OTKRIVANJE TEHNOLOGIJE



Osoba A (djevojčica): Sad ću te malo fotošopirati, bako...
Osoba B (baka s laptopom): A vidi njega, baš se lijepo razvio!
Osoba C (baka s pekinezerom): Dika majčina!
Osoba A (djevojčica): Tako, bako, niko ti neb' dao više od dvajs'pet!
Osoba B (baka s laptopom): Evo, piše, on bi me liz'o, a ja njemu da i ja to volim.
Osoba C (baka s pekinezerom) : Neka, neka...



Osoba A (dida): Ajd ne laži, to je ona!
Osoba B (baka s mačkom): Nisam, očiju mi!
Osoba C (baka s laptopom): Ma ja sam to, samo malo fotošop'rana...
Osoba A (dida): Ajde, ćerce, fotošop'raj malo i didu!



Osoba A (tamna marama): Šta ima, prijo, da se malo čujemo, jel' smetam...?
Osoba B (tamna marama): Nek si zvala, neka, nije sve za blog!
Osoba C (mačka): snima za transkripte

28.05.2011. u 13:30   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hehehe...dobar strip.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 13:36   |   opcije


Jesi skužila tko je koji nick? ;-))

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 13:38   |   opcije


Ne baš.Pomogneš?

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 13:39   |   opcije


Jock, neću. Nije ni važno. Oni su se sigurno prepoznali ;-))

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 13:41   |   opcije


Fora su babice.

Autor: marta-marta   |   28.05.2011. u 13:50   |   opcije


Ma super se one i snalaze u svim tim novotarijama!

Autor: vegavega8   |   28.05.2011. u 13:51   |   opcije


Dodaj komentar