a jesi vražja...mig mig namig
Autor: trazimtejesitu | 19.05.2011. u 23:50 | opcije
I tebi istom mjerom ;-))
Autor: vegavega8 | 19.05.2011. u 23:51 | opcije
ahahahaha
ovo je moj macak... kamatar...lol
Autor: cyberlady | 19.05.2011. u 23:51 | opcije
ma to kučka napastuje mačora, a to baš i nejde!
Autor: staranaivan | 19.05.2011. u 23:52 | opcije
Point je da kusa dolazi macorcini s LEDJA, hihi
Autor: juicy-mama | 19.05.2011. u 23:53 | opcije
ma mislim, gde ih nalaziš, orginalne su..nasmijala sam se do suza
Autor: trazimtejesitu | 19.05.2011. u 23:53 | opcije
Ma to ti je kučak, stari moj, ne zna više ni sam jel muško ili žensko koliko ga svi šamaraju ;-))
Autor: vegavega8 | 19.05.2011. u 23:53 | opcije
Kako bilo da bilo, naravoučenije glasi: nemreš odmah navalit'!
Autor: vegavega8 | 19.05.2011. u 23:54 | opcije
prije navale moraš lagat, mazat, mazit, obećavat i sve nekako drugačije reči kako bi jebo, kaj ne?
Autor: staranaivan | 19.05.2011. u 23:56 | opcije
hehehe
Autor: GeorgeClooney_pravi | 19.05.2011. u 23:57 | opcije
Đuro, čujem da ti NISI pobrao šljagu :-))
Autor: vegavega8 | 19.05.2011. u 23:58 | opcije
ah ,,pa kavaliri su jos uvijek na cijeni...
Autor: cyberlady | 19.05.2011. u 23:59 | opcije
Imam dobre reflekse, pa se izmaknuh ...
Autor: GeorgeClooney_pravi | 19.05.2011. u 23:59 | opcije
Eh, da, cyber, a ovi naši Iskričari samo kukaju kak smo naprasite :-((
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 0:04 | opcije
Đuro, glavno da je maca našušurila rep :-))
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 0:05 | opcije
Društvo, laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 0:05 | opcije
Laka i mirna noć svima, čak i Darkecu :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 20.05.2011. u 0:07 | opcije
Laku noc, pokosila sam samo malo, jer je takva vlaga u zraku, tj. zrak je u vlagi, da sam morala prestat,stusirala sam se i oprala kosu i eto, sad vi idete coriti...
Autor: juicy-mama | 20.05.2011. u 0:09 | opcije
Ja ostajem, previše cyclinga danas, testosterone levels high, nema prije 3 ujutro :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 20.05.2011. u 0:10 | opcije
Moram i ja cycling, da se i meni testosteron podigne:)))
Autor: juicy-mama | 20.05.2011. u 0:21 | opcije
