IDEALAN PAR

15.05.2011. u 9:43   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nekako mi ovaj veći pas baš i ne izgleda sretno :-)

Autor: monkas   |   15.05.2011. u 9:44   |   opcije


Malo ga muče križa, ali inače je OK.

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 9:48   |   opcije


a koga briga..))))))

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 10:22   |   opcije


Malecku je briga, cyber - ovo mu je korisna vježba istezanja, zar ne vidiš? I to višestruko korisna ;-))

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 10:26   |   opcije


ja bih ipak rekla da patuljci pojma nemaju...)))

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 10:40   |   opcije


Ma nemoj! A tko je našao hamburgere?

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 10:48   |   opcije


Mačkica nadzire proizvodnju

Autor: romantic1az   |   15.05.2011. u 10:54   |   opcije


biserka ...bit ce..))))))))

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 10:54   |   opcije


samo da ta " cat " opet ne pozeli banirati ..))))

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 10:56   |   opcije


Mica je nevidljivica, bar na ovoj slici.

Autor: vegavega8   |   15.05.2011. u 10:59   |   opcije


mice su moje ljubimice..nece one protiv mene....

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 11:02   |   opcije


Ako pažljivo biraš društvo neće nitko protiv tebe

Autor: romantic1az   |   15.05.2011. u 11:13   |   opcije


volim ostati neutralna.... imam svoje prijatelje
one ostale brzo eliminiram...))))

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 11:17   |   opcije


To me veseli da imaš dobre prijatelje

Autor: romantic1az   |   15.05.2011. u 11:19   |   opcije


hahhaahhahhaaaa
i oni se vole " maskirati"

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 11:25   |   opcije


Možeš se maskirati kako želiš ali neke stvari za napisati treba izvirati iz podsvjesti. Pa onda povučem neke paralele i polako stvaram sliku. Vjerujem da mogla bi biti ti na slici. Profinjeno, senzibilno, njegovano. Eto zamka. Jer čekam reakciju

Autor: romantic1az   |   15.05.2011. u 11:34   |   opcije


Ne moraš odgovoriti naravno. Ti si gospodarica srca

Autor: romantic1az   |   15.05.2011. u 11:43   |   opcije


pitanje je koja slika?????
odnosno gdje si me vidio?

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 13:15   |   opcije


gospodarica sam svoje duse samo!!!

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 13:16   |   opcije


Slike u profilu. Jako privlačne

Autor: romantic1az   |   15.05.2011. u 13:38   |   opcije


hvala ..
.jos uvijek ne znam sto to tebi znaci??
zasto ne stavis svoju?

Autor: cyberlady   |   15.05.2011. u 14:14   |   opcije


Dodaj komentar