ja vilenjake...))

Autor: cyberlady   |   21.05.2011. u 10:39   |   opcije


u kako je ovaj lav ponosan kraj njih :-))

Autor: monkas   |   21.05.2011. u 10:40   |   opcije


A bormeš su i cure lafice ;-))

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 10:42   |   opcije


lavovi su nikakvi jebači ,čak imaju deformirane kromosone i ne znaju oploditi ženku, ovan je puno bolji tj moja malenkost znaju zadovoljiti 100 ovaca ,zato je i janjetina cijenjena

Autor: dojdimividimeuzmime   |   21.05.2011. u 10:45   |   opcije


ha ha koja samopromocija

Autor: monkas   |   21.05.2011. u 10:47   |   opcije


Frigaj ga, dojdek, tebe i tvoje na koncu ipak prikolju, ne? A lav kolje kog hoće... i sve drugo. Što god ti rekao.

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 10:49   |   opcije


hahahahahaaa...
macke su zakon...

Autor: cyberlady   |   21.05.2011. u 10:57   |   opcije


Kralj ne treba rogove ;-))

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 10:59   |   opcije


vega i ti si kraljica...hahahahaaaa

Autor: cyberlady   |   21.05.2011. u 11:02   |   opcije


kralj je precjenjen i niškoristan, zašto je ovan prvi u zodijaku?, zna se zato što je najbolji od svih , da potira ostale životinjice u stampedo

Autor: dojdimividimeuzmime   |   21.05.2011. u 11:16   |   opcije


Hebga, dojdek, kak god zemeš, ovan na koncu dobije ovce, a lav mačke ;-))

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 11:20   |   opcije


(A ovcu si mrkne onak, usput.)

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 11:20   |   opcije


http://youtu.be/1KMIWCB1JQs

Autor: dojdimividimeuzmime   |   21.05.2011. u 11:22   |   opcije


ovce imaju finiju dlaku od mačkea i ne grebu tako da su mi draže ionako ovčice

Autor: dojdimividimeuzmime   |   21.05.2011. u 11:24   |   opcije


Sam se ti tješi... a izgubio bi glavu da naletiš na lavicu ;-))

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 11:36   |   opcije


Dodaj komentar