nekako mi ovaj veći pas baš i ne izgleda sretno :-)
Autor: monkas | 15.05.2011. u 9:44 | opcije
Malo ga muče križa, ali inače je OK.
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 9:48 | opcije
a koga briga..))))))
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 10:22 | opcije
Malecku je briga, cyber - ovo mu je korisna vježba istezanja, zar ne vidiš? I to višestruko korisna ;-))
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 10:26 | opcije
ja bih ipak rekla da patuljci pojma nemaju...)))
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 10:40 | opcije
Ma nemoj! A tko je našao hamburgere?
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 10:48 | opcije
Mačkica nadzire proizvodnju
Autor: romantic1az | 15.05.2011. u 10:54 | opcije
biserka ...bit ce..))))))))
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 10:54 | opcije
samo da ta " cat " opet ne pozeli banirati ..))))
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 10:56 | opcije
Mica je nevidljivica, bar na ovoj slici.
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 10:59 | opcije
mice su moje ljubimice..nece one protiv mene....
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 11:02 | opcije
Ako pažljivo biraš društvo neće nitko protiv tebe
Autor: romantic1az | 15.05.2011. u 11:13 | opcije
volim ostati neutralna.... imam svoje prijatelje
one ostale brzo eliminiram...))))
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 11:17 | opcije
To me veseli da imaš dobre prijatelje
Autor: romantic1az | 15.05.2011. u 11:19 | opcije
hahhaahhahhaaaa
i oni se vole " maskirati"
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 11:25 | opcije
Možeš se maskirati kako želiš ali neke stvari za napisati treba izvirati iz podsvjesti. Pa onda povučem neke paralele i polako stvaram sliku. Vjerujem da mogla bi biti ti na slici. Profinjeno, senzibilno, njegovano. Eto zamka. Jer čekam reakciju
Autor: romantic1az | 15.05.2011. u 11:34 | opcije
Ne moraš odgovoriti naravno. Ti si gospodarica srca
Autor: romantic1az | 15.05.2011. u 11:43 | opcije
pitanje je koja slika?????
odnosno gdje si me vidio?
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 13:15 | opcije
gospodarica sam svoje duse samo!!!
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 13:16 | opcije
Slike u profilu. Jako privlačne
Autor: romantic1az | 15.05.2011. u 13:38 | opcije
hvala ..
.jos uvijek ne znam sto to tebi znaci??
zasto ne stavis svoju?
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 14:14 | opcije
