Jutroooo Vega;-)
Vidi divljenje na licu i smiješak majmunice dok promatra ptičicu.
Autor: biserna | 17.05.2011. u 10:01 | opcije
hehehe vega jedna slika ijadu riječi al nije meni problem napisat ijadu riječi ka što mi predstavlja problem denut sličku
Autor: Philippe_de_Mala | 17.05.2011. u 10:01 | opcije
To je patkica-slatkica, biserna.
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:03 | opcije
ne znam ti ja nikoga ovdi po izgleu pa nemrem posvjedočit tko je tko
Autor: Philippe_de_Mala | 17.05.2011. u 10:03 | opcije
ajme , površno sam gledala , na brzinu zapravo:-)))
Autor: biserna | 17.05.2011. u 10:03 | opcije
al šta jes jes hrabre patkice il slijepe a vid ovoga crnoga. raširijo prste na nogama od uzbuđenja
Autor: Philippe_de_Mala | 17.05.2011. u 10:04 | opcije
valda mu je prvi dejt
Autor: Philippe_de_Mala | 17.05.2011. u 10:04 | opcije
a di je kahva?
Autor: Philippe_de_Mala | 17.05.2011. u 10:05 | opcije
Pilipe, čitaj sad i uči:
1) odeš na www.imgur.com
2) pod "Upload Images" klikneš Computer ili Web, ovisno gdje se slika nalazi, a možeš je i jednostavno dovući mišem ispod te tablice
3) Klikneš "Start Upload"
4) Kad se slika pojavi, kopiraš DRUGI kod ODOZGO (Direct link)
5) U Iskrinom blogu klikneš "Dodaj sliku"
6) Kad se otvori prozorčić, u njega kopiraš link s Imgura
7) Klikneš "Potvrdi"
8) Razveseliš narod slikom :-))
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:05 | opcije
Zamislite sad boli i patnje kad bi to dvoje pokušalo konzumirati svoju ljubav!
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:06 | opcije
A isto tako kolike li su njihove boli i patnje ako je ne konzumiraju!
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:07 | opcije
Ah!
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:07 | opcije
Kad ostari, patkica će pričati pačićima: "Nekada davno, kad sam bila tek majušna patkica, volio me jedan veliki majmun. I ja sam njega zavoljela, ali nije nam bilo suđeno... Ah, što ćete, sve velike ljubavi su nesretne!"
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:11 | opcije
Ma oni se već vole , vidljivo(mojim) okom :-))
Autor: biserna | 17.05.2011. u 10:11 | opcije
Kad ostari, gorila će pričati svima koji ga budu imali volje slušati: "Nekada davno, volio sam najljepšu patkicu-slatkicu na svijetu. Ali, nije nam bilo suđeno... Moja ljubav je za nju bila prevelika, nije izdržala pritisak okoline, jednog je dana prhnula i nestala put oblaka. Svaka ptica svojem jatu leti, ah, i sve velike ljubavi su nesretne!"
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:13 | opcije
Znaš što baš svatko koliko god bio poseban ima svoju srodnu dušu.
Autor: romantic1az | 17.05.2011. u 10:19 | opcije
Mož' bit, romantičaru, al je pitanje je li u srodnome ilitiga kompatibilnom (da ne bude incestuoznih primisli!) tijelu.
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:22 | opcije
e a kak se piše
www.imgur.com
Autor: Philippe_de_Mala | 17.05.2011. u 10:26 | opcije
Čista ljubav i tjelesno su odvojeni pojmovi
Autor: romantic1az | 17.05.2011. u 10:27 | opcije
E, tako, Pilipe, pazi samo na redoslijed slova!
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:27 | opcije
A kaj kad se pomiješaju, romantičaru? Ispadne prljava mala ljubav, ili prljava velika?
Autor: vegavega8 | 17.05.2011. u 10:28 | opcije
Stavim ja maci na rep one koji vole lajati
Autor: romantic1az | 17.05.2011. u 10:36 | opcije
Kad odraste poći će patkica za kinga, a ostavit će konga. King je živ.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.05.2011. u 11:00 | opcije
