Evo, točno ispod mene jedna bajka! Super, samo nema ljubavi...

Autor: vegavega8   |   25.05.2011. u 23:31   |   opcije


Onda neka kockarska, to me ne zanima, pa jedna tužna, neću ni tu...

Autor: vegavega8   |   25.05.2011. u 23:32   |   opcije


Pa nekakav strip, to sam prerasla, pa opet neka tuga i čemer, to neću, aha, ima nešto o drugu Titu - to će biti veselo. Može!

Autor: vegavega8   |   25.05.2011. u 23:33   |   opcije


A viš ona basna o mravima je zapraf sasvim dobra, ali ne za prije spavanja: sad bih mogla mozgati cijelu noć.

Autor: vegavega8   |   25.05.2011. u 23:35   |   opcije


Aha, iznad mene krimić. To je ozbiljna konkurencija Titu.

Autor: vegavega8   |   25.05.2011. u 23:36   |   opcije


Pvt! Konačno! Bajka o Velikom Pimpeku i njegovoj razornoj moći! TO!

Autor: vegavega8   |   25.05.2011. u 23:38   |   opcije


Trebala bi mi jedna ovakva mreža za izležavanje u hladu kod kuće... skupljam dragovoljne priloge... :)

Autor: dobravoda   |   26.05.2011. u 7:44   |   opcije


Dodaj komentar