a jesi vražja...mig mig namig

Autor: trazimtejesitu   |   19.05.2011. u 23:50   |   opcije


I tebi istom mjerom ;-))

Autor: vegavega8   |   19.05.2011. u 23:51   |   opcije


ahahahaha
ovo je moj macak... kamatar...lol

Autor: cyberlady   |   19.05.2011. u 23:51   |   opcije


ma to kučka napastuje mačora, a to baš i nejde!

Autor: staranaivan   |   19.05.2011. u 23:52   |   opcije


Point je da kusa dolazi macorcini s LEDJA, hihi

Autor: juicy-mama   |   19.05.2011. u 23:53   |   opcije


ma mislim, gde ih nalaziš, orginalne su..nasmijala sam se do suza

Autor: trazimtejesitu   |   19.05.2011. u 23:53   |   opcije


Ma to ti je kučak, stari moj, ne zna više ni sam jel muško ili žensko koliko ga svi šamaraju ;-))

Autor: vegavega8   |   19.05.2011. u 23:53   |   opcije


Kako bilo da bilo, naravoučenije glasi: nemreš odmah navalit'!

Autor: vegavega8   |   19.05.2011. u 23:54   |   opcije


prije navale moraš lagat, mazat, mazit, obećavat i sve nekako drugačije reči kako bi jebo, kaj ne?

Autor: staranaivan   |   19.05.2011. u 23:56   |   opcije


hehehe

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   19.05.2011. u 23:57   |   opcije


Đuro, čujem da ti NISI pobrao šljagu :-))

Autor: vegavega8   |   19.05.2011. u 23:58   |   opcije


ah ,,pa kavaliri su jos uvijek na cijeni...

Autor: cyberlady   |   19.05.2011. u 23:59   |   opcije


Imam dobre reflekse, pa se izmaknuh ...

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   19.05.2011. u 23:59   |   opcije


Eh, da, cyber, a ovi naši Iskričari samo kukaju kak smo naprasite :-((

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 0:04   |   opcije


Đuro, glavno da je maca našušurila rep :-))

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 0:05   |   opcije


Društvo, laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 0:05   |   opcije


Laka i mirna noć svima, čak i Darkecu :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   20.05.2011. u 0:07   |   opcije


Laku noc, pokosila sam samo malo, jer je takva vlaga u zraku, tj. zrak je u vlagi, da sam morala prestat,stusirala sam se i oprala kosu i eto, sad vi idete coriti...

Autor: juicy-mama   |   20.05.2011. u 0:09   |   opcije


Ja ostajem, previše cyclinga danas, testosterone levels high, nema prije 3 ujutro :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   20.05.2011. u 0:10   |   opcije


Moram i ja cycling, da se i meni testosteron podigne:)))

Autor: juicy-mama   |   20.05.2011. u 0:21   |   opcije


Dodaj komentar