POB(L)OŽNA

23.05.2011. u 10:43   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

"Vi o Bogu, o Bogu vi?"
hehe
dolijala maca. na ispovijed

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 10:46   |   opcije


Kod tzv. pob(l)ožnjaka mi se najviše gadi mješavina žicarluka, cjenjkanja i licemjerja.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 10:49   |   opcije


Žicarluk: "Voli me, o voli ti mene!"

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 10:50   |   opcije


Cjenjkanje: "Ako me (za)voliš, i ja ću tebe. Ili ću bar mrziti iste kao ti."

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 10:51   |   opcije


Licemjerje: "JA ne žicam, ne cjenjkam se i ne lažem."

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 10:51   |   opcije


meni pozivanje na Boga, ž. solidarnost i članstvou cepteru valjda

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 10:57   |   opcije


Ja se pozivam samo na Partiju. Šnapsa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.05.2011. u 10:59   |   opcije


Jel' tu mogu psovati ko kočijaš, a psovka mi donosi duhovno olakšanje koje je često skriveno čak i molitvi

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.05.2011. u 11:00   |   opcije


Je, da, sve su to autoriteti na svojem području. Nedokazani i nedokazivi. Ali štaš, bolje išta nego ništa! Ili tarot.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 11:01   |   opcije


Možeš, Svileni, i to pod vlastitim nickom, ne moraš biti čak ni kočijaš.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 11:02   |   opcije


Heheh, mislim da se ovdje mnogi osjećaju p(r)ozvanima uz šnaps. Tekući ;-))

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 11:03   |   opcije


a možda da idemo kod pitarice psovati.
ona je ovlaštena udijeliti oprost.
a vidim i da je u vezi s drugim svijetom, jedino ne znam je li preko t-kome ili kako

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 11:03   |   opcije


Sumnjam da bi nas primila dok je pitarica. Možda kad postane mornarica.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 11:05   |   opcije


Ne moram, al' želim biti ko kočijaš, ko svaki pošteni rvacki tajfun.

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.05.2011. u 11:06   |   opcije


Spoštujem vsako avtoriteto, laično ali sveto http://youtu.be/nwvQWITu1sY

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.05.2011. u 11:09   |   opcije


Ožeži onda, Svileni, ali prvo b(l)ogu zahvali što imaš čime!

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 11:10   |   opcije


Al' ja bih nekome zavalio.

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.05.2011. u 11:15   |   opcije


Pravi vjernik prvo uvali, a onda zavali, Svileni. Cccccc!

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 11:17   |   opcije


Pa tako ti je to, prvo uvališ, pa kažeš:-Oprosti Alene!

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.05.2011. u 11:19   |   opcije


s kajinom za pranje nogu će ona u mornaricu. kapetanica

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 11:20   |   opcije


Dodaj komentar