Hahahahahahah!
Autor: marta-marta | 23.05.2011. u 23:16 | opcije
E...ako je ona fakat Drmax...nije fora smijati se.Nekako mi to, kajaznam...k'o da se rugam invalidu.
Autor: marta-marta | 23.05.2011. u 23:17 | opcije
Zaštitni znak: perika.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:17 | opcije
lepršavo,s diskretno naglašenim motivima tradicije u vidu pvc kese
ima li lemozine
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 23:18 | opcije
Zato se ja drmčetu i nisam rugala. A o njoj sam imala bolje mišljenje.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:18 | opcije
ha ha koje usklađene boje-zna teta ili strićek što je u modi :-))
Autor: monkas | 23.05.2011. u 23:18 | opcije
A u kesi mirišljave soli za banjanje nogu.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:19 | opcije
ahh...svejedno je fotka odlično sjela.respekt.
Autor: marta-marta | 23.05.2011. u 23:19 | opcije
de ne jebi, kad mi povade zube, ja ću biti skoro pa sto posto invalidna osoba.
osta jezik bez zaštite
a s ovolikim sisama sam već polu
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 23:19 | opcije
DJ Juicy:
http://www.youtube.com/watch?v=tf7lTA2OFiU&feature=related
Autor: juicy-mama | 23.05.2011. u 23:20 | opcije
jedino ova vrećica malo bode u oči :-))
Autor: monkas | 23.05.2011. u 23:20 | opcije
Ok.vi se rugajte a ja ću pocikivat'.Tako je pristojno.
Autor: marta-marta | 23.05.2011. u 23:20 | opcije
:) Dr Vega zna znanje.
Autor: marta-marta | 23.05.2011. u 23:21 | opcije
Laka vam noć.Moram u krpe.Cmok!
Autor: marta-marta | 23.05.2011. u 23:21 | opcije
Jeste li poslusali Crven fesic nano?
Nema na engleskom, zao mi je, samo na nasem
Autor: juicy-mama | 23.05.2011. u 23:23 | opcije
Hehe, sad ću ja otvoriti profil Dr.Wexl pa ožeži! ;-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:24 | opcije
noć pizdo.
odoh i ja.
eno je kod mene na blogu.
pali tamjan
Autor: Milostiva | 23.05.2011. u 23:24 | opcije
Pogrešan izbor, juicy, ova sluša "ozbiljniju" glazbu. Bar javno.
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:24 | opcije
Ma ovo nije za nju, ovo je za nas, nasu internu upotrebu, muzika koja prati tvoju slikicu:))))
Autor: juicy-mama | 23.05.2011. u 23:26 | opcije
Ajd, i ja ću jednu, ali nježniju, za prije spavanja:
http://www.youtube.com/watch?v=-5iDKWV6Chg
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:28 | opcije
Nitko mene ne razumije....
Autor: juicy-mama | 23.05.2011. u 23:34 | opcije
Ajde, ajde, juicy, opet će lanena podrmačiti, ima nade! :-)) Jooooj, zijev, moram u krpe. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 23.05.2011. u 23:41 | opcije
