Hahahahahahah!

Autor: marta-marta   |   23.05.2011. u 23:16   |   opcije


E...ako je ona fakat Drmax...nije fora smijati se.Nekako mi to, kajaznam...k'o da se rugam invalidu.

Autor: marta-marta   |   23.05.2011. u 23:17   |   opcije


Zaštitni znak: perika.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:17   |   opcije


lepršavo,s diskretno naglašenim motivima tradicije u vidu pvc kese
ima li lemozine

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 23:18   |   opcije


Zato se ja drmčetu i nisam rugala. A o njoj sam imala bolje mišljenje.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:18   |   opcije


ha ha koje usklađene boje-zna teta ili strićek što je u modi :-))

Autor: monkas   |   23.05.2011. u 23:18   |   opcije


A u kesi mirišljave soli za banjanje nogu.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:19   |   opcije


ahh...svejedno je fotka odlično sjela.respekt.

Autor: marta-marta   |   23.05.2011. u 23:19   |   opcije


de ne jebi, kad mi povade zube, ja ću biti skoro pa sto posto invalidna osoba.
osta jezik bez zaštite
a s ovolikim sisama sam već polu

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 23:19   |   opcije


DJ Juicy:

http://www.youtube.com/watch?v=tf7lTA2OFiU&feature=related

Autor: juicy-mama   |   23.05.2011. u 23:20   |   opcije


jedino ova vrećica malo bode u oči :-))

Autor: monkas   |   23.05.2011. u 23:20   |   opcije


Ok.vi se rugajte a ja ću pocikivat'.Tako je pristojno.

Autor: marta-marta   |   23.05.2011. u 23:20   |   opcije


:) Dr Vega zna znanje.

Autor: marta-marta   |   23.05.2011. u 23:21   |   opcije


Laka vam noć.Moram u krpe.Cmok!

Autor: marta-marta   |   23.05.2011. u 23:21   |   opcije


Jeste li poslusali Crven fesic nano?
Nema na engleskom, zao mi je, samo na nasem

Autor: juicy-mama   |   23.05.2011. u 23:23   |   opcije


Hehe, sad ću ja otvoriti profil Dr.Wexl pa ožeži! ;-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:24   |   opcije


noć pizdo.
odoh i ja.
eno je kod mene na blogu.
pali tamjan

Autor: Milostiva   |   23.05.2011. u 23:24   |   opcije


Pogrešan izbor, juicy, ova sluša "ozbiljniju" glazbu. Bar javno.

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:24   |   opcije


Ma ovo nije za nju, ovo je za nas, nasu internu upotrebu, muzika koja prati tvoju slikicu:))))

Autor: juicy-mama   |   23.05.2011. u 23:26   |   opcije


Ajd, i ja ću jednu, ali nježniju, za prije spavanja:

http://www.youtube.com/watch?v=-5iDKWV6Chg

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:28   |   opcije


Nitko mene ne razumije....

Autor: juicy-mama   |   23.05.2011. u 23:34   |   opcije


Ajde, ajde, juicy, opet će lanena podrmačiti, ima nade! :-)) Jooooj, zijev, moram u krpe. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   23.05.2011. u 23:41   |   opcije


Dodaj komentar