jadna maca-žedna :-)
Autor: monkas | 28.05.2011. u 9:30 | opcije
Ma jock, ona to iz radoznalosti.
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:34 | opcije
hoće bolje vidjeti tko je s druge strane :-)
Autor: monkas | 28.05.2011. u 9:36 | opcije
Niš joj nije draže nego viriti kroz tuđe prozore!
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:38 | opcije
maca mali voajer :-)
Autor: monkas | 28.05.2011. u 9:39 | opcije
I onda vele da je radoznalost ubila mačku... Moš mislit'! ;-))
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:41 | opcije
ma one su neuništive-ne kaže se bezveze da imaju 9 života :-)
Autor: monkas | 28.05.2011. u 9:42 | opcije
Ali bogme ih ne štede... Kužim ja to. Evo, meni 9 tisuća kuna uopće nije problem spiskati.
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:45 | opcije
ne bi ih ni meni bio problem spiskati devet tisuća kuna-da ih imam :-)
Autor: monkas | 28.05.2011. u 9:47 | opcije
A čuj, može se to čak i kad nemaš ;-))
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:49 | opcije
:) jutro!Slatka maca.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 9:51 | opcije
Jutreko, marta! Kajima?
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:52 | opcije
Medo se zaljubio u mene:)
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 9:57 | opcije
Već ovako rano? Idem vidjeti...
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:58 | opcije
NEgo, kaj misliš, jel' se mama ove mace ljuti kaj ona ovak liže? I to javno?
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 9:59 | opcije
Hahaha!
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:00 | opcije
Jel' džabe?
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:01 | opcije
Tko zna... Možda još nije skužila da su neki spremni i platiti.
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:03 | opcije
Sanjala sam sinoć da bježim iz nekakvog..kajaznam...zatvora u rudniku.Popela sam se ljestvama i na vrhu me ugledala zgodna azijatkinja.Poševile smo se:)Na ljestvama.Sori kaj skrećem temu...ali sad sam se sjetila sna.Zbog lizanja:)
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:06 | opcije
Ne kužim u čemu je privlačnost kosookih :-((
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:07 | opcije
A bogme ni kak to dvije žene izvedu na LJESTVAMA!?
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:08 | opcije
Nemam pojma:DNisam znala da su mi privlačne.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:08 | opcije
U snu je valjda i to moguće.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:09 | opcije
Ah, čuj, moguće je više tumačenja tog sna... Prvo ono "Što se babi htilo..." Ali ja mislim da to nije ispravno. Ček malo da nekaj sredim, pa ti napišem drugo.
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:11 | opcije
Sihurno sam to sanjala zato kaj me Donica uspavala svojom psihoanalizom.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:12 | opcije
Usput...nije bilo gušta.Samo sam htjela pobjeći.Ali je netko došao pa sam morala natrag u rupu.Tad sam se sakrila kao Šaponja...jaknom preko glave:D
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:14 | opcije
Ovak ti ja mislim: ti si i jedna i druga žena, ali je tvoje egzotično ja na otvorenom, a ovo intimnije, običnije se skriva. Mislim da san ukazuje na želju za prihvaćanjem sebe u cjelini, za integriranjem. Ali, hebga, dona ti je valjda zgadila ovaj konvencionalni dio pa si ga opet sakrila.
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:22 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:24 | opcije
Samo, pripazi: konvencionalnost nije loša ako je sredstvo, a ne sve što postoji, tj. i ambalaža i sadržaj. Kod tebe nije, kod nje jest.
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:28 | opcije
Mislim da tu svjesno ne možemo učiniti ništa.Onakvi smo kakvi smo.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:31 | opcije
Ja Donice jednostavno...ne kužim.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:32 | opcije
Idem obuti gumene čizme i prošetati malo po ovom prekrasnom vremenu.Cmok!
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 10:35 | opcije
Ah, mislim da se ipak možemo malo poštelati tak da se sebi više svidimo. I ja ću u gumenjake, ali nemrem naći šaponju: nevidljiv je ispod kade. Ne voli kišu :-((
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 10:37 | opcije
ajde ani, ajde pliz, pliz, ja bi jedan dobar liz
Autor: eskort-fatima | 28.05.2011. u 10:42 | opcije
