Baš je slaka :))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 9:28 | opcije
Jel'da? Puca od ponosa!
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 9:31 | opcije
i ja :-))))))
Epi mi štakore nosi, ostali stanu u krug i mjauću, zmije ptice sve mi to donesu u goste:-(
Autor: biserna | 26.05.2011. u 9:36 | opcije
Baš tako, he he...
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 9:36 | opcije
Time se hvale :))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 9:37 | opcije
njurgam da sam i ja gladna i kad dobe što žele pobrinu se i za mene :-)))
Autor: biserna | 26.05.2011. u 9:39 | opcije
Viš ti to, oni misle da su voljeni, a zapraf su trofeji ;-))
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 9:39 | opcije
Hvale vrijedno, vole gazdaricu :))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 9:40 | opcije
I ja svog ulovim.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 9:41 | opcije
Za rep, ili glavu ?:)))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 9:42 | opcije
:-))))Gana:-)))))
Autor: biserna | 26.05.2011. u 9:43 | opcije
,,,dobar početak dana ...kad ga uloviš....obećavajuće je..:-))
Autor: crnipas | 26.05.2011. u 9:44 | opcije
Znatiželjna sam :))))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 9:45 | opcije
Za vrat, a glava mu ko u mačka od sedam godina.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 9:56 | opcije
Meni uvijek treba bar malo soli.
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 10:01 | opcije
Pogotovo u glavi.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:08 | opcije
Tak je, s repa lako spadne.
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 10:13 | opcije
....za vrat ???? To mu dođe kao zagrljaj .... jutarnji .... :-)))
Autor: crnipas | 26.05.2011. u 10:21 | opcije
Zar se nije radilo o mačku ?;))))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 10:22 | opcije
Al' zato se šećer baca na repu.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:29 | opcije
crni, prvo ga uhvatim za šiju, pa ga ošamarim dva-tri puta. Ko majmuna. Bez ušiju.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:30 | opcije
gana, tike-tike tačke nema više mačke. Radi se o Dušku. Dugoušku.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:30 | opcije
Aha, to je onaj sa velikim...ušima :)))
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 10:32 | opcije
gana, imaš ga zašto potezati.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:33 | opcije
To je super , bolje nego puž...
Autor: Ganaxyz | 26.05.2011. u 10:35 | opcije
Ma pusti, zna i dugouško da zabalavi.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:40 | opcije
...a bome i da olabavi.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:47 | opcije
...al' i tako labavi ume da zabavi.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 10:47 | opcije
