JAKU NOĆ...........NAPIO SAM SE KO ZVJEJ.........
Autor: kjele | 24.05.2011. u 23:13 | opcije
Tako se moj macak pokrivao...sve do zadnjega...bas mi nedostaje :-(
Autor: juicy-mama | 24.05.2011. u 23:15 | opcije
Al' vrijeme je za istinu, vrijeme je za pravdu.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.05.2011. u 23:16 | opcije
Ko ova zvijej na nasjonu kauča, kjele?
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 23:17 | opcije
Moji još uvijek pikiraju moj krevet, juicy - po tome znam da još nije vrijeme za golo spavanje.
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 23:18 | opcije
Za to nikad nije vrijeme, Svileni, ali se vrijeme ponekad razljuti do revolucije.
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 23:18 | opcije
mutno
Autor: Milostiva | 24.05.2011. u 23:20 | opcije
Uzmite naočale, Milostiva :-))
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 23:24 | opcije
monokl, molit ću lijepo.
još nije vrime skinuti potkošulju
eno ami opet zajebava gori
Autor: Milostiva | 24.05.2011. u 23:28 | opcije
draga su mi ta zajednička spavanja kad mi ovako drpi cilu deku.
srića da se ne depiliram, smrzla bi se ko šmizla
Autor: Milostiva | 24.05.2011. u 23:32 | opcije
Eh, Milostiva, zato se treba pobrinuti za nekoga s bundom! ;-)) Idem krevetariti, ali ne i golitariti. Noćka!
Autor: vegavega8 | 24.05.2011. u 23:34 | opcije
noć.
ma ne volim bunde.
ali draga mi na tvoja jakna.
kako ono se zove.
bandolera.
juhu, sitila sam se.
cilo vrime je zovem labambola.
bambi
Autor: Milostiva | 24.05.2011. u 23:55 | opcije
