jok

Autor: Milostiva   |   26.05.2011. u 16:37   |   opcije


Izjelice! :-(((

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 16:39   |   opcije


izdiguzice, točnije rečeno

Autor: Milostiva   |   26.05.2011. u 16:41   |   opcije


Sigurno su i džepove natrpali :-((

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 16:43   |   opcije


I grudnjake, kao, trebaju im veće sise...

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 16:44   |   opcije


Ne spominji mi sise, nudim broj-dva

Autor: juicy-mama   |   26.05.2011. u 16:45   |   opcije


...u zamjenu za malo guzice

Autor: juicy-mama   |   26.05.2011. u 16:46   |   opcije


...ili odoh do Glumicica ili tko je vec in, da mi skine sa sisa i naljepi na guzicu

Autor: juicy-mama   |   26.05.2011. u 16:47   |   opcije


Dabogda ti svaki zalogaj otišo u guzicu, juicy! (Korisna kletva, zar ne?) ;-))

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 16:48   |   opcije


na guzicu švarcvaldicu

Autor: Milostiva   |   26.05.2011. u 16:50   |   opcije


Eh, a ja ću morati sladoled kad mi niš kolača niste ostavili... I svakome tko ih je izjeo želim da mu svaki zalogaj ode baš tam gdje već ima viška! Eto, rekoh, sad pokunjena idem. :-((

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 16:52   |   opcije


Iz tvojih usta u bozje usi...da ne kazem drugacije, nije pristojno...ali jedva cekam Orijent ili barem Vinceka

Autor: juicy-mama   |   26.05.2011. u 16:56   |   opcije


vidi bezobrazluka. (raste mi glava već)
dabogda ti sise ko kornet oblik poprimile
al naopako

Autor: Milostiva   |   26.05.2011. u 16:58   |   opcije


nego, dokad je rok sladoledu.

Autor: Milostiva   |   26.05.2011. u 16:58   |   opcije


Jos imam onaj Maple syrup od prosle godine koji ti nisam donijela, ali kako stvari stoje niti necu, jer je jos uvijek limit 1 prtljag, a to je jako malo za svo ovo vrijeme koje ostajem

Autor: juicy-mama   |   26.05.2011. u 17:13   |   opcije


kakav ti je to sirup

Autor: Milostiva   |   26.05.2011. u 17:15   |   opcije


Javorov sirup

Autor: juicy-mama   |   26.05.2011. u 17:36   |   opcije


Dodaj komentar