Baš je slaka :))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 9:28   |   opcije


Jel'da? Puca od ponosa!

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 9:31   |   opcije


i ja :-))))))

Epi mi štakore nosi, ostali stanu u krug i mjauću, zmije ptice sve mi to donesu u goste:-(

Autor: biserna   |   26.05.2011. u 9:36   |   opcije


Baš tako, he he...

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 9:36   |   opcije


Time se hvale :))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 9:37   |   opcije


njurgam da sam i ja gladna i kad dobe što žele pobrinu se i za mene :-)))

Autor: biserna   |   26.05.2011. u 9:39   |   opcije


Viš ti to, oni misle da su voljeni, a zapraf su trofeji ;-))

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 9:39   |   opcije


Hvale vrijedno, vole gazdaricu :))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 9:40   |   opcije


I ja svog ulovim.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 9:41   |   opcije


Za rep, ili glavu ?:)))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 9:42   |   opcije


:-))))Gana:-)))))

Autor: biserna   |   26.05.2011. u 9:43   |   opcije


,,,dobar početak dana ...kad ga uloviš....obećavajuće je..:-))

Autor: crnipas   |   26.05.2011. u 9:44   |   opcije


Znatiželjna sam :))))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 9:45   |   opcije


Za vrat, a glava mu ko u mačka od sedam godina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 9:56   |   opcije


Meni uvijek treba bar malo soli.

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 10:01   |   opcije


Pogotovo u glavi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:08   |   opcije


Tak je, s repa lako spadne.

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 10:13   |   opcije


....za vrat ???? To mu dođe kao zagrljaj .... jutarnji .... :-)))

Autor: crnipas   |   26.05.2011. u 10:21   |   opcije


Zar se nije radilo o mačku ?;))))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 10:22   |   opcije


Al' zato se šećer baca na repu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:29   |   opcije


crni, prvo ga uhvatim za šiju, pa ga ošamarim dva-tri puta. Ko majmuna. Bez ušiju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:30   |   opcije


gana, tike-tike tačke nema više mačke. Radi se o Dušku. Dugoušku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:30   |   opcije


Aha, to je onaj sa velikim...ušima :)))

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 10:32   |   opcije


gana, imaš ga zašto potezati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:33   |   opcije


To je super , bolje nego puž...

Autor: Ganaxyz   |   26.05.2011. u 10:35   |   opcije


Ma pusti, zna i dugouško da zabalavi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:40   |   opcije


...a bome i da olabavi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:47   |   opcije


...al' i tako labavi ume da zabavi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 10:47   |   opcije


Dodaj komentar