JAKU NOĆ...........NAPIO SAM SE KO ZVJEJ.........

Autor: kjele   |   24.05.2011. u 23:13   |   opcije


Tako se moj macak pokrivao...sve do zadnjega...bas mi nedostaje :-(

Autor: juicy-mama   |   24.05.2011. u 23:15   |   opcije


Al' vrijeme je za istinu, vrijeme je za pravdu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.05.2011. u 23:16   |   opcije


Ko ova zvijej na nasjonu kauča, kjele?

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 23:17   |   opcije


Moji još uvijek pikiraju moj krevet, juicy - po tome znam da još nije vrijeme za golo spavanje.

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 23:18   |   opcije


Za to nikad nije vrijeme, Svileni, ali se vrijeme ponekad razljuti do revolucije.

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 23:18   |   opcije


mutno

Autor: Milostiva   |   24.05.2011. u 23:20   |   opcije


Uzmite naočale, Milostiva :-))

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 23:24   |   opcije


monokl, molit ću lijepo.
još nije vrime skinuti potkošulju
eno ami opet zajebava gori

Autor: Milostiva   |   24.05.2011. u 23:28   |   opcije


draga su mi ta zajednička spavanja kad mi ovako drpi cilu deku.
srića da se ne depiliram, smrzla bi se ko šmizla

Autor: Milostiva   |   24.05.2011. u 23:32   |   opcije


Eh, Milostiva, zato se treba pobrinuti za nekoga s bundom! ;-)) Idem krevetariti, ali ne i golitariti. Noćka!

Autor: vegavega8   |   24.05.2011. u 23:34   |   opcije


noć.
ma ne volim bunde.
ali draga mi na tvoja jakna.
kako ono se zove.
bandolera.
juhu, sitila sam se.
cilo vrime je zovem labambola.
bambi

Autor: Milostiva   |   24.05.2011. u 23:55   |   opcije


Dodaj komentar