vidovit lik
Autor: Milostiva | 22.05.2011. u 9:18 | opcije
Malo distanciran.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 9:24 | opcije
odsutan pogled , ko zna o kakvom ulju razmišlja:-)))
Djutro ;-)
Autor: biserna | 22.05.2011. u 9:29 | opcije
Ja bih rekla da je pogled vrlo fokusiran; ali ulje, biserna? Možebit, morti ja nisam dovoljno nadahnuta. ;-))
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 9:31 | opcije
Ja vidim robota , moja mašta ide sto na sat ovo jutro:-)))
Rečeno mi ja baš sada da moramo kamenje u kantuniču na podu namazati maslinovim uljem da bude otporno i sjajno...hm...eto...ako kamenje sa maslinovim uljem kako tek robot?
Autor: biserna | 22.05.2011. u 9:35 | opcije
Pogledaj malo bolje, biserna, vidjet ćeš da ovo uopće nije robot; a u odrazu kacige ćeš ugledati isto što i on.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 9:39 | opcije
Nego, kako tvoji streptokoki? Nadam se da se nisu ugnijezdili.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 9:39 | opcije
Loše....a i jučer mi bila prijateljicakoja radi u dječjoj bolnici Kantrida u laboratoriju je šef...i uplašila me dodatno , shit.......:-(
Autor: biserna | 22.05.2011. u 9:42 | opcije
Ajd napiši na pvt.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 9:45 | opcije
njegov il moj?
Autor: sassumi | 22.05.2011. u 13:08 | opcije
