Važno je da ne truje.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.05.2011. u 10:23 | opcije
Treba to odrat i pretvoriti u nešto korisno. Šubaru, na primjer.
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 10:26 | opcije
Čizma glavu čuva, a šubara je kvari.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.05.2011. u 10:27 | opcije
Tako kažu. Možda lažu? U svakom slučaju, navrh je glave.
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 10:28 | opcije
vega, zar nije pismo na vrh glave? Patki koja pliva preko Drave.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.05.2011. u 10:33 | opcije
Pismo se sastoji od pismena, a patka je slatka :-))
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 10:37 | opcije
