"Vi o Bogu, o Bogu vi?"
hehe
dolijala maca. na ispovijed
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 10:46 | opcije
Kod tzv. pob(l)ožnjaka mi se najviše gadi mješavina žicarluka, cjenjkanja i licemjerja.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 10:49 | opcije
Žicarluk: "Voli me, o voli ti mene!"
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 10:50 | opcije
Cjenjkanje: "Ako me (za)voliš, i ja ću tebe. Ili ću bar mrziti iste kao ti."
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 10:51 | opcije
Licemjerje: "JA ne žicam, ne cjenjkam se i ne lažem."
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 10:51 | opcije
meni pozivanje na Boga, ž. solidarnost i članstvou cepteru valjda
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 10:57 | opcije
Ja se pozivam samo na Partiju. Šnapsa.
Autor: dudhaimurvimorus | 23.05.2011. u 10:59 | opcije
Jel' tu mogu psovati ko kočijaš, a psovka mi donosi duhovno olakšanje koje je često skriveno čak i molitvi
Autor: dudhaimurvimorus | 23.05.2011. u 11:00 | opcije
Je, da, sve su to autoriteti na svojem području. Nedokazani i nedokazivi. Ali štaš, bolje išta nego ništa! Ili tarot.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 11:01 | opcije
Možeš, Svileni, i to pod vlastitim nickom, ne moraš biti čak ni kočijaš.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 11:02 | opcije
Heheh, mislim da se ovdje mnogi osjećaju p(r)ozvanima uz šnaps. Tekući ;-))
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 11:03 | opcije
a možda da idemo kod pitarice psovati.
ona je ovlaštena udijeliti oprost.
a vidim i da je u vezi s drugim svijetom, jedino ne znam je li preko t-kome ili kako
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 11:03 | opcije
Sumnjam da bi nas primila dok je pitarica. Možda kad postane mornarica.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 11:05 | opcije
Ne moram, al' želim biti ko kočijaš, ko svaki pošteni rvacki tajfun.
Autor: dudhaimurvimorus | 23.05.2011. u 11:06 | opcije
Spoštujem vsako avtoriteto, laično ali sveto http://youtu.be/nwvQWITu1sY
Autor: dudhaimurvimorus | 23.05.2011. u 11:09 | opcije
Ožeži onda, Svileni, ali prvo b(l)ogu zahvali što imaš čime!
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 11:10 | opcije
Al' ja bih nekome zavalio.
Autor: dudhaimurvimorus | 23.05.2011. u 11:15 | opcije
Pravi vjernik prvo uvali, a onda zavali, Svileni. Cccccc!
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 11:17 | opcije
Pa tako ti je to, prvo uvališ, pa kažeš:-Oprosti Alene!
Autor: dudhaimurvimorus | 23.05.2011. u 11:19 | opcije
s kajinom za pranje nogu će ona u mornaricu. kapetanica
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 11:20 | opcije
