zabiju glavu u pijesak i naguze se.
pa konačno dobiju

Autor: Milostiva   |   20.05.2011. u 13:50   |   opcije


Je, imate pravo, Milostiva - ne samo luzeri, nego i ljenčine!

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 13:54   |   opcije


Ribari, cyber? Oni valjda zagnjure glavu.

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 13:54   |   opcije


haha,o jebemti. umrit ću od smija.
moram ovaj komentar kopirati za prijatelja pedera
jebo me dan ako nije samo za to posta peder

Autor: Milostiva   |   20.05.2011. u 13:55   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=Kq_UrvahaJY&feature=related
ispravak.. :))))

Autor: cyberlady   |   20.05.2011. u 14:07   |   opcije


BLJUTIFUL LUZERS

Autor: John_Barleycorn   |   20.05.2011. u 14:09   |   opcije


Nije ni loše ponekad biti luzer ;-))

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 14:20   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=tHOgkgnZAdc&feature=related
:)))

Autor: cyberlady   |   20.05.2011. u 14:28   |   opcije


Dodaj komentar