jok
Autor: Milostiva | 26.05.2011. u 16:37 | opcije
Izjelice! :-(((
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 16:39 | opcije
izdiguzice, točnije rečeno
Autor: Milostiva | 26.05.2011. u 16:41 | opcije
Sigurno su i džepove natrpali :-((
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 16:43 | opcije
I grudnjake, kao, trebaju im veće sise...
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 16:44 | opcije
Ne spominji mi sise, nudim broj-dva
Autor: juicy-mama | 26.05.2011. u 16:45 | opcije
...u zamjenu za malo guzice
Autor: juicy-mama | 26.05.2011. u 16:46 | opcije
...ili odoh do Glumicica ili tko je vec in, da mi skine sa sisa i naljepi na guzicu
Autor: juicy-mama | 26.05.2011. u 16:47 | opcije
Dabogda ti svaki zalogaj otišo u guzicu, juicy! (Korisna kletva, zar ne?) ;-))
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 16:48 | opcije
na guzicu švarcvaldicu
Autor: Milostiva | 26.05.2011. u 16:50 | opcije
Eh, a ja ću morati sladoled kad mi niš kolača niste ostavili... I svakome tko ih je izjeo želim da mu svaki zalogaj ode baš tam gdje već ima viška! Eto, rekoh, sad pokunjena idem. :-((
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 16:52 | opcije
Iz tvojih usta u bozje usi...da ne kazem drugacije, nije pristojno...ali jedva cekam Orijent ili barem Vinceka
Autor: juicy-mama | 26.05.2011. u 16:56 | opcije
vidi bezobrazluka. (raste mi glava već)
dabogda ti sise ko kornet oblik poprimile
al naopako
Autor: Milostiva | 26.05.2011. u 16:58 | opcije
nego, dokad je rok sladoledu.
Autor: Milostiva | 26.05.2011. u 16:58 | opcije
Jos imam onaj Maple syrup od prosle godine koji ti nisam donijela, ali kako stvari stoje niti necu, jer je jos uvijek limit 1 prtljag, a to je jako malo za svo ovo vrijeme koje ostajem
Autor: juicy-mama | 26.05.2011. u 17:13 | opcije
kakav ti je to sirup
Autor: Milostiva | 26.05.2011. u 17:15 | opcije
Javorov sirup
Autor: juicy-mama | 26.05.2011. u 17:36 | opcije
