sumnjam da će mu i red bull pomoći :-))

Autor: monkas   |   22.05.2011. u 14:58   |   opcije


To je kobila, monkas. S kobilama možda pali.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 14:59   |   opcije


ha ha neznam možda vrijedi i pokušati iako mislim da bi ovoj kobili krila bolje dao neki konj :-))

Autor: monkas   |   22.05.2011. u 15:01   |   opcije


Nekad su je zvali "Leptirica", a hebga, sad je samo stara kobila.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:02   |   opcije


Podsjeća me to na onaj vic kad je Mujo uhvatio zlatnu ribicu. Pa mu ona veli, "Bolan, Mujo, pusti me, ispunit ću ti tri želje!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:03   |   opcije


A Mujo gleda oko sebe i nikako da se sjeti što bi ono mogao poželjeti. Veli njemu zlatna ribica, "Brže, Mujo, misli, uginut ću dok se ti dosjetiš!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:03   |   opcije


E, sjeti se Mujo kako su ga zamalo zaklali hajduci, pa kaže: "Evo, ja b' tio da budem jak da ne može čakija da me probode."
"Jak si, Mujo, ajde brzo drugu želju!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:05   |   opcije


Misli Mujo, misli i dosjeti se kako su ga onomad kad je kokošario zamalo upucali, pa kaže ribici: "Oću da budem čvrst da ne može kubura da me ubije!"
"Čvrst si, Mujo, ajde brzo treću, umirem!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:06   |   opcije


Misli Mujo, misli, a nikako da se dosjeti. "Ma bolan Mujo, gledaj oko sebe, past će ti nešto na pamet! Ajde brzo, treću!" Gleda Mujo, gleda, i napokon mu sine: "Oću da u gaćama imam što i onaj konj ondje na livadi!"
"Imaš, Mujo, ne brini, a sad me puštaj natrag u vodu!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:07   |   opcije


Pusti nju Mujo, kad u to evo ti Hase.
"Bolan Haso, vadi čakiju i udri me evo ovdje, posred prsa!"
"Jesi lud, bolan Mujo, najboljeg prijatelja da ubijem?!"
"Udaraj kad ti kažem!"
I udri Haso, a čakija se prelomi.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:08   |   opcije


Haso se sav izbeljio od čuda, a Mujo se samo smije. "Vadi sad kuburu i pucaj, evo, točno ovdje!" Razdrlji Mujo košulju i pokaže na srce.
"Ma jesi poludio, bolan, ako te čakija nije ubila, kubura ima da te smakne!"
"Ne laprdaj nego pucaj!"
I ispali Haso metak, kad metak se odbije.
"Auuuuuuuuu, čuda neviđena!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:10   |   opcije


"A sa'š tek da vidiš što je junačina", namigne Mujo i raspaše hlače.
Haso izbeljio oči u nevjerici.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:10   |   opcije


Hehehehehe...

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:10   |   opcije


"Bolan Mujo, pa šta je ovo, ja mislio - ti prava muškarčina, kad ono: obična konjska pizda!"

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:11   |   opcije


Taj je baš dobar.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:12   |   opcije


Nego...misliš li da bi bilo poštenije da analiziramo druge na pvt-u?

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:12   |   opcije


ha ha dobar ,dobar :-))

Autor: monkas   |   22.05.2011. u 15:13   |   opcije


Ne bi. Onda ne bi znali što o njima mislimo. Ovako im je na znanje i ravnanje. Meni je pvt samo za ljubovanje.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:14   |   opcije


Hehe.Tako sam nekako i mislila.Nego...koliko veza trenutno hendlaš na pvtu?

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:15   |   opcije


Četiri i još sedam u zametku. A ti?

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:19   |   opcije


Nijednu:( Neodlučna sam.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:19   |   opcije


Privlače me samo devijantni tipovi i fetišisti.A oni su toliko različiti da se nemrem odlučiti.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:20   |   opcije


bez se.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:21   |   opcije


Povremeno ulijeće jedan zanimljiv.Nick mu "najlonke"

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:21   |   opcije


Pardonček..."hulahopke"

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:22   |   opcije


Tog znam i ja, mislim da smo bili u vezi, ali je brzo pukla. Slaba kvaliteta tih najlonki :-((

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:22   |   opcije


Jesi sigurna da je hulahopke a ne hulahup?

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:23   |   opcije


hulahopke.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:23   |   opcije


Županija mi ne odgovara.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:24   |   opcije


E, onda nije jedan od mojih. Osim ako se nije preimenovao.

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:25   |   opcije


Sad će navaliti ovi koji se pale na nožne prste - sezona sandala i japanki počinje :-))

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:25   |   opcije


Pao mi kamen sa srca.ne bih htjela biti kriva za raspad neke od tvojih veza.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:26   |   opcije


Moram malo off, hebga...

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:26   |   opcije


he he pa di nađe taj nick-hulahopke :-)) sigurno su mu fetiš :-))

Autor: monkas   |   22.05.2011. u 15:26   |   opcije


Još mi se nijedan nije javio.Mislim da bih trebala staviti fotku stopala u profil.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:27   |   opcije


S jednim nožnoprsnim sam imala jednu od prvih veza na Iskrici - nezaboravnih pola sata u Ribnjaku :-))

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:27   |   opcije


Pa daa.Tako se i dopisuje:)"Nosiš li hulahopke?"

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:27   |   opcije


Hehehe...bilo bi zabavno biti s nekim kog napaljuju nožni prsti.Ne moraš se mučiti.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:29   |   opcije


Jedino ne znam postoji li foot job.Ček da pogledam...

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:31   |   opcije


Naravno:)postoji.Hahahah!

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:32   |   opcije


Svršava na sandale!!!jbt..ubila bih ga.Majkemi.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:33   |   opcije


Ups...shoejob.Ideš.

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:34   |   opcije


Ljudi su fakat blesavi:)))

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:37   |   opcije


Foot domina:) Hm...

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:38   |   opcije


Bha..izgubim fokus čim ugledam zgodne sandale.Gibam:)Baj!

Autor: marta-marta   |   22.05.2011. u 15:40   |   opcije


Ovaj moj mi je htio cuclati palac u parku. A meni bilo neugodno zbog prašine :-((

Autor: vegavega8   |   22.05.2011. u 15:42   |   opcije


Baš sam čeče... al imam sve zube jes da su plaćeni al su svi... Što se tiče boje kose pogodila si :-)))) A paučine nema ;-)

Autor: leptirica_57   |   22.05.2011. u 19:17   |   opcije


Dodaj komentar