nema pameti, nema mačke, nema sarme, nema karme.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.05.2011. u 12:17 | opcije
Ajoooj, preslatki su. :)))
Autor: boooocka | 27.05.2011. u 12:18 | opcije
A nema ni karanja.
Autor: vegavega8 | 27.05.2011. u 12:19 | opcije
Galebi se karaju.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.05.2011. u 12:19 | opcije
Tko će ove karati kad su ovak dobri?
Autor: vegavega8 | 27.05.2011. u 12:22 | opcije
Karate Kid.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.05.2011. u 12:25 | opcije
