Njemu nije dosadno... : D))
Autor: -IG_055 | 15.05.2011. u 23:41 | opcije
Naprotiv!
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 23:42 | opcije
još se bum sutra celi dan smijala hahahahah
Autor: trazimtejesitu | 15.05.2011. u 23:50 | opcije
A njega budu ruka i jezik boljeli ;-))
Autor: vegavega8 | 15.05.2011. u 23:51 | opcije
ah te buhe ;)
Autor: singlemoment | 15.05.2011. u 23:53 | opcije
a vidi pogled.. manijak jedan..lol
Autor: cyberlady | 15.05.2011. u 23:54 | opcije
sav se unezvjerio...
Autor: trazimtejesitu | 15.05.2011. u 23:58 | opcije
gleda u ekran hhahahahahahha
Autor: trazimtejesitu | 15.05.2011. u 23:59 | opcije
Iskolačene oči gledaju u tminu :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 16.05.2011. u 0:07 | opcije
Mozda Vega trebala u novinare
Autor: romantic1az | 16.05.2011. u 13:53 | opcije
