ŠTETA ŠTO SMRDI

24.05.2011. u 10:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Važno je da ne truje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.05.2011. u 10:23   |   opcije


Treba to odrat i pretvoriti u nešto korisno. Šubaru, na primjer.

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 10:26   |   opcije


Čizma glavu čuva, a šubara je kvari.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.05.2011. u 10:27   |   opcije


Tako kažu. Možda lažu? U svakom slučaju, navrh je glave.

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 10:28   |   opcije


vega, zar nije pismo na vrh glave? Patki koja pliva preko Drave.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.05.2011. u 10:33   |   opcije


Pismo se sastoji od pismena, a patka je slatka :-))

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 10:37   |   opcije


Dodaj komentar