ma i on će se izvući .-)

Autor: monkas   |   21.05.2011. u 23:35   |   opcije


ne bih rekla...

Autor: cyberlady   |   21.05.2011. u 23:40   |   opcije


pa bar jedan dio njega će se izvući :-)

Autor: monkas   |   21.05.2011. u 23:41   |   opcije


A pesek?

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 23:45   |   opcije


mislim da će on u ovoj priči najbolje proći

Autor: monkas   |   21.05.2011. u 23:47   |   opcije


A možda se samo želi malo maziti ;-))

Autor: vegavega8   |   21.05.2011. u 23:50   |   opcije


ili je samo jako gladan

Autor: monkas   |   21.05.2011. u 23:52   |   opcije


Ma, ja mislim da bi se igrao. Uostalom, kaj mu ovaj tu maše pred nosom! ;-))

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 0:02   |   opcije


Dodaj komentar