Nek ga turne u dupe da se muhe ne kupe.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:31   |   opcije


Paaa poooo blogiću gor, pa po blogiću dol...

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:31   |   opcije


Ali prvo po svom dupetu ;-))

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:32   |   opcije


:)

Autor: tajana46   |   26.05.2011. u 23:33   |   opcije


dupe-lice preko cijele stranice.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:33   |   opcije


Usput, ja ližem bolje nego Lesie.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:34   |   opcije


Sve je dobro dok liže, gadno je kad slini :-((

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:37   |   opcije


Svileni, Lassie je bila cura!

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:37   |   opcije


Cu-ri-ca!

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:38   |   opcije


Lucy je bila cura.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:40   |   opcije


Cure se rumene.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:41   |   opcije


Ja najbolje ližem pupak.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:41   |   opcije


I lizala je na filmu. A svi se divili!

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:41   |   opcije


Lucy je odletila u nebo. S dijamantima, doduše...

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:42   |   opcije


Ima ovdje jedna s nickom sexy_pupak, Svileni.

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:43   |   opcije


...a prvo sam počeo s baterijama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:43   |   opcije


vega, ja ližem pupak s unutarnje strane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:44   |   opcije


Ja sam počela lizati već u vrtiću. Snjeguljicu.

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:44   |   opcije


Ja baterije.(jbg.. četvrto dijete)

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:46   |   opcije


Nikad nisam probala baterije! Jel te zdrma?

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:47   |   opcije


vega, važno je da ližeš sa štapića.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:47   |   opcije


vega, ma to ti je ustvari pomalo kiselkast okus i uopće nije lijep, al' jeb'ga to s baterijama mi je ko s picom. Nije neki okus, al' uvijek te neki vrag tjera na još jedan liz.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:49   |   opcije


Tak sam i ja prije mislila. Sad volim kad imam što obuhvatiti prstima. Korneti su zakon!

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:49   |   opcije


Kiselo-slano.Dud je u pravu.

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:50   |   opcije


vega, al' u oba slučaja curi i preko prstiju. I preko usana.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:52   |   opcije


marta, čiju si ti to picu lizala?

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.05.2011. u 23:53   |   opcije


Čekaj...želiš mi reći da ne znaš kakvog je okusa tvoja mrcina?

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:55   |   opcije


(hehehe...nagradu za životno djelo treba dobiti osoba koja je prva rekla "mrcina")

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:56   |   opcije


Iju, ja mislila da je ovo gurmanski blog!

Autor: vegavega8   |   26.05.2011. u 23:56   |   opcije


ja ogladnila:(

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:58   |   opcije


Idem u krpe dok još mogu izdržati.Cmok!

Autor: marta-marta   |   26.05.2011. u 23:58   |   opcije


Cmok! Idem i ja, ali prvo ću malo liznuti nešto fino :-))

Autor: vegavega8   |   27.05.2011. u 0:01   |   opcije


ožujka, pa ti ćeš mi reći.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.05.2011. u 0:11   |   opcije


vega, mini, a fini.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.05.2011. u 0:12   |   opcije


Dodaj komentar