bok gospoja,
kak ti vise?
hihihihihihihiihi
:)))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:38   |   opcije


i tak velis
nekom smrkne
nekom svane
hihiihihihihiihih
:)))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:42   |   opcije


Narodni, daj malo meni toga, od cega se ti smijes...tak da se i ja smijem ili barem zapjevam Internacionalu

Autor: juicy-mama   |   17.05.2011. u 22:43   |   opcije


đusika pucaaaaaa
ma da te vidim
jooojjjj tak mi je drago
evo ti jedna
CMOXA!!!!!!!
velka ko britanija
hihihihihihihihhihih
:))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:45   |   opcije


a od čeg se smijem
pa to je stari
partizanski pripravak
zove se
bed rull
hihihihhihihih
:)))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:46   |   opcije


o romantic
bok kak si
kak ti visi
jutros?
hihihhiihiihihih
:)))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:47   |   opcije


Eh, ja sam zaključila da je dosta, ali nije bilo dosta, nekima još pundravci skaču u dupetu!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:51   |   opcije


na moj
kruti i
ponosni jarbol
slobode
hihihiiihihihiih
:))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:51   |   opcije


Narodni,koliko nam je puta ovdje trebala tvoja eksperiz, al te nije bilo...nemoj nam to vise ciniti
Smrt Fasizmu-Sloboda Narodu!

Autor: juicy-mama   |   17.05.2011. u 22:51   |   opcije


kae to pundravac???

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:52   |   opcije


O jesemti, sad ćemo još i koračnice odraditi!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:52   |   opcije


SMRT FAŠIZMU - ŽENE NARODNOM!!!!
hihihihhiihihihihihi
:))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:52   |   opcije


kae to 'jesemti'?
jesenski und turk?
hihihihiihihiiiih
:)))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:53   |   opcije


Evo nekih definicija:

Znak nezrelosti. Napada predeo gaća. Nikad nisam video jednog, ali moj otac i dan danas tvrdi kako sam celo detinjstvo imao pundravce i da su mu se na glavu popeli. Pošto ih on vidi, a ja ne, pitaću ga da li napadaju i region glave, pa ću vam javiti . . . Ništa ne brinite!

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:54   |   opcije


osoba koja je zarazena ovom pojavom (koja se dobija sa vremena na vreme, a pogotovo kad se covek ubija od dosade), skakuce oko vas i udara, dere se, prica nepovezano, jednom recju baguje se...

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:55   |   opcije


Naziv za svaku osobu iz drustva koje je delimicno ili potpuno hiperaktivna. Nastalo je... jebes mi mater ako znam kako, ali znam da se pundravci, kao gamad koja napada guzicu i tera te da budes hiperaktivan, isteruju kaisem sa rupicama kroz koje prolaze u procesu...

Sine, dodji da isteramo pundravce... (sad cu ta de bijem - prim.prev.)

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:56   |   opcije


Izvor: http://vukajlija.com/pundravac

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:56   |   opcije


Pa i ja volim svojeg pundravca :-))

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 22:59   |   opcije


bi ti volela
da e neki brkati vukajlija
opraši?
hihihihihihiihiih
:)))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 22:59   |   opcije


Iza slova su ljudi.

Autor: romantic1az   |   17.05.2011. u 23:00   |   opcije


romantic plače
jer skinul sam
mu gače
romantic tužno
šmrca
želi da ga narodni
prca
hihihihihihihiihih
:)))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 23:01   |   opcije


a bude nekaj
i za tetu vegu
hihihihhiihih
:)))))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 23:01   |   opcije


iza svakog slova
stoji podloga
ili boja
hihihihiihihihii
:)))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 23:02   |   opcije


Znaš što bih ja trenutno voljela? Da me fino prije spavanja izmasira netko koga ne moram ni gledati, ni slušati, samo da mu osjetim ruke na pravim mjestima i da nestane čim ja zaspim.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:02   |   opcije


to je znači ono kaj kod nas veliju crvi u guzici...

Autor: staranaivan   |   17.05.2011. u 23:03   |   opcije


Pundravci su simpatičniji, stari moj :-))

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:05   |   opcije


Zvuče nekak čupavo i zaigrano.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:05   |   opcije


idem sad
nije mi zanimljivo da vega korsiti
i profil romantic
baš sam tužan
šmrc,šmrc
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Autor: narodni_heroj   |   17.05.2011. u 23:09   |   opcije


Kae, junačino, uzmak?! A nemaš kam pobjeći, znaš ono, WE ARE THE BLOG ;-))

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:10   |   opcije


Romantičaru, ti si mi poput znanca iz kafića - kad se sretnemo, nemam niš protiv toga da malo popričamo, ali doma te ne bih pozvala.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:17   |   opcije


Romantičaru, još jednom jasno, nedvosmisleno, bijelo na crnoj podlozi: ne zanima me zbližavanje s tobom. Nikakav privatni kontakt s tobom mi nije ni nakraj pameti. Tvoje komentiranje na svojem blogu toleriram sve dok je u granicama uljudnosti i neosobno, iako priznajem da ga nerijetko smatram nesuvislim.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:24   |   opcije


Aleluja, ukapirao si! Sad ću lakše zaspati :-)) Laka ti noć.

Autor: vegavega8   |   17.05.2011. u 23:28   |   opcije


Ko je spomenuo zbližavanje. Imam već prijateljicu i nije mi to ni na kraj pameti.

Autor: romantic1az   |   18.05.2011. u 0:05   |   opcije


Dodaj komentar