nema pameti, nema mačke, nema sarme, nema karme.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.05.2011. u 12:17   |   opcije


Ajoooj, preslatki su. :)))

Autor: boooocka   |   27.05.2011. u 12:18   |   opcije


A nema ni karanja.

Autor: vegavega8   |   27.05.2011. u 12:19   |   opcije


Galebi se karaju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.05.2011. u 12:19   |   opcije


Tko će ove karati kad su ovak dobri?

Autor: vegavega8   |   27.05.2011. u 12:22   |   opcije


Karate Kid.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.05.2011. u 12:25   |   opcije


Dodaj komentar