BROJALICA: EN DEN DORE, DUBOKO JE MORE, A U MORU KIT...

20.05.2011. u 23:29 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
krepat ću od smijeha..
samo da mi ne zgadiš more .. :))
(i moje prvo ovogodišnje skidanje )
Autor: Petra-a-stijena | 20.05.2011. u 23:33 | opcije
Odlična je:)
Autor: marta-marta | 20.05.2011. u 23:34 | opcije
Eh, Petra... zabaviš se brojanjem i sve ti je fino! ;-))
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 23:35 | opcije
koga da brojim ?!
kitove?
sad je moda brojanja dupina..
(a možda si na ovčice mislila :)
Autor: Petra-a-stijena | 20.05.2011. u 23:37 | opcije
Kaj god te veseli brojati. Ova se zabavila kitom, ali ti možeš i ritom.
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 23:37 | opcije
kad ovo vidim uvijek zažalim što si u Italiji u Padovi na buvljaku nisam kupio pregaču, pogađate, s pločicama, a još je bilo fantastičnih drugih. super fora što si si ju nabavila. ja majmun kupio rolex sat koji još uijek kao za inat ide, bljak :)
Autor: Illija | 20.05.2011. u 23:37 | opcije
Illija, ja sam u Zagrebu kupila pregaču s nakostriješenom mačkom i natpisom "Fashion Victim", ali ovakvo aljinče (još!) nemam - ako ga negdje vidiš, brzo dojavi :-)))
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 23:40 | opcije
E, viš, gdje je juicy? Toga sigurno ima va Ameriki.
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 23:41 | opcije
vega i sad bi ti kitu u usta?
Autor: dudhaimurvimorus | 20.05.2011. u 23:46 | opcije
Kita boli. More.
Autor: dudhaimurvimorus | 20.05.2011. u 23:46 | opcije
znam samo jedno. ako propustiš ono što ti se svidi teško je da ćeš vrlo ubrzo to isto prepoznati kao; idem, sad, to je to. sam sam se u to uvjerio.
Autor: Illija | 20.05.2011. u 23:47 | opcije
Svileni, kad nemrem kita na udicu!
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 23:49 | opcije
Illija, ak je neki kit, onda ne bu v rit.
Autor: vegavega8 | 20.05.2011. u 23:49 | opcije