SAD FALI SAMO PRIČICA PRIJE SPAVANJA...

25.05.2011. u 23:27 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Evo, točno ispod mene jedna bajka! Super, samo nema ljubavi...
Autor: vegavega8 | 25.05.2011. u 23:31 | opcije
Onda neka kockarska, to me ne zanima, pa jedna tužna, neću ni tu...
Autor: vegavega8 | 25.05.2011. u 23:32 | opcije
Pa nekakav strip, to sam prerasla, pa opet neka tuga i čemer, to neću, aha, ima nešto o drugu Titu - to će biti veselo. Može!
Autor: vegavega8 | 25.05.2011. u 23:33 | opcije
A viš ona basna o mravima je zapraf sasvim dobra, ali ne za prije spavanja: sad bih mogla mozgati cijelu noć.
Autor: vegavega8 | 25.05.2011. u 23:35 | opcije
Aha, iznad mene krimić. To je ozbiljna konkurencija Titu.
Autor: vegavega8 | 25.05.2011. u 23:36 | opcije
Pvt! Konačno! Bajka o Velikom Pimpeku i njegovoj razornoj moći! TO!
Autor: vegavega8 | 25.05.2011. u 23:38 | opcije
Trebala bi mi jedna ovakva mreža za izležavanje u hladu kod kuće... skupljam dragovoljne priloge... :)
Autor: dobravoda | 26.05.2011. u 7:44 | opcije