Jutroooo Vega;-)
Vidi divljenje na licu i smiješak majmunice dok promatra ptičicu.

Autor: biserna   |   17.05.2011. u 10:01   |   opcije


hehehe vega jedna slika ijadu riječi al nije meni problem napisat ijadu riječi ka što mi predstavlja problem denut sličku

Autor: Philippe_de_Mala   |   17.05.2011. u 10:01   |   opcije


To je patkica-slatkica, biserna.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:03   |   opcije


ne znam ti ja nikoga ovdi po izgleu pa nemrem posvjedočit tko je tko

Autor: Philippe_de_Mala   |   17.05.2011. u 10:03   |   opcije


ajme , površno sam gledala , na brzinu zapravo:-)))

Autor: biserna   |   17.05.2011. u 10:03   |   opcije


al šta jes jes hrabre patkice il slijepe a vid ovoga crnoga. raširijo prste na nogama od uzbuđenja

Autor: Philippe_de_Mala   |   17.05.2011. u 10:04   |   opcije


valda mu je prvi dejt

Autor: Philippe_de_Mala   |   17.05.2011. u 10:04   |   opcije


a di je kahva?

Autor: Philippe_de_Mala   |   17.05.2011. u 10:05   |   opcije


Pilipe, čitaj sad i uči:

1) odeš na www.imgur.com
2) pod "Upload Images" klikneš Computer ili Web, ovisno gdje se slika nalazi, a možeš je i jednostavno dovući mišem ispod te tablice
3) Klikneš "Start Upload"
4) Kad se slika pojavi, kopiraš DRUGI kod ODOZGO (Direct link)
5) U Iskrinom blogu klikneš "Dodaj sliku"
6) Kad se otvori prozorčić, u njega kopiraš link s Imgura
7) Klikneš "Potvrdi"
8) Razveseliš narod slikom :-))

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:05   |   opcije


Zamislite sad boli i patnje kad bi to dvoje pokušalo konzumirati svoju ljubav!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:06   |   opcije


A isto tako kolike li su njihove boli i patnje ako je ne konzumiraju!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:07   |   opcije


Ah!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:07   |   opcije


Kad ostari, patkica će pričati pačićima: "Nekada davno, kad sam bila tek majušna patkica, volio me jedan veliki majmun. I ja sam njega zavoljela, ali nije nam bilo suđeno... Ah, što ćete, sve velike ljubavi su nesretne!"

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:11   |   opcije


Ma oni se već vole , vidljivo(mojim) okom :-))

Autor: biserna   |   17.05.2011. u 10:11   |   opcije


Kad ostari, gorila će pričati svima koji ga budu imali volje slušati: "Nekada davno, volio sam najljepšu patkicu-slatkicu na svijetu. Ali, nije nam bilo suđeno... Moja ljubav je za nju bila prevelika, nije izdržala pritisak okoline, jednog je dana prhnula i nestala put oblaka. Svaka ptica svojem jatu leti, ah, i sve velike ljubavi su nesretne!"

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:13   |   opcije


Znaš što baš svatko koliko god bio poseban ima svoju srodnu dušu.

Autor: romantic1az   |   17.05.2011. u 10:19   |   opcije


Mož' bit, romantičaru, al je pitanje je li u srodnome ilitiga kompatibilnom (da ne bude incestuoznih primisli!) tijelu.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:22   |   opcije


e a kak se piše
www.imgur.com

Autor: Philippe_de_Mala   |   17.05.2011. u 10:26   |   opcije


Čista ljubav i tjelesno su odvojeni pojmovi

Autor: romantic1az   |   17.05.2011. u 10:27   |   opcije


E, tako, Pilipe, pazi samo na redoslijed slova!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:27   |   opcije


A kaj kad se pomiješaju, romantičaru? Ispadne prljava mala ljubav, ili prljava velika?

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 10:28   |   opcije


Stavim ja maci na rep one koji vole lajati

Autor: romantic1az   |   17.05.2011. u 10:36   |   opcije


Kad odraste poći će patkica za kinga, a ostavit će konga. King je živ.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.05.2011. u 11:00   |   opcije


Dodaj komentar