POPIJ RED BULL - MOŽDA TI VRATI KRILA...

22.05.2011. u 14:57 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
sumnjam da će mu i red bull pomoći :-))
Autor: monkas | 22.05.2011. u 14:58 | opcije
To je kobila, monkas. S kobilama možda pali.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 14:59 | opcije
ha ha neznam možda vrijedi i pokušati iako mislim da bi ovoj kobili krila bolje dao neki konj :-))
Autor: monkas | 22.05.2011. u 15:01 | opcije
Nekad su je zvali "Leptirica", a hebga, sad je samo stara kobila.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:02 | opcije
Podsjeća me to na onaj vic kad je Mujo uhvatio zlatnu ribicu. Pa mu ona veli, "Bolan, Mujo, pusti me, ispunit ću ti tri želje!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:03 | opcije
A Mujo gleda oko sebe i nikako da se sjeti što bi ono mogao poželjeti. Veli njemu zlatna ribica, "Brže, Mujo, misli, uginut ću dok se ti dosjetiš!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:03 | opcije
E, sjeti se Mujo kako su ga zamalo zaklali hajduci, pa kaže: "Evo, ja b' tio da budem jak da ne može čakija da me probode."
"Jak si, Mujo, ajde brzo drugu želju!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:05 | opcije
Misli Mujo, misli i dosjeti se kako su ga onomad kad je kokošario zamalo upucali, pa kaže ribici: "Oću da budem čvrst da ne može kubura da me ubije!"
"Čvrst si, Mujo, ajde brzo treću, umirem!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:06 | opcije
Misli Mujo, misli, a nikako da se dosjeti. "Ma bolan Mujo, gledaj oko sebe, past će ti nešto na pamet! Ajde brzo, treću!" Gleda Mujo, gleda, i napokon mu sine: "Oću da u gaćama imam što i onaj konj ondje na livadi!"
"Imaš, Mujo, ne brini, a sad me puštaj natrag u vodu!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:07 | opcije
Pusti nju Mujo, kad u to evo ti Hase.
"Bolan Haso, vadi čakiju i udri me evo ovdje, posred prsa!"
"Jesi lud, bolan Mujo, najboljeg prijatelja da ubijem?!"
"Udaraj kad ti kažem!"
I udri Haso, a čakija se prelomi.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:08 | opcije
Haso se sav izbeljio od čuda, a Mujo se samo smije. "Vadi sad kuburu i pucaj, evo, točno ovdje!" Razdrlji Mujo košulju i pokaže na srce.
"Ma jesi poludio, bolan, ako te čakija nije ubila, kubura ima da te smakne!"
"Ne laprdaj nego pucaj!"
I ispali Haso metak, kad metak se odbije.
"Auuuuuuuuu, čuda neviđena!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:10 | opcije
"A sa'š tek da vidiš što je junačina", namigne Mujo i raspaše hlače.
Haso izbeljio oči u nevjerici.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:10 | opcije
Hehehehehe...
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:10 | opcije
"Bolan Mujo, pa šta je ovo, ja mislio - ti prava muškarčina, kad ono: obična konjska pizda!"
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:11 | opcije
Taj je baš dobar.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:12 | opcije
Nego...misliš li da bi bilo poštenije da analiziramo druge na pvt-u?
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:12 | opcije
ha ha dobar ,dobar :-))
Autor: monkas | 22.05.2011. u 15:13 | opcije
Ne bi. Onda ne bi znali što o njima mislimo. Ovako im je na znanje i ravnanje. Meni je pvt samo za ljubovanje.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:14 | opcije
Hehe.Tako sam nekako i mislila.Nego...koliko veza trenutno hendlaš na pvtu?
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:15 | opcije
Četiri i još sedam u zametku. A ti?
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:19 | opcije
Nijednu:( Neodlučna sam.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:19 | opcije
Privlače me samo devijantni tipovi i fetišisti.A oni su toliko različiti da se nemrem odlučiti.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:20 | opcije
bez se.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:21 | opcije
Povremeno ulijeće jedan zanimljiv.Nick mu "najlonke"
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:21 | opcije
Pardonček..."hulahopke"
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:22 | opcije
Tog znam i ja, mislim da smo bili u vezi, ali je brzo pukla. Slaba kvaliteta tih najlonki :-((
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:22 | opcije
Jesi sigurna da je hulahopke a ne hulahup?
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:23 | opcije
hulahopke.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:23 | opcije
Županija mi ne odgovara.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:24 | opcije
E, onda nije jedan od mojih. Osim ako se nije preimenovao.
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:25 | opcije
Sad će navaliti ovi koji se pale na nožne prste - sezona sandala i japanki počinje :-))
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:25 | opcije
Pao mi kamen sa srca.ne bih htjela biti kriva za raspad neke od tvojih veza.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:26 | opcije
Moram malo off, hebga...
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:26 | opcije
he he pa di nađe taj nick-hulahopke :-)) sigurno su mu fetiš :-))
Autor: monkas | 22.05.2011. u 15:26 | opcije
Još mi se nijedan nije javio.Mislim da bih trebala staviti fotku stopala u profil.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:27 | opcije
S jednim nožnoprsnim sam imala jednu od prvih veza na Iskrici - nezaboravnih pola sata u Ribnjaku :-))
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:27 | opcije
Pa daa.Tako se i dopisuje:)"Nosiš li hulahopke?"
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:27 | opcije
Hehehe...bilo bi zabavno biti s nekim kog napaljuju nožni prsti.Ne moraš se mučiti.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:29 | opcije
Jedino ne znam postoji li foot job.Ček da pogledam...
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:31 | opcije
Naravno:)postoji.Hahahah!
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:32 | opcije
Svršava na sandale!!!jbt..ubila bih ga.Majkemi.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:33 | opcije
Ups...shoejob.Ideš.
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:34 | opcije
Ljudi su fakat blesavi:)))
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:37 | opcije
Foot domina:) Hm...
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:38 | opcije
Bha..izgubim fokus čim ugledam zgodne sandale.Gibam:)Baj!
Autor: marta-marta | 22.05.2011. u 15:40 | opcije
Ovaj moj mi je htio cuclati palac u parku. A meni bilo neugodno zbog prašine :-((
Autor: vegavega8 | 22.05.2011. u 15:42 | opcije
Baš sam čeče... al imam sve zube jes da su plaćeni al su svi... Što se tiče boje kose pogodila si :-)))) A paučine nema ;-)
Autor: leptirica_57 | 22.05.2011. u 19:17 | opcije