LIZ, LIZ

28.05.2011. u 9:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jadna maca-žedna :-)

Autor: monkas   |   28.05.2011. u 9:30   |   opcije


Ma jock, ona to iz radoznalosti.

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:34   |   opcije


hoće bolje vidjeti tko je s druge strane :-)

Autor: monkas   |   28.05.2011. u 9:36   |   opcije


Niš joj nije draže nego viriti kroz tuđe prozore!

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:38   |   opcije


maca mali voajer :-)

Autor: monkas   |   28.05.2011. u 9:39   |   opcije


I onda vele da je radoznalost ubila mačku... Moš mislit'! ;-))

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:41   |   opcije


ma one su neuništive-ne kaže se bezveze da imaju 9 života :-)

Autor: monkas   |   28.05.2011. u 9:42   |   opcije


Ali bogme ih ne štede... Kužim ja to. Evo, meni 9 tisuća kuna uopće nije problem spiskati.

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:45   |   opcije


ne bi ih ni meni bio problem spiskati devet tisuća kuna-da ih imam :-)

Autor: monkas   |   28.05.2011. u 9:47   |   opcije


A čuj, može se to čak i kad nemaš ;-))

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:49   |   opcije


:) jutro!Slatka maca.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 9:51   |   opcije


Jutreko, marta! Kajima?

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:52   |   opcije


Medo se zaljubio u mene:)

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 9:57   |   opcije


Već ovako rano? Idem vidjeti...

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:58   |   opcije


NEgo, kaj misliš, jel' se mama ove mace ljuti kaj ona ovak liže? I to javno?

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 9:59   |   opcije


Hahaha!

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:00   |   opcije


Jel' džabe?

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:01   |   opcije


Tko zna... Možda još nije skužila da su neki spremni i platiti.

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:03   |   opcije


Sanjala sam sinoć da bježim iz nekakvog..kajaznam...zatvora u rudniku.Popela sam se ljestvama i na vrhu me ugledala zgodna azijatkinja.Poševile smo se:)Na ljestvama.Sori kaj skrećem temu...ali sad sam se sjetila sna.Zbog lizanja:)

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:06   |   opcije


Ne kužim u čemu je privlačnost kosookih :-((

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:07   |   opcije


A bogme ni kak to dvije žene izvedu na LJESTVAMA!?

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:08   |   opcije


Nemam pojma:DNisam znala da su mi privlačne.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:08   |   opcije


U snu je valjda i to moguće.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:09   |   opcije


Ah, čuj, moguće je više tumačenja tog sna... Prvo ono "Što se babi htilo..." Ali ja mislim da to nije ispravno. Ček malo da nekaj sredim, pa ti napišem drugo.

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:11   |   opcije


Sihurno sam to sanjala zato kaj me Donica uspavala svojom psihoanalizom.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:12   |   opcije


Usput...nije bilo gušta.Samo sam htjela pobjeći.Ali je netko došao pa sam morala natrag u rupu.Tad sam se sakrila kao Šaponja...jaknom preko glave:D

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:14   |   opcije


Ovak ti ja mislim: ti si i jedna i druga žena, ali je tvoje egzotično ja na otvorenom, a ovo intimnije, običnije se skriva. Mislim da san ukazuje na želju za prihvaćanjem sebe u cjelini, za integriranjem. Ali, hebga, dona ti je valjda zgadila ovaj konvencionalni dio pa si ga opet sakrila.

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:22   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:24   |   opcije


Samo, pripazi: konvencionalnost nije loša ako je sredstvo, a ne sve što postoji, tj. i ambalaža i sadržaj. Kod tebe nije, kod nje jest.

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:28   |   opcije


Mislim da tu svjesno ne možemo učiniti ništa.Onakvi smo kakvi smo.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:31   |   opcije


Ja Donice jednostavno...ne kužim.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:32   |   opcije


Idem obuti gumene čizme i prošetati malo po ovom prekrasnom vremenu.Cmok!

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 10:35   |   opcije


Ah, mislim da se ipak možemo malo poštelati tak da se sebi više svidimo. I ja ću u gumenjake, ali nemrem naći šaponju: nevidljiv je ispod kade. Ne voli kišu :-((

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 10:37   |   opcije


ajde ani, ajde pliz, pliz, ja bi jedan dobar liz

Autor: eskort-fatima   |   28.05.2011. u 10:42   |   opcije


Dodaj komentar