Nek ga turne u dupe da se muhe ne kupe.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:31 | opcije
Paaa poooo blogiću gor, pa po blogiću dol...
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:31 | opcije
Ali prvo po svom dupetu ;-))
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:32 | opcije
:)
Autor: tajana46 | 26.05.2011. u 23:33 | opcije
dupe-lice preko cijele stranice.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:33 | opcije
Usput, ja ližem bolje nego Lesie.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:34 | opcije
Sve je dobro dok liže, gadno je kad slini :-((
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:37 | opcije
Svileni, Lassie je bila cura!
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:37 | opcije
Cu-ri-ca!
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:38 | opcije
Lucy je bila cura.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:40 | opcije
Cure se rumene.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:41 | opcije
Ja najbolje ližem pupak.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:41 | opcije
I lizala je na filmu. A svi se divili!
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:41 | opcije
Lucy je odletila u nebo. S dijamantima, doduše...
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:42 | opcije
Ima ovdje jedna s nickom sexy_pupak, Svileni.
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:43 | opcije
...a prvo sam počeo s baterijama.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:43 | opcije
vega, ja ližem pupak s unutarnje strane.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:44 | opcije
Ja sam počela lizati već u vrtiću. Snjeguljicu.
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:44 | opcije
Ja baterije.(jbg.. četvrto dijete)
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:46 | opcije
Nikad nisam probala baterije! Jel te zdrma?
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:47 | opcije
vega, važno je da ližeš sa štapića.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:47 | opcije
vega, ma to ti je ustvari pomalo kiselkast okus i uopće nije lijep, al' jeb'ga to s baterijama mi je ko s picom. Nije neki okus, al' uvijek te neki vrag tjera na još jedan liz.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:49 | opcije
Tak sam i ja prije mislila. Sad volim kad imam što obuhvatiti prstima. Korneti su zakon!
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:49 | opcije
Kiselo-slano.Dud je u pravu.
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:50 | opcije
vega, al' u oba slučaja curi i preko prstiju. I preko usana.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:52 | opcije
marta, čiju si ti to picu lizala?
Autor: dudhaimurvimorus | 26.05.2011. u 23:53 | opcije
Čekaj...želiš mi reći da ne znaš kakvog je okusa tvoja mrcina?
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:55 | opcije
(hehehe...nagradu za životno djelo treba dobiti osoba koja je prva rekla "mrcina")
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:56 | opcije
Iju, ja mislila da je ovo gurmanski blog!
Autor: vegavega8 | 26.05.2011. u 23:56 | opcije
ja ogladnila:(
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:58 | opcije
Idem u krpe dok još mogu izdržati.Cmok!
Autor: marta-marta | 26.05.2011. u 23:58 | opcije
Cmok! Idem i ja, ali prvo ću malo liznuti nešto fino :-))
Autor: vegavega8 | 27.05.2011. u 0:01 | opcije
ožujka, pa ti ćeš mi reći.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.05.2011. u 0:11 | opcije
vega, mini, a fini.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.05.2011. u 0:12 | opcije
