različitih osobnosti, a svaka te voli :-))
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:52 | opcije
Jesemti, janica mora požuriti s udajom, kad te cyberbabes stignu na masovno tržište, braku je definitivno odzvonilo!
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:52 | opcije
Ih..imaš takvih pun kufer.Jedino je bed kaj su jednokratni.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:52 | opcije
:)))
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:53 | opcije
Stari, ovdje trebaš nuditi srce i dušu, a ne lovu. U RL provod, a ak ne ide, onda (možda) i lovu.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:53 | opcije
ili jednokrevetni!
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:53 | opcije
evo nudim srce i dušu za seks, orgije vi plačate, jel važi ovako?
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:54 | opcije
Starane...dugo nisi bio na misi.
Autor: marta-marta | 14.05.2011. u 23:55 | opcije
prijevozne troškove snosim sam!
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:55 | opcije
S nama je već kasno, stari moj, mi smo već kruh skupa lomili.
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:55 | opcije
i more solili, ali pitanje je je li dosta slano?
Autor: staranaivan | 14.05.2011. u 23:56 | opcije
U stvari, ni ovdje srce i duša nisu dovoljni - eto, meni čovjek dao, a ja automatski rekoh "A gdje je prsten?" ;-))
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:56 | opcije
ne mogu vas pratiti.. neispavana sam..pozdrav....))
Autor: cyberlady | 14.05.2011. u 23:58 | opcije
Cyber, pazi kaj radiš u krevetu da ne bude kuku-lele! Noćka :-)))
Autor: vegavega8 | 14.05.2011. u 23:59 | opcije
:) Trebala si pričekati koji dan..
Autor: marta-marta | 15.05.2011. u 0:02 | opcije
Kud odmah prsten, mišamu..hehehe...
Autor: marta-marta | 15.05.2011. u 0:03 | opcije
sve je ok..samo da ne hrcem..
sacuvaj boze sramote!!
nocka!!!
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 0:03 | opcije
Jock, sve sam ispravno učinila. Evo što čovjek piše:
"Imam dovoljno za prsten i da ti ispunim i sve
ostale želje...Vidiš šta si mi uradila da
nemogu da zaspim dok se ne čujem sa tobom."
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 0:04 | opcije
apropo svega: što bi sa tim prstenom sa brilijantom?
Autor: staranaivan | 15.05.2011. u 0:04 | opcije
Cyber, sve ovisi o tome tko sluša ;-))
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 0:04 | opcije
Evo, stari moj, čovjek skupio pare, spakirao kofer i sad bi on u Zagreb. A ja se nećkam.
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 0:05 | opcije
Uspavljuješ ga.Preduvjet za dobar brak.
Autor: marta-marta | 15.05.2011. u 0:05 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 15.05.2011. u 0:05 | opcije
a možda čovjek nema gdje stanovati, a ti imaš viška prostora i za šsponju? jebga, praktičan neki hercigovanac!
Autor: staranaivan | 15.05.2011. u 0:06 | opcije
Ispričaš priču za laku noć oko osam sati i možeš mirne duše na blog.
Autor: marta-marta | 15.05.2011. u 0:06 | opcije
Ja bih razmislila.Idem u krpe...noć:)
Autor: marta-marta | 15.05.2011. u 0:07 | opcije
Pa znate da mi se ta ideja o udadbi sve više sviđa, tim prije što je čovjek, evo, spreman ispuniti svaki moj zahtjev, ali SAMO na mojem terenu; u Zenici, kaže, zna se tko je gazda (a on misli da je on).
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 0:08 | opcije
(Iako svi mi znamo da je to šaponja.)
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 0:08 | opcije
A gazda mora u higijensku ophodnju. Noćka svima, lijepo sanjajte, tiho prduckajte, a ako hrčete, otvorite prozore, nek se sreća širi dalje :-)))
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 0:09 | opcije
ne stara...al se onaj Đorđe jebe s nekom cigančom, primitivkušom...droljom...bit će ona zla gaduretina iz Šibenika...otamo su sve drolje.
Autor: ametist- | 15.05.2011. u 0:16 | opcije
haha. nadrkana ko šejtan. sve čitam da znaš.
i ne jebem se na podu, zbog reume.
eventualno ako stavi pronto na pimpek pa polira svih 15 kvadrata
Autor: Milostiva | 15.05.2011. u 0:19 | opcije
