krepat ću od smijeha..
samo da mi ne zgadiš more .. :))
(i moje prvo ovogodišnje skidanje )

Autor: Petra-a-stijena   |   20.05.2011. u 23:33   |   opcije


Odlična je:)

Autor: marta-marta   |   20.05.2011. u 23:34   |   opcije


Eh, Petra... zabaviš se brojanjem i sve ti je fino! ;-))

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 23:35   |   opcije


koga da brojim ?!
kitove?
sad je moda brojanja dupina..
(a možda si na ovčice mislila :)

Autor: Petra-a-stijena   |   20.05.2011. u 23:37   |   opcije


Kaj god te veseli brojati. Ova se zabavila kitom, ali ti možeš i ritom.

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 23:37   |   opcije


kad ovo vidim uvijek zažalim što si u Italiji u Padovi na buvljaku nisam kupio pregaču, pogađate, s pločicama, a još je bilo fantastičnih drugih. super fora što si si ju nabavila. ja majmun kupio rolex sat koji još uijek kao za inat ide, bljak :)

Autor: Illija   |   20.05.2011. u 23:37   |   opcije


Illija, ja sam u Zagrebu kupila pregaču s nakostriješenom mačkom i natpisom "Fashion Victim", ali ovakvo aljinče (još!) nemam - ako ga negdje vidiš, brzo dojavi :-)))

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 23:40   |   opcije


E, viš, gdje je juicy? Toga sigurno ima va Ameriki.

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 23:41   |   opcije


vega i sad bi ti kitu u usta?

Autor: dudhaimurvimorus   |   20.05.2011. u 23:46   |   opcije


Kita boli. More.

Autor: dudhaimurvimorus   |   20.05.2011. u 23:46   |   opcije


znam samo jedno. ako propustiš ono što ti se svidi teško je da ćeš vrlo ubrzo to isto prepoznati kao; idem, sad, to je to. sam sam se u to uvjerio.

Autor: Illija   |   20.05.2011. u 23:47   |   opcije


Svileni, kad nemrem kita na udicu!

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 23:49   |   opcije


Illija, ak je neki kit, onda ne bu v rit.

Autor: vegavega8   |   20.05.2011. u 23:49   |   opcije


Dodaj komentar