ma i on će se izvući .-)
Autor: monkas | 21.05.2011. u 23:35 | opcije
ne bih rekla...
Autor: cyberlady | 21.05.2011. u 23:40 | opcije
pa bar jedan dio njega će se izvući :-)
Autor: monkas | 21.05.2011. u 23:41 | opcije
A pesek?
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 23:45 | opcije
mislim da će on u ovoj priči najbolje proći
Autor: monkas | 21.05.2011. u 23:47 | opcije
A možda se samo želi malo maziti ;-))
Autor: vegavega8 | 21.05.2011. u 23:50 | opcije
ili je samo jako gladan
Autor: monkas | 21.05.2011. u 23:52 | opcije
Ma, ja mislim da bi se igrao. Uostalom, kaj mu ovaj tu maše pred nosom! ;-))
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 0:02 | opcije
