OTKRIVANJE TEHNOLOGIJE

Osoba A (djevojčica): Sad ću te malo fotošopirati, bako...
Osoba B (baka s laptopom): A vidi njega, baš se lijepo razvio!
Osoba C (baka s pekinezerom): Dika majčina!
Osoba A (djevojčica): Tako, bako, niko ti neb' dao više od dvajs'pet!
Osoba B (baka s laptopom): Evo, piše, on bi me liz'o, a ja njemu da i ja to volim.
Osoba C (baka s pekinezerom) : Neka, neka...

Osoba A (dida): Ajd ne laži, to je ona!
Osoba B (baka s mačkom): Nisam, očiju mi!
Osoba C (baka s laptopom): Ma ja sam to, samo malo fotošop'rana...
Osoba A (dida): Ajde, ćerce, fotošop'raj malo i didu!

Osoba A (tamna marama): Šta ima, prijo, da se malo čujemo, jel' smetam...?
Osoba B (tamna marama): Nek si zvala, neka, nije sve za blog!
Osoba C (mačka): snima za transkripte
28.05.2011. u 13:30 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
hehehe...dobar strip.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 13:36 | opcije
Jesi skužila tko je koji nick? ;-))
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 13:38 | opcije
Ne baš.Pomogneš?
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 13:39 | opcije
Jock, neću. Nije ni važno. Oni su se sigurno prepoznali ;-))
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 13:41 | opcije
Fora su babice.
Autor: marta-marta | 28.05.2011. u 13:50 | opcije
Ma super se one i snalaze u svim tim novotarijama!
Autor: vegavega8 | 28.05.2011. u 13:51 | opcije