zabiju glavu u pijesak i naguze se.
pa konačno dobiju
Autor: Milostiva | 20.05.2011. u 13:50 | opcije
Je, imate pravo, Milostiva - ne samo luzeri, nego i ljenčine!
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 13:54 | opcije
Ribari, cyber? Oni valjda zagnjure glavu.
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 13:54 | opcije
haha,o jebemti. umrit ću od smija.
moram ovaj komentar kopirati za prijatelja pedera
jebo me dan ako nije samo za to posta peder
Autor: Milostiva | 20.05.2011. u 13:55 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=Kq_UrvahaJY&feature=related
ispravak.. :))))
Autor: cyberlady | 20.05.2011. u 14:07 | opcije
BLJUTIFUL LUZERS
Autor: John_Barleycorn | 20.05.2011. u 14:09 | opcije
Nije ni loše ponekad biti luzer ;-))
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 14:20 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=tHOgkgnZAdc&feature=related
:)))
Autor: cyberlady | 20.05.2011. u 14:28 | opcije
