DOBAR POGLED

22.05.2011. u 9:16   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vidovit lik

Autor: Milostiva   |   22.05.2011. u 9:18   |   opcije


Malo distanciran.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 9:24   |   opcije


odsutan pogled , ko zna o kakvom ulju razmišlja:-)))
Djutro ;-)

Autor: biserna   |   22.05.2011. u 9:29   |   opcije


Ja bih rekla da je pogled vrlo fokusiran; ali ulje, biserna? Možebit, morti ja nisam dovoljno nadahnuta. ;-))

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 9:31   |   opcije


Ja vidim robota , moja mašta ide sto na sat ovo jutro:-)))
Rečeno mi ja baš sada da moramo kamenje u kantuniču na podu namazati maslinovim uljem da bude otporno i sjajno...hm...eto...ako kamenje sa maslinovim uljem kako tek robot?

Autor: biserna   |   22.05.2011. u 9:35   |   opcije


Pogledaj malo bolje, biserna, vidjet ćeš da ovo uopće nije robot; a u odrazu kacige ćeš ugledati isto što i on.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 9:39   |   opcije


Nego, kako tvoji streptokoki? Nadam se da se nisu ugnijezdili.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 9:39   |   opcije


Loše....a i jučer mi bila prijateljicakoja radi u dječjoj bolnici Kantrida u laboratoriju je šef...i uplašila me dodatno , shit.......:-(

Autor: biserna   |   22.05.2011. u 9:42   |   opcije


Ajd napiši na pvt.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 9:45   |   opcije


njegov il moj?

Autor: sassumi   |   22.05.2011. u 13:08   |   opcije


Dodaj komentar