ja vilenjake...))
Autor: cyberlady | 21.05.2011. u 10:39 | opcije
u kako je ovaj lav ponosan kraj njih :-))
Autor: monkas | 21.05.2011. u 10:40 | opcije
A bormeš su i cure lafice ;-))
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 10:42 | opcije
lavovi su nikakvi jebači ,čak imaju deformirane kromosone i ne znaju oploditi ženku, ovan je puno bolji tj moja malenkost znaju zadovoljiti 100 ovaca ,zato je i janjetina cijenjena
Autor: dojdimividimeuzmime | 21.05.2011. u 10:45 | opcije
ha ha koja samopromocija
Autor: monkas | 21.05.2011. u 10:47 | opcije
Frigaj ga, dojdek, tebe i tvoje na koncu ipak prikolju, ne? A lav kolje kog hoće... i sve drugo. Što god ti rekao.
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 10:49 | opcije
hahahahahaaa...
macke su zakon...
Autor: cyberlady | 21.05.2011. u 10:57 | opcije
Kralj ne treba rogove ;-))
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 10:59 | opcije
vega i ti si kraljica...hahahahaaaa
Autor: cyberlady | 21.05.2011. u 11:02 | opcije
kralj je precjenjen i niškoristan, zašto je ovan prvi u zodijaku?, zna se zato što je najbolji od svih , da potira ostale životinjice u stampedo
Autor: dojdimividimeuzmime | 21.05.2011. u 11:16 | opcije
Hebga, dojdek, kak god zemeš, ovan na koncu dobije ovce, a lav mačke ;-))
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 11:20 | opcije
(A ovcu si mrkne onak, usput.)
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 11:20 | opcije
http://youtu.be/1KMIWCB1JQs
Autor: dojdimividimeuzmime | 21.05.2011. u 11:22 | opcije
ovce imaju finiju dlaku od mačkea i ne grebu tako da su mi draže ionako ovčice
Autor: dojdimividimeuzmime | 21.05.2011. u 11:24 | opcije
Sam se ti tješi... a izgubio bi glavu da naletiš na lavicu ;-))
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 11:36 | opcije
